reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Dziewczyny, powiedzcie czy Wy też tak macie czy tylko ja jestem dziwna 😅 jakoś 3 tygodnie od porodu mam fazę na wszystko co miętowe, ale to do takiego stopnia, że jak myje zęby to aż mam ochotę zjeść tą pastę i tą pianę hahahahha 🤣🤣🙈🙈 Wiem, brzmi głupio ale tak mam, mam bzika na miętę, codziennie muszę mieć mentosy ciemne niebieskie, bo jak nie mam chociaż jeden dzień to po prostu wariuje, muszę mieć coś miętowego w buzi... Codziennie muszą być w domu lody Miętowe z kawałkami czekolady z Zielonej Budki te 1-1,5 litrowe i potrafiłabym zjeść je kilogramami ( zawsze lody mietowe były moimi ulubiony i ogólnie zawsze uwielbiałam mietowe rzeczy 😁), natomiast innych lodów nie potrafiłabym tyle zjeść, tylko te mietowe. To tyle ze smaków 😅
Ale mam jeszcze starsznie wyczulony węch na ładne zapachy i potrafię wąchać jak ćpunka świeżo wyprane ubrania, które pachną moim ulubionym niebieskim płynem do płukania z Lenor/Softlan. Normalnie potrafię stać i wąchać 5 minut jakbym się narkotyzował hahaha 🙈🤣 Odświeżacz do powietrza w łazience tak samo jak psiknie to wącham i normalnie mmm...

Nigdy tak nie miałam, dopiero po porodzie tak się stało 😳
Ja takich zachcianek ani w trakcie ciazy ani teraz na szczęście nie mam 😜🙂
 
reklama
Dziewczyny, powiedzcie czy Wy też tak macie czy tylko ja jestem dziwna 😅 jakoś 3 tygodnie od porodu mam fazę na wszystko co miętowe, ale to do takiego stopnia, że jak myje zęby to aż mam ochotę zjeść tą pastę i tą pianę hahahahha 🤣🤣🙈🙈 Wiem, brzmi głupio ale tak mam, mam bzika na miętę, codziennie muszę mieć mentosy ciemne niebieskie, bo jak nie mam chociaż jeden dzień to po prostu wariuje, muszę mieć coś miętowego w buzi... Codziennie muszą być w domu lody Miętowe z kawałkami czekolady z Zielonej Budki te 1-1,5 litrowe i potrafiłabym zjeść je kilogramami ( zawsze lody mietowe były moimi ulubiony i ogólnie zawsze uwielbiałam mietowe rzeczy 😁), natomiast innych lodów nie potrafiłabym tyle zjeść, tylko te mietowe. To tyle ze smaków 😅
Ale mam jeszcze starsznie wyczulony węch na ładne zapachy i potrafię wąchać jak ćpunka świeżo wyprane ubrania, które pachną moim ulubionym niebieskim płynem do płukania z Lenor/Softlan. Normalnie potrafię stać i wąchać 5 minut jakbym się narkotyzował hahaha 🙈🤣 Odświeżacz do powietrza w łazience tak samo jak psiknie to wącham i normalnie mmm...

Nigdy tak nie miałam, dopiero po porodzie tak się stało 😳

U mnie piwo bezalkoholowe.. nie lubiłam smaku piwa aż do teraz.
 
Ja nie widze w tym nic złego 🙂moja mała uwielbia ciumkać i mleka nie mam to co ma ciumkać?🙂tylko smoczek 🙂
Dokładnie też tak mam, ja wogole żałuję, że nie zabrałam do szpitala bo nawet nie mogłam się spakować do domu bo ciagle chciał być na cycku😅
A teraz uwielbia pakować do buzi wszystkie cztery palce😅 leży w łożeczku to wyrzuca z buzi smoczek, odwraca głowę w drugą stronę niż ja leżę i dawaj cała pięść do buzi😅
 
Dziewczyny macie doświadczenie ze swoimi starszymi dziećmi czy naprawdę jest tak że dolegliwości z brzuszkiem mijają wraz z 3 miesiącem? Mi pediatra kazała czekać że te bóle brzucha płacze miną i dała tylko espumisan i delicol
 
Dokładnie też tak mam, ja wogole żałuję, że nie zabrałam do szpitala bo nawet nie mogłam się spakować do domu bo ciagle chciał być na cycku😅
A teraz uwielbia pakować do buzi wszystkie cztery palce😅 leży w łożeczku to wyrzuca z buzi smoczek, odwraca głowę w drugą stronę niż ja leżę i dawaj cała pięść do buzi😅
Moja próbuje zabawki wkładać ale jeszcze niezdarnie jej to wychodzi🤣, podejrzewam ze u nas te płacze to mogą mieć związek z ząbkowaniem . Wiadomo zębów nie będzie ale wszystko zaczyna tam pracować. Katar ból brzucha i jeszcze ząbkowanie ehh te macierzyństwo 🙂😳
 
reklama
Dokładnie też tak mam, ja wogole żałuję, że nie zabrałam do szpitala bo nawet nie mogłam się spakować do domu bo ciagle chciał być na cycku😅
A teraz uwielbia pakować do buzi wszystkie cztery palce😅 leży w łożeczku to wyrzuca z buzi smoczek, odwraca głowę w drugą stronę niż ja leżę i dawaj cała pięść do buzi😅
Hahaha, cwaniak 😂 Moja też teraz ma fazę na wkładanie piąstek do buzi i już ślinka się produkuje 😄
 
Do góry