reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Niestety nie. Ale ja też mam jednak jakieś potrzeby.

Kurde, a my w domu przeziębieni. Dobrusia cały tydzień była w przedszkolu, wczoraj wieczorem zaczęła kaszleć, a mnie zaczęło boleć gardło. Marcysia ma katar i pokasłuje, szlag mnie trafi. Do czwartku muszę być zdrowa bo mam drugą dawkę szczepienia...
Ja jutro jadę do Polski na 1 dawkę Pfizera.
 
Czy któraś z was była z dzieckiem u neonatologa z powodu tarczycy albo cukrzycy w ciazy? Jak wyglada druga wizyta jeśli na pierwszej wszystkie badania krwi były prawidłowe?
Ja, mam mieć wizytę u diabetologa ale ze sobą po cukrzycy ciążowej, mam mieć powtórzony test obciążenia Glukoza, czy nie mam cukrzycy po ciąży ale z małą w szpitalu nikt mi nie kazał nigdzie iść.Tylko po urodzeniu z, powodu mojej cukrzycy miała kilka pobrań krwi przez 3 dni ale to było w szpitalu po narodzinach.
 
Ja, mam mieć wizytę u diabetologa ale ze sobą po cukrzycy ciążowej, mam mieć powtórzony test obciążenia Glukoza, czy nie mam cukrzycy po ciąży ale z małą w szpitalu nikt mi nie kazał nigdzie iść.Tylko po urodzeniu z, powodu mojej cukrzycy miała kilka pobrań krwi przez 3 dni ale to było w szpitalu po narodzinach.
Mi właściwie diabetolog też mówiła żeby zrobić obciążenie glukozą 6 tygodni po porodzie .....ale odpuscilam .... jakoś szkoda mi teraz tyle czasu marnować na siedzenie w przychodni tym bardziej, że dla mnie ta moja cukrzyca w ciąży była bardzo naciągana😂😉
 
Mi właściwie diabetolog też mówiła żeby zrobić obciążenie glukozą 6 tygodni po porodzie .....ale odpuscilam .... jakoś szkoda mi teraz tyle czasu marnować na siedzenie w przychodni tym bardziej, że dla mnie ta moja cukrzyca w ciąży była bardzo naciągana😂😉
U mnie też naciągana, ale mimo to mam termin, też mi się nie chce isc😬ale już pójdę dla, świętego spokoju i tak kasa chorych za to płaci w Niemczech.
Nie mam z kim malej zostawić i to problem ale jakoś muszę wykabinowac żeby moja nastolatka została, z małą.
 
Mi właściwie diabetolog też mówiła żeby zrobić obciążenie glukozą 6 tygodni po porodzie .....ale odpuscilam .... jakoś szkoda mi teraz tyle czasu marnować na siedzenie w przychodni tym bardziej, że dla mnie ta moja cukrzyca w ciąży była bardzo naciągana😂😉
Mi też diabetolog mówiła, żebym 12 tyg po porodzie zrobiła badanie obciążenia glukoza, ale nie będę robiła, też szkoda mi czasu by tyle tam siedzieć, poza tym nie miałam cukrzycy ciążowej. A mierze raz na kilka dni cukier glukometrem i mam ok.
 
Wróciliśmy do starego mleka jest lepiej mniej płacze ale dalej wyrzeka, jęczy pręży się. Ehh jak mi jej szkoda i siebie bo już nie wiem co robić .😔😢
 
Wróciliśmy do starego mleka jest lepiej mniej płacze ale dalej wyrzeka, jęczy pręży się. Ehh jak mi jej szkoda i siebie bo już nie wiem co robić .😔😢
[/QUOTE]
Biedulka wciąż się męczy 😓 u nas tez dzisiaj jakiś taki jęczący dzień chyba przez tą pogodę bo co chwile burza i deszcz ale już śpi 😅
 
reklama
Mi właściwie diabetolog też mówiła żeby zrobić obciążenie glukozą 6 tygodni po porodzie .....ale odpuscilam .... jakoś szkoda mi teraz tyle czasu marnować na siedzenie w przychodni tym bardziej, że dla mnie ta moja cukrzyca w ciąży była bardzo naciągana😂😉
Mi moja ginekolog kazała zrobic krzywą do 8 tygodni po porodzie po czym dodała ze ona sama jest rok po urodzeniu i nie zrobiła 😆 ja dla świetego spokoju zrobiłam i wyniki wyszły ok nie mam cukrzycy.
 
Do góry