reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Łeeeee to ładnie śpi Sam z siebie zaczął przesypiać całą noc?
Tak, jakoś po 5 mcu już zaczął przesypiać całe nocki bez jedzenia. Wcześniej budził się raz w nocy na jedzonko. Potem spróbowałam zamiast go karmić to po prostu brać do łóżka swojego jak się przebudził i zadziałało bo spał sobie dalej i tak poszło potem, że zaczął przesypiać 🙂
 
reklama
Tak, jakoś po 5 mcu już zaczął przesypiać całe nocki bez jedzenia. Wcześniej budził się raz w nocy na jedzonko. Potem spróbowałam zamiast go karmić to po prostu brać do łóżka swojego jak się przebudził i zadziałało bo spał sobie dalej i tak poszło potem, że zaczął przesypiać 🙂
Ooo to super u nas też tego próbowałam ale nie pomaga spanie z nami , dawanie w nocy wody też nie, więc karmimy się dalej🤷‍♀️
 
Ile u Was kosztuje sesja bo my 200 zł płaciliśmy.
My jedziemy do miasta obok mojego rodzinnego miasta gdzie robiliśmy sesje ciążowa. No u nas trochę dużo, bo 350 zł, w tym 10 zdj do wyboru, mamy je na płytce i odbitki wywołane rozm. 21x15, 3 kartki świąteczne z wybranym zdj plus kalendarz na nowy rok z wybranym zdj 😉
 
Oj kochana, współczuję ale wierzę, że to się da szybko ogarnąć. U mojego syna w klasie też jest taka dziewczynka. W życiu bym nie powiedziała, bo ona jest na co dzień mega pogodna i ogólnie lubiana w klasie. Wiem, że chodzi też do psychologa. Trzymam kciuki mocno za was ❤️
No Jagoda na codzień jest przebojowa i wesoła. Ja przez skórę czułam, że coś jest nie tak i od dawna ją pytałam czy na pewno wszystko ok, że jak potrzebuje pomocy, jakiejkolwiek, to ma się odezwać. Cieszę się, że powiedziała, to bardzo pozytywny objaw.
 
Też świąteczna? 😀
Nie my robiliśmy jakoś na początku września, tak poprostu chciałam żebyśmy mieli razem w trójkę 😀 więc zrobiliśmy sobie taką na elegancko i na luzaka 😅 my dostaliśmy dwa wywołane zdjęcia resztę na pendrive i to już jak chcemy to sami wywołujemy lub u fotografa ale to dodatkowo placimy😉, ja lubię robić fotoksiązki więc pewnie powstanie bo z Chrztu już udało mi się zrobić 😅
 
A jaka dzielnica Torunia, bo ja mieszkałam Na Skarpie i tam teraz przyjeżdżam.
I tam jest prawdziwy raj dla dzieci, plac zabaw co kawałek, całe osiedle w lasku.
I nawet jak mała byłam to mieliśmy dwa baseny na osiedlu 🙂 takie otwarte, dla wszystkich, bez biletów.

W jakiej dzielnicy mieszkacie?
Chyba, że nie chcesz napisać.
My mieszkamy od roku na lewobrzeżu, a wcześniej mieszkaliśmy na bydgoskim przedmieściu 😁
 
Dziewczyny jak u Was maluchy znoszą 33 tydzień i okolice bo moja to jest nie do zniesienia, zaczyna chyba pokazywać swój charakterek. Niestety nie jest fajny 🤨 marudzi wszystko musi być jak ona chce. Wysiadam psychicznie
Lipaaa poratuj... który tydzień teraz mamy?????:)
moja teraz jest przeziębiona to marudna, byliśmy dziś u lekarza i na razie osłuchowo czysto
 
reklama
Do góry