reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

Hej dziewczyny u mnie wiek ciąży z ostatniej miesiączki to 4+3 , dzisiaj zauważyłam niewielkie rano plamienie na brązowo z czasem trochę więcej i dwa niewielkie skrzepy również brązowe. To moja pierwsza ciaza i trochę panikuje. Zapisałam sie do lekarza na sobotę. Teraz z kolei plamienie ustępuje i przy robieniu siku jest normalnie. Czy któraś z was miała cos podobnego.
 
reklama
Jestem po wizycie.. Wg OM 7tc 3d wg USG 6tc 1d. Żeby tego było mało, lekarz wogole mnie nastraszył, że jakbym krwawiła to mam jechać do szpitala.. I że teraz jest dużo poronień. I mam przyjechać za tydzien zobaczyć czy bije serduszko. Wogole jestem na niego wkurzona.. Jak robił usg widziałam na własne oczy że bije serce, a on to jest jeszcze za mloda ciąża.. Wogole nie dało się z nim porozmawiać. Dał mi jakiej byle jakie zdjęcie. Prowadziłam u niego druga ciąże i jestem w szoku. Wstawiam zdjęcie, dziewczyny nie sądzicie ze on źle zmierzył zarodek?
 

Załączniki

  • IMG_20200716_172555.jpg
    IMG_20200716_172555.jpg
    979,9 KB · Wyświetleń: 100
Każde plamienie / krwawienie jest niepokojące i uważam że trzeba to sprawdzić. Oczywiście może to nie być nic groźnego. Jeśli się nasila to od razu do lekarza lub izbę przyjęć. Jeśli nie to umówić się w miarę szybko na wizytę lub skontaktować się tel z lekarzem prowadzącym.

Dziękuję Wam. Trzeba będzie sobie radzić. Oby ciążą była zdrowa bo jakbym miała się oszczędzać to nie ma szans z niemowlakiem i dwulatką sama w domu.
 
Jestem po wizycie.. Wg OM 7tc 3d wg USG 6tc 1d. Żeby tego było mało, lekarz wogole mnie nastraszył, że jakbym krwawiła to mam jechać do szpitala.. I że teraz jest dużo poronień. I mam przyjechać za tydzien zobaczyć czy bije serduszko. Wogole jestem na niego wkurzona.. Jak robił usg widziałam na własne oczy że bije serce, a on to jest jeszcze za mloda ciąża.. Wogole nie dało się z nim porozmawiać. Dał mi jakiej byle jakie zdjęcie. Prowadziłam u niego druga ciąże i jestem w szoku. Wstawiam zdjęcie, dziewczyny nie sądzicie ze on źle zmierzył zarodek?
Trochę Cię zbyl ten lekarz ale ma rację że teraz dużo poronien i trzeba szybko reagować. Ja w 15tyg dostałam krwotoku z dróg rodnych i myślałam że już koniec ale od razu do szpitala pojechałam i dali kroplowki i leki na zatrzymanie krwawienia i wszystko się dobrze skończyło.
 
Ja też już po 1-wszym USG = 6t+1d !
Babeczka na początku była niemiła.. Powiedziała, że jeszcze za wcześnie na usg, że nic nie będzie widać, po czym jak zaczęła je robić powiedziała, że zaskakująco dużo widać i pokazała mi bijące serduszko ❤😊
Aż mi się płakać tam zachciało i musialam mocno nad sobą zapanować 😅
Rany co za emocje! Też tak miałyście?
 
Trochę Cię zbyl ten lekarz ale ma rację że teraz dużo poronien i trzeba szybko reagować. Ja w 15tyg dostałam krwotoku z dróg rodnych i myślałam że już koniec ale od razu do szpitala pojechałam i dali kroplowki i leki na zatrzymanie krwawienia i wszystko się dobrze skończyło.
A co zdiagnozowali? Co mogło być przyczyną krwotoku?
 
Dziewczyny jestem w 5 tc 1d, przy podcieraniu zauważyłam minimalnie zabarwiony śluz na różowo, wręcz delikatnie łososiowy. Jedynie przy podcieraniu... czy któraś tak miała? Jestem po jednym poronieniu i strasznie panikuje...
U mnie dziś to samo, to nawet nie było olśnienie tylko baaaardzo delikatnie zabarwiony śluz. Jestem w tej samej sytuacji, co ty, jedno poronienie w kwietniu za mną, teraz jutro będzie równo 5+0. Wczoraj mieliśmy z mężem przytulanki, dziś trochę za bardzo wzięłam sie za porządki... Jutro mam zamiar cały dzień leżeć na kanapie i niczym sie nie przejmować, nie ma co panikować!
 
U mnie dziś to samo, to nawet nie było olśnienie tylko baaaardzo delikatnie zabarwiony śluz. Jestem w tej samej sytuacji, co ty, jedno poronienie w kwietniu za mną, teraz jutro będzie równo 5+0. Wczoraj mieliśmy z mężem przytulanki, dziś trochę za bardzo wzięłam sie za porządki... Jutro mam zamiar cały dzień leżeć na kanapie i niczym sie nie przejmować, nie ma co panikować!
plamienie, plamienie - nie olśnienie, dzięki słownik 🤔
 
Trochę Cię zbyl ten lekarz ale ma rację że teraz dużo poronien i trzeba szybko reagować. Ja w 15tyg dostałam krwotoku z dróg rodnych i myślałam że już koniec ale od razu do szpitala pojechałam i dali kroplowki i leki na zatrzymanie krwawienia i wszystko się dobrze skończyło.
Zgadzam sie ze trzeba reagowac, ale w tak młodej ciąży to niestety nie wiem czy jest jakis sposob na ratowanie, jezeli oczywiscie jest cos nie tak. W 15 tc a w 5 tc to jest roznica. Tak naprawde w 6 tc to jeszcze moze nie byc serduszka. Wiec nie da sie nic zrobic, jezeli beda jakiekolwiek objawy poronienia.
@inka9012 ja bym zmienila lekarza 🙄 pojechala jak najszybciej do innego i porównała. Nieraz sie zdarzało ze jeden lekarz nic nie widział straszył, a u drugiego bylo pieknie bijace serduszko. Nie martw sie od razu trzeba sprawdzic na innym sprzęcie ✊✊✊
 
reklama
U mnie dziś to samo, to nawet nie było olśnienie tylko baaaardzo delikatnie zabarwiony śluz. Jestem w tej samej sytuacji, co ty, jedno poronienie w kwietniu za mną, teraz jutro będzie równo 5+0. Wczoraj mieliśmy z mężem przytulanki, dziś trochę za bardzo wzięłam sie za porządki... Jutro mam zamiar cały dzień leżeć na kanapie i niczym sie nie przejmować, nie ma co panikować!
Mije plamienia ktore mialami ktore nie świadczyły o niczym dobrym to były niteczki swiezej czerwonej krwi. Takiego zabarwionego sluzu nigdy nie mialam. Tak dla pocieszenia 😊
 
Do góry