reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

A ja zwyczajnie po kilku dniach nieobecnosci nie czytam zaleglych wpisów, bo nie mam na to czasu 😬
Ale teraz nadrobię kilka zapytań przynajmniej-mam na imię Kaśka, mój mały też ślini się jak wściekły, tylko ze juz przywyklam, bo robi tak od 2 miesięcy 😂 a tu macie jego fotke z chrztu z mini-sesji😊 mój mały pucuś 😁 cały jest szczuplutki, tylko te policzki ma jak mama 😁
Ale śliczny 🥰 I oczy ma cudowne niebieskie 😍 Powiem Ci, że oczy ma w środku normalnie identiko jak moja Nelka 😍
 
reklama
A ja zwyczajnie po kilku dniach nieobecnosci nie czytam zaleglych wpisów, bo nie mam na to czasu 😬
Ale teraz nadrobię kilka zapytań przynajmniej-mam na imię Kaśka, mój mały też ślini się jak wściekły, tylko ze juz przywyklam, bo robi tak od 2 miesięcy 😂 a tu macie jego fotke z chrztu z mini-sesji😊 mój mały pucuś 😁 cały jest szczuplutki, tylko te policzki ma jak mama 😁
jak ]a czuprynka 😂 mój to ledwo włoski ma a już 5 ms za nim😂
 
Spokojnie, urosną! Jeszcze będziesz na te włosy narzekać 😃
Zawsze się narzeka niezależnie czy włosy są czy ich nie ma 😜 ja aktualnie narzekam, że ma już tak długie, że nie da się ich postawić na samej wodzie, żeby tak fajnie były podniesione i stale ma upocone, przylizane. Rozważam małe cięcie, ale boję się, że go oszpecę, a wstydzę się poprosić znajomą fryzjerkę, że mnie wyśmieje 😂 z tyłu już przycięłam, bo można było kucyka zrobić 😂
 
jaka słodziutka. Kurdeee też bym pokazała moją małą ale nie mogę niestety
A dlaczego nie możesz?Bo nie chcesz czy nie możesz?Bo tak mnie to zaciekawiło:)
A ja zwyczajnie po kilku dniach nieobecnosci nie czytam zaleglych wpisów, bo nie mam na to czasu 😬
Ale teraz nadrobię kilka zapytań przynajmniej-mam na imię Kaśka, mój mały też ślini się jak wściekły, tylko ze juz przywyklam, bo robi tak od 2 miesięcy 😂 a tu macie jego fotke z chrztu z mini-sesji😊 mój mały pucuś 😁 cały jest szczuplutki, tylko te policzki ma jak mama 😁
Cudny jest ❤️ ❤️ ❤️
Pampersa jest dobrze kupować na allegro lub przez empik. Ostatnio zapas premium care 204 pieluszki w rozmiarze 3 kupowałam za 119zl i przez empik
Też ostatnio kupiłam na allegero premium care ale 2:)
A ktoś może testował te nowe(chyba nowe) z lidla?Premium ?Bo niby się chwalą ,że bez wybielacza...antyalergiczne...itd...
 
Zawsze się narzeka niezależnie czy włosy są czy ich nie ma 😜 ja aktualnie narzekam, że ma już tak długie, że nie da się ich postawić na samej wodzie, żeby tak fajnie były podniesione i stale ma upocone, przylizane. Rozważam małe cięcie, ale boję się, że go oszpecę, a wstydzę się poprosić znajomą fryzjerkę, że mnie wyśmieje 😂 z tyłu już przycięłam, bo można było kucyka zrobić 😂
My nie podcinamy z wiadomych względów 😃 ale u nas jak nie uczeszemy to tył cały stoi, a jak się spoci to głowa mokra
 
A dlaczego nie możesz?Bo nie chcesz czy nie możesz?Bo tak mnie to zaciekawiło:)

Cudny jest ❤️ ❤️ ❤️

Też ostatnio kupiłam na allegero premium care ale 2:)
A ktoś może testował te nowe(chyba nowe) z lidla?Premium ?Bo niby się chwalą ,że bez wybielacza...antyalergiczne...itd...
Ja zobaczę jak będę w Bydgoszczy to może paczkę kupię. Bym mogła się bawić w testera pieluch, i oceniać 😂😂😂
 
A ja zwyczajnie po kilku dniach nieobecnosci nie czytam zaleglych wpisów, bo nie mam na to czasu 😬
Ale teraz nadrobię kilka zapytań przynajmniej-mam na imię Kaśka, mój mały też ślini się jak wściekły, tylko ze juz przywyklam, bo robi tak od 2 miesięcy 😂 a tu macie jego fotke z chrztu z mini-sesji😊 mój mały pucuś 😁 cały jest szczuplutki, tylko te policzki ma jak mama 😁

Jaki przystojniak!!! 🥰
 
Laski, kupiłam w netto z ciekawości ich pieluchy - new sensation, bo jestem na tropie tańszych pieluch niż pampers. I polecam jestem mega zaskoczona, przypominają pampers premium care, i nie spotkałam się by w pampersach była tak dobra gumką i rzepy. Nie ma przecieków. Musiałam się podzielić opinią z wami bo cena mega spoko, a mega przypominają premium care.
Dobrze wiedzieć, jestem na etapie próbowania, standardowo używam złotych dad, ale kupiłam ostatnio Lupilu premium i się zastanawiam, czy nie lepsze.

Oglądałam i moderatorem tej grupy jest MamaTolka i chyba ona tylko może mnie zrobić operatorem.
@karoo-kp moze Ty wiesz co i jak to zrobić?
Myślę, że najlepiej wysłac priva do aktualnych moderatorów i oni pewnie podpowiedzą albo przeprowadzą akcję. Tylko sądzę, że ten wątek zostanie tu, a tam trzeba będzie pisać od nowa, ale mogę się mylić.

Trochę tak nie w temacie, ale muszę się pochwalić 😀 mamy pierwszego zęba ❤️❤️❤️
O, to wcześnie, ekstra!

Muszę się wam pochwalić, tak strasznie bałam się lecieć z młodą samolotem ale udało się. Przełamałam się i jesteśmy od 2 dni w Polsce
Super, to bawcie się dobrze. A jak mama Twoja, przeszło jej zdenerwowanie na Ciebie w związku z chrztem?
 
reklama
Dobrze wiedzieć, jestem na etapie próbowania, standardowo używam złotych dad, ale kupiłam ostatnio Lupilu premium i się zastanawiam, czy nie lepsze.


Myślę, że najlepiej wysłac priva do aktualnych moderatorów i oni pewnie podpowiedzą albo przeprowadzą akcję. Tylko sądzę, że ten wątek zostanie tu, a tam trzeba będzie pisać od nowa, ale mogę się mylić.


O, to wcześnie, ekstra!


Super, to bawcie się dobrze. A jak mama Twoja, przeszło jej zdenerwowanie na Ciebie w związku z chrztem?
Napisałam do tej moderatorki 😉
 
Do góry