reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

Dzisiaj Bartek sam zdecydował, że w ramach zapoznawania nowych smaków będzie jajko. On ma przyspieszenie +100 jak widzi talerz starszej córki 😲 czy wogole jakikolwiek talerz... Potrafi w mig przepelzac pół pokoju. No i młoda jadła dzisiaj obiad na tarasie, u niej standard - mięso ble, więc zrobiłam jej jajka sadzone. No i na drugim końcu tarasu na brzuchu leżał Bartek, nawet nie był zwrócony w stronę siostry. Wstałam po picie, była babcia więc myślę luz. Wracam a Bartek w pozycji na brzuchu porwał jedno jajko i sobie memlal. Więc już go wzięłam i dałam mu to żółtko, niech pokosztuje 🤷‍♀️😂
Moja po próbie banana w kawałku nie bardzo chce mi jeść teraz papki.. chyba poczuła co jest lepsze 😂
 
reklama
Polecam - ikea antilop. Chcieliśmy kupić stokke ale zrezygnowaliśmy. Ten antilop jest super w utrzymaniu czystości oraz dokupujesz podnóżek a w ikei poduszcze dmuchana która stabilizuje malca. Nie żałuję że nie kupiłam stokke.
no ja żałuję że kupiłam bo wkładki też nie ma a jednak aż tak stabilnie nie siedzi 😒obstawię się chyba krzesłami ☹️
 
I zawsze mieszkania fajkowe mi śmierdziały na maksa, że aż mi się niedobrze robiło.
oj nienawidzę mieszkań przesiąkniętych dymem papierosowym, wszystko tam śmierdzi, to jest moja trauma z dzieciństwa, rodzice palili w domu popularne - kiedyś takie były, i wtedy wszyscy rodzice palili a dzieci w tym dymie, my nic nie czuliśmy ale kiedyś nauczycielka z podstawówki zapytała mnie czy rodzice palą, pewnie na kilometr było czuć. i obiecałam sobie żadnych fajek
 
Dzisiaj u nas pierwszy raz sie zdarzylo,ze starsza bawila sie z bratem dużej niż 5 minut. Bawili się razem przez 40 minut a my oboje z mezem gapilismy sie na to jak na jakiś spektakl 😂
to jest właśnie fajne przy małej różnicy wieku, zobaczysz dzieci będą długo bawić się razem.
a jak córcia w żłobku? zaadoptowała się już?
 
no ja żałuję że kupiłam bo wkładki też nie ma a jednak aż tak stabilnie nie siedzi 😒obstawię się chyba krzesłami ☹️
Wystarczy wystawić i sprzedasz....ktoś też się pokusi a dopiero później doczyta ,że lepiej jak jest podnóżek🙃
Dzisiaj Bartek sam zdecydował, że w ramach zapoznawania nowych smaków będzie jajko. On ma przyspieszenie +100 jak widzi talerz starszej córki 😲 czy wogole jakikolwiek talerz... Potrafi w mig przepelzac pół pokoju. No i młoda jadła dzisiaj obiad na tarasie, u niej standard - mięso ble, więc zrobiłam jej jajka sadzone. No i na drugim końcu tarasu na brzuchu leżał Bartek, nawet nie był zwrócony w stronę siostry. Wstałam po picie, była babcia więc myślę luz. Wracam a Bartek w pozycji na brzuchu porwał jedno jajko i sobie memlal. Więc już go wzięłam i dałam mu to żółtko, niech pokosztuje 🤷‍♀️😂
Uwielbiam czytać takie historię...od razu dzień staję się lepszy:)chyba porozstawiam talerze po salonie a nuż ją to zmotywuje do pełzania🤣
My tutaj główkujemy jak lepiej podać jajko...jak widać one same wiedzą lepiej kiedy pora i w jaki sposób:)
 
Zabezpieczacie już szafki przed maluchami?Bo ja się zastanawiam jak zabezpieczyć szuflady w kuchni?Bo na necie są ale takie zabezpieczenia które przykleja się z boku a co w sytuacji jak jest ciąg szuflad i nie da tego do boku przykleić?No chyba , że ja czegoś nie czaję🤣
 
Zabezpieczacie już szafki przed maluchami?Bo ja się zastanawiam jak zabezpieczyć szuflady w kuchni?Bo na necie są ale takie zabezpieczenia które przykleja się z boku a co w sytuacji jak jest ciąg szuflad i nie da tego do boku przykleić?No chyba , że ja czegoś nie czaję🤣
Muszę dziś zamówić bo od rana o tym myślę
 
reklama
w piątek od południa jak mnie wzięło przeziębienie to myślałam, że wykorkuję:mad: maż wrócił z pracy to ja cyk do sypialni i niech się wali i pali nic nie zrobiłam do wieczora. i tak pomyślałam, że jak nasze maluchy są przeziębione to jak bardzo się męczą 😢 zdrówka życzę wszystkim
 
Do góry