reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
ale mi się przytrafiło wczoraj... rano przeciągnęłam się i coś mi strzyknęło w szyi, straszny ból mnie przeszył, wstałam jakoś ale z każdą godziną było coraz gorzej:( nie mogłam podnieść małej, ona płakała a ja razem z nią... zadzwoniłam do męża i mówię, trudno, kraj musi poczekać (bo on teraz po 12h jeszcze ten tydzień). na szczęście udało mu się zwolnić i zajął się Domi. dziś jest już lepiej💪

Polecam te ćwiczenia na odcinek szyjny, rozluźni Ci napięcie (sama robię jak mnie "sieknie" bo mam dni kiedy bardzo boli mnie)
I jeżeli będzie Ci nawracać ból albo dojdzie do tego że będą dretwieć Ci np. palce u rąk to polecam odwiedzenie Neurologa.
 
Miałam się dziś rozluźnić a się tylko wkurzyłam. Moja mama ma ciężki charakter, jako dziecko zamiast mieć we mnie wiarę to podcinała mi skrzydła, i tak też było i dziś. Prawiła mi kazania że Anastazje źle karmie, że co ja wgl robię, i na temat wszystkiego miała swoje mądrości do powiedzenia. Jak Anastazja się krztusiła bo stwierdziła że dziecko się dusi i podniosła mi ciśnienie. Stwierdziłam że nie będę przez najbliższy czas do niej jeździć. Nie ma takiej opcji. Mam dość uwag w swoją stronę.
 
Miałam się dziś rozluźnić a się tylko wkurzyłam. Moja mama ma ciężki charakter, jako dziecko zamiast mieć we mnie wiarę to podcinała mi skrzydła, i tak też było i dziś. Prawiła mi kazania że Anastazje źle karmie, że co ja wgl robię, i na temat wszystkiego miała swoje mądrości do powiedzenia. Jak Anastazja się krztusiła bo stwierdziła że dziecko się dusi i podniosła mi ciśnienie. Stwierdziłam że nie będę przez najbliższy czas do niej jeździć. Nie ma takiej opcji. Mam dość uwag w swoją stronę.
Olej to.. Nie masz czym się denerwować. Może jak nie przyjedziesz w najbliższym czasie, nie zadzwonisz to zrozumie że ona już swój czas miała na wychowanie dzieci i wtedy mogła się wykazać. Ty sama wiesz co jest najlepsze dla twojego dziecka. ☺️
 
To są takie suche plamy, bardziej czerwone po kąpieli. Może dziewczyny z AZS coś podpowiecie? Czy właśnie tak to u was wyglądało czasem? Kurde taki jeden objaw to temat rzeka, może być wszystko :/ jutro do lekarza pójdę jak się dostaniemy
Tak wyglądają bardzo podobnie do naszych tyle że u nas na nogach I faktycznie po kąpieli bardziej zaognione, dosyć dużo ich ma i takie regularne........ a smarujesz je jakimś emolientem kilka razy dziennie? Może mieć uczulenie na cos i pojawią się azs .... ech temat rzeka😉
 
reklama
A śmiej się...kiedyś już sobie pomyślałam ,że muszę się zaopatrzyć bo na tych słoiczkach to czasami taką czcionką jest skład napisany że nic nie widzę🤣
🤣
Pozostaje chyba tylko codzienne macanie dziąseł palcem 😄
Macam i macam i nic nie czuję....🤣oczywiście o ile dama sobie pozwoli:)
A ja nie wiem co jest mojej :( od paru dni takie plecy i żadnych innych objawów. Raz miała biegunkę i to wszystko.
Też mi to wygląda na uczulenie....bo biegunka też może o tym świadczyć....
I jak takie suche to niestety chyba to....musisz iść do lekarza niech popatrzy i pewnie maść wypiszę...
Tylko teraz główkuj co nowego się pojawiło w menu aby znaleźć winowajce...
Biedne te nasze dzieciaczki...
 
Do góry