reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

A ja mam jakiegoś doła plus jeszcze wjechał u nas lęk separacyjny. Wyjde tylko do kuchni jest płacz. W każde pomieszczenie młodą zabieram aby nie płakała. W nocy od 2 do 4 nie spała plus pobudka o 6. Się nam namalowały 2 białe plamki na dziąsłach więc chyba dopiero teraz się zęby zaczną.
 
reklama
A ja mam jakiegoś doła plus jeszcze wjechał u nas lęk separacyjny. Wyjde tylko do kuchni jest płacz. W każde pomieszczenie młodą zabieram aby nie płakała. W nocy od 2 do 4 nie spała plus pobudka o 6. Się nam namalowały 2 białe plamki na dziąsłach więc chyba dopiero teraz się zęby zaczną.
No to ząbki idą...u mnie jak zobaczyłam białe plamki to zęby były na dniach wyczuwalne już przebite....moja przestała się ślinić jak wyszły te dwa a od dwóch dni znowu potok śliny i wszystko do paszczy pakuje....więc pewnie idą nowe:/Ach z dziećmi to tak jest....najpierw kolki....skoki non stop...zęby...a później niby te "bunt 2..3 latka"i tak do 18🤣
🤣Ale damy radę:)
U mnie zacznie się pewnie niebawem jakiś dół bo od środy znowu sama z nią zostaję 24/dobę więc będzie bajlando na nowo🤣
A Ty Mary się nie dołuj bo Anastazja świetnie się rozwija i tylko trzeba się cieszyć....a my matki...kiedyś odpoczniemy i zrelaksujemy się na maxa:)🤗
 
Mój miał dziś szczepienie i tym razem z plastrem Emla, który polecała Vanes. Byłam w szoku bo mały nawet nie zauważył a bardziej nie poczuł, że było wkłucie. Uśmiechnięty od ucha do ucha 😄 Te plastry to cudo❤️

Co do zabezpieczeń na szafki to nie myślałam jeszcze o tym bo mały nie pełza mi jeszcze. Chociaż lepiej o tym zawczasu pomyśleć 🤔
 
No to ząbki idą...u mnie jak zobaczyłam białe plamki to zęby były na dniach wyczuwalne już przebite....moja przestała się ślinić jak wyszły te dwa a od dwóch dni znowu potok śliny i wszystko do paszczy pakuje....więc pewnie idą nowe:/Ach z dziećmi to tak jest....najpierw kolki....skoki non stop...zęby...a później niby te "bunt 2..3 latka"i tak do 18🤣
🤣Ale damy radę:)
U mnie zacznie się pewnie niebawem jakiś dół bo od środy znowu sama z nią zostaję 24/dobę więc będzie bajlando na nowo🤣
A Ty Mary się nie dołuj bo Anastazja świetnie się rozwija i tylko trzeba się cieszyć....a my matki...kiedyś odpoczniemy i zrelaksujemy się na maxa:)🤗
W piątek idziemy do fizjo bo jestem na łączach ze swoją, i wysłałam jej filmik i napisałam jej ze martwi mnie to ze ciągle wszystko woli wykonywać lewą stroną. Zobaczymy co to będzie. Dziś też cały dzień jestem w domu z młodą we dwie. I człowiek nie ma do kogo się odezwać i nie ma kiedy odsapnąć bo oczywiście młodzież ma turbodrzemki.Plus jutro do gastrologa jedziemy zobaczymy co też będzie.
 
Mój miał dziś szczepienie i tym razem z plastrem Emla, który polecała Vanes. Byłam w szoku bo mały nawet nie zauważył a bardziej nie poczuł, że było wkłucie. Uśmiechnięty od ucha do ucha 😄 Te plastry to cudo❤️

Co do zabezpieczeń na szafki to nie myślałam jeszcze o tym bo mały nie pełza mi jeszcze. Chociaż lepiej o tym zawczasu pomyśleć 🤔
No moja tez nie pełza...ale jak zacznie to może być za późno🤣
Super , że plastry się sprawdziły....też się zaopatrzę w takim razie na drugą dawkę meningokoków:)
 
W piątek idziemy do fizjo bo jestem na łączach ze swoją, i wysłałam jej filmik i napisałam jej ze martwi mnie to ze ciągle wszystko woli wykonywać lewą stroną. Zobaczymy co to będzie. Dziś też cały dzień jestem w domu z młodą we dwie. I człowiek nie ma do kogo się odezwać i nie ma kiedy odsapnąć bo oczywiście młodzież ma turbodrzemki.Plus jutro do gastrologa jedziemy zobaczymy co też będzie.
Będzie dobrze....:)No z tym odsapnięciem to coś wiem...bo moja należy do dzieci które nie potrafią się sobą zająć....wiecznie trzeba coś pokazywać...zabawiać itp a i tak czasami tylko jęczy:/Gdzie tu wtedy coś zrobić nie mówiąc o ugotowaniu obiadu....:oops:
Ale damy radę....jak to mówią siła i moc💪Tylko żeby mi jej nie zabrakło po dniu🤣
 
