reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Halo halo,

Co tu dzis tak cicho??

Albo dzieciaczki grzeczne i chillujecie albo przeciwnie 🤭

Inspektor Maja pyta
 

Załączniki

  • IMG_20210821_221843.jpg
    IMG_20210821_221843.jpg
    175,7 KB · Wyświetleń: 66
Ja obecnie chilluje z piwkiem 0%
Anastazja pozdrawia 😄 (Tyle że śpi)
Jaka duża dziewczynka 😍👏😍
I elegancki leżaczek, fajnie byłoby poleżeć w takim przed tv 😜
A propos... Pozwalacie dzieciom patrzeć w telewizor? Podobno zdrowo jest do 2 roku życia unikać; a pytam, bo mam znajoma, która 6 miesięcznej corce włączała bajki na tablecie!
🙄
Ja staram się unikać, raz mała odwróciła sie, zapatrzyła i po chwili bardzo się smiała 🙆‍♀️
 
Jaka duża dziewczynka 😍👏😍
I elegancki leżaczek, fajnie byłoby poleżeć w takim przed tv 😜
A propos... Pozwalacie dzieciom patrzeć w telewizor? Podobno zdrowo jest do 2 roku życia unikać; a pytam, bo mam znajoma, która 6 miesięcznej corce włączała bajki na tablecie!
🙄
Ja staram się unikać, raz mała odwróciła sie, zapatrzyła i po chwili bardzo się smiała 🙆‍♀️
Jeżeli chodzi o ten leżaczek to teraz jest w stanie w nim wytrzymać z 10 minut. Bo później już się z niego wyrywa, więc ratuje mnie np jak obieram ziemniaki, albo chce się ogarnąć.

Nie sposób żeby dziecko czasem nie spojrzało w ekran jak np oglądam jakiś program, ale zaraz staram się albo wyłączyć tv, albo odwrócić jej uwagę od tv albo leci cały dzień radio u nas.To nie jest jeszcze wiek by oglądało bajki i inne rzeczy. Dość się w życiu naogląda.

Moja od wczoraj wydaje z siebie takie demoniczne "aaaaa"! Wszystkim się ekscytuje w taki sposób. Ogólnie nie mogę z tego ze śmiechu 😂
 
Jaka duża dziewczynka 😍👏😍
I elegancki leżaczek, fajnie byłoby poleżeć w takim przed tv 😜
A propos... Pozwalacie dzieciom patrzeć w telewizor? Podobno zdrowo jest do 2 roku życia unikać; a pytam, bo mam znajoma, która 6 miesięcznej corce włączała bajki na tablecie!
🙄
Ja staram się unikać, raz mała odwróciła sie, zapatrzyła i po chwili bardzo się smiała 🙆‍♀️
w ogóle nie oglądam od dnia porodu zrezygnowaliśmy z UPC, netflixsa, hbo żeby nie kusiło 😂🤪
wolę się z małym pobawić na macie
ja nawet słyszałam o 3 latach i nie ma znaczenia podobno czy patrzy na tv czy leci w tle migotajace obrazy to jest dla niego za dużo, tak samo dźwięk zwracam na to uwagę

PS mi Sąsiadka prawiła morały że dziecko za dużo zabawek ma i będzie przeładowane ale jak sama ogląda 24 h tv z dzieckiem to już nie widzi nic złego 😂😂😂o to Polska!
 
reklama
Do góry