reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ja podaję codziennie wodę od 2 mż. kilkanaście razy dziennie po kilka łyków. Nie naje się nią, a zwilży odrobinę. Również jak mu się uleje i widzę że ma resztki w buzi, to też kilka łyków żeby sobie przepłukał język.
Ja też podaję wodę i nie ma przez to mniejszego apetytu ale on od poczatku ma dobry apetyt i u nas nie ma problemu z jedzeniem wręcz był problem jak nie mislam pokarmu😅
 
reklama
Dziewczyny, dzięki za wczorajsze rady na zajęcie niemowlaczka, za propozycję zabawek, najlepsze są te sprawdzone, że działają :) Nie nadążam za moją dziewczynką, wczoraj ciągle ręce, ręce... Pojechaliśmy wózkiem po bolonik (wózek pchany, klucha na rękach)... a dziś ŚPI! od 8.00. Taka drzemka jak nigdy, nie mam kiedy wypróbować balonika. Nawet obiad już zawczasu mam zrobiony 🤣 ale Wasze wczorajsze wsparcie było pomocne mentalnie 🙂
Mój też dzisiaj śpi jak suseł zdążyłam już dawno wrócić z zakupów i w spokoju pije kawę i jem czereśnie 😅
 
czekam
Dziewczyny, dzięki za wczorajsze rady na zajęcie niemowlaczka, za propozycję zabawek, najlepsze są te sprawdzone, że działają :) Nie nadążam za moją dziewczynką, wczoraj ciągle ręce, ręce... Pojechaliśmy wózkiem po bolonik (wózek pchany, klucha na rękach)... a dziś ŚPI! od 8.00. Taka drzemka jak nigdy, nie mam kiedy wypróbować balonika. Nawet obiad już zawczasu mam zrobiony 🤣 ale Wasze wczorajsze wsparcie było pomocne mentalnie 🙂
Czekam na info czy balonik się sprawdził....bo moja wczoraj przez cały dzień tylko 2 drzemki po 30 min:/
 
A u nas chyba zaczął się magiczny regres snu. Polecam, od 1 w nocy pobudki co godzinę 👍Jestem jak zombie.
A jak śpicie, bo nie pamiętam. Malutka w swoim łóżeczku? Też mam takie częste nocne pobudki. My śpimy we dwie w łóżku w sypialni. Mała na środku, a ja przechodzę z prawej na lewą, zależy, który cycek był używany. Robię to automatycznie, prawie przez sen. Początki były straszne, bo odbijanie i pieluszka za każdym razem i jeszcze mocne bóle brzuszka miała.
Jeśli śpicie osobno to na pewno jest Ci bardzo ciężko 😔
 
To mamy wypróbowany balonik.
Tak, interesuje malucha, 30 min była zabawa, przeglądanie się ze zdziwieniem.
Tylko u nas nie można wiązać do rączki, bo zajada wtedy tasiemkę, jak do nóżki to jest lepiej, lepiej widzi. Czasu nie wykorzystałam dla siebie, mierzyłam czas i obserwowałam co się dzieje 🙂
 

Załączniki

  • 20210624_104029.jpg
    20210624_104029.jpg
    417,8 KB · Wyświetleń: 77
To mamy wypróbowany balonik.
Tak, interesuje malucha, 30 min była zabawa, przeglądanie się ze zdziwieniem.
Tylko u nas nie można wiązać do rączki, bo zajada wtedy tasiemkę, jak do nóżki to jest lepiej, lepiej widzi. Czasu nie wykorzystałam dla siebie, mierzyłam czas i obserwowałam co się dzieje 🙂
Jutro wysyłam babcię po balona:)
 
reklama
Do góry