A ja mam jakiegoś doła plus jeszcze wjechał u nas lęk separacyjny. Wyjde tylko do kuchni jest płacz. W każde pomieszczenie młodą zabieram aby nie płakała. W nocy od 2 do 4 nie spała plus pobudka o 6. Się nam namalowały 2 białe plamki na dziąsłach więc chyba dopiero teraz się zęby zaczną.
O to super doczekałaś się ząbków, my jeszcze czekamy 😉chociaż dzisiaj rano był ryk nie wiadomo o co i stwierdziłam że to chyba na zęby 😅 u nas też Tatuś dzisiaj i jutro w pracy do 20 to przynajmniej odpocznę od niego 🤣nie powiem dzieckiem się zajmie i mam lżej jak jest w domu ale czasem to potrzebuje tyle samo uwagi co mały 🤣🤣🤣😉
 
W piątek idziemy do fizjo bo jestem na łączach ze swoją, i wysłałam jej filmik i napisałam jej ze martwi mnie to ze ciągle wszystko woli wykonywać lewą stroną. Zobaczymy co to będzie. Dziś też cały dzień jestem w domu z młodą we dwie. I człowiek nie ma do kogo się odezwać i nie ma kiedy odsapnąć bo oczywiście młodzież ma turbodrzemki.Plus jutro do gastrologa jedziemy zobaczymy co też będzie.
U nas ten tydzień bez żadnej wizyty u lekarza I mam nadzieję ,że tak zostanie😄a do gastrologa to po co jeździcie?

Mój wczoraj na puzzlach się przemieszczał i dotarł do szuflady i ją otworzył ale był w szoku.😅 na szczęście jeszcze nie wie co z tą umiejętnością zrobic i szybko o tym zapomniał😂niestety wiem że niedługo sobie przypomni wiec już czas zaopatrzyć się w zabezpieczenia 🤭
 
U nas ten tydzień bez żadnej wizyty u lekarza I mam nadzieję ,że tak zostanie😄a do gastrologa to po co jeździcie?

Mój wczoraj na puzzlach się przemieszczał i dotarł do szuflady i ją otworzył ale był w szoku.😅 na szczęście jeszcze nie wie co z tą umiejętnością zrobic i szybko o tym zapomniał😂niestety wiem że niedługo sobie przypomni wiec już czas zaopatrzyć się w zabezpieczenia 🤭
Mamy kontrolę bo malutka ma kamienie na woreczku żółciowym, lekarz chce zobaczyć też wyniki badań krwi. Już teraz tak jak z nerką jesteśmy na stałe objęci wizytami u gastrologa.
 
reklama
Moja po próbie banana w kawałku nie bardzo chce mi jeść teraz papki.. chyba poczuła co jest lepsze 😂
A moja znów najchętniej je tylko papki i to takie puree.. Jak daje jej dynie z ziemniakiem ( sloiczek) to to już jest taka gęstsza papka, zbita i ona tego mi nie chce jeść, wypluwa krzywi się, muszę zawsze dodać kilka łyżeczek wody, żeby to się zrobiło takie bardziej gładkie, ale i tak szału nie ma, bo nie zje wszystkiego tyle ile strikte papki. Dałam jej jabłuszko 2 dni z rzędu ze słoiczka to nie smakuje jej, odwraca głowę, więc jej na siłę nie dawałam. Banan dałam jej w siateczce ale najpierw trochę pociumkala, ale też się krzywiła na banana słodkiego i potem rzucała tym.
Nie wiem już co mam jej dawać... Martwię sie trochę, że za późno jej coś dam, bo Wy tu już jakieś jajka dajecie, kaszki itp a my dopiero warzywka, no ale my dopiero 6 Msc skończyliśmy. Ona uwielbia zupke jarzynowa, marchewkę itp, ale na razie jej odstawiłam marchewkę, bo może po niej być uczulona. A ona jest właśnie w tych jarzynkach i w większości sloiczkow.
Mam.nsdzieje, że mama polubi inna konsystencja...
Co mogłabym jej dać spróbować? Coś do ręki? Tylko ona jeszcze nie siedzi.
A ja mam jakiegoś doła plus jeszcze wjechał u nas lęk separacyjny. Wyjde tylko do kuchni jest płacz. W każde pomieszczenie młodą zabieram aby nie płakała. W nocy od 2 do 4 nie spała plus pobudka o 6. Się nam namalowały 2 białe plamki na dziąsłach więc chyba dopiero teraz się zęby zaczną.
U mojej też już lek separacyjny, wszędzie patrzy za mną czy czasem jej nie uciekłam. Jak do kogoś na ręce idzie to zaczyna już poplakiwac i szukać mnie wzrokiem.
W piątek idziemy do fizjo bo jestem na łączach ze swoją, i wysłałam jej filmik i napisałam jej ze martwi mnie to ze ciągle wszystko woli wykonywać lewą stroną. Zobaczymy co to będzie. Dziś też cały dzień jestem w domu z młodą we dwie. I człowiek nie ma do kogo się odezwać i nie ma kiedy odsapnąć bo oczywiście młodzież ma turbodrzemki.Plus jutro do gastrologa jedziemy zobaczymy co też będzie.
My dzisiaj byłyśmy u fizjo i pracujemy nad asymetria tej głowki i tego, że wgl nie chce się przekręcić i położyć na lewym boku...
Ja też jestem w tym tyg sama z małą do 18. Jak nie ma się do kogo odezwać? Do Nastki gadul cały czas 😁 Ja do Neli non stop mówię gadam 😁
 
Do góry