reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Hej, jestem tutaj nowa. Staramy sie o dziecko jednak za często testów nie robię bo już chyba straciłam nadzieje. Dziś zrobilam test, ale nie wiem czy jest felerny czy mam zwidy i wmowilam sobie, ze jest tam jakiś cień.. Jestem 5 dni przed @. Będę wdzięczna za odpowiedz :)
 

Załączniki

  • IMG_20200711_171959.jpg
    IMG_20200711_171959.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 103
Kochana
Mi lekarz powiedzial ze bety 1000 cos by widzial 🤔 na ten tc faktycznie ze trochę mała. Ale kochana nie łam się, różne cuda juz czytalam 😁 w twojej sytuacji jednak w ppniedzialek bym radzila powtorzyc bete. Bedziesz miala czarno na bialym. Bo to nie wynik sie liczy tylko przyrost. Trzymam kciuki ✊i daj znac koniecznie
Beta raczej ok nawet za duża jak na normy podane tylko że martwi mnie ten brak pęcherzyka.Przyrosty sprawdzałam już trzy razy i są ok.
 
Hej, jestem tutaj nowa. Staramy sie o dziecko jednak za często testów nie robię bo już chyba straciłam nadzieje. Dziś zrobilam test, ale nie wiem czy jest felerny czy mam zwidy i wmowilam sobie, ze jest tam jakiś cień.. Jestem 5 dni przed @. Będę wdzięczna za odpowiedz :)
Ja delikatny cień widzę. Ale jeśli jesteś 5 dni przed to poczekaj do planowanego terminu. My też się staramy 16.06 mialam ostatnia @. I we wtorek mam planowaną, czekam z testem do poniedziałku:)
 
Ja delikatny cień widzę. Ale jeśli jesteś 5 dni przed to poczekaj do planowanego terminu. My też się staramy 16.06 mialam ostatnia @. I we wtorek mam planowaną, czekam z testem do poniedziałku:)
Taa niepewność 🤭 Ogólnie jest delikatnie mocniejszy ten "cień" na zdjęciu dużo słabiej widac.. Warto kogoś zapytać. Poczekam do planowanej @. I trzymam za Was kciuki mocno ! I za siebie 😂🥰
 
Hej, zrobiłam betę i się zmartwiłam :( przyrost 40,02%. 03.07 miałam 15218 progestrron 38,1, a dziś beta 49626,0 a progesteron 45,35. Chyba muszę do lekarza sprawdzić :(

U mnie podobnie. :wink:
9 lipiec - 38970, 11 lipiec - 56735
Przyrost 46,8%


Z tego co wiem to przy takich wartościach bety się już nie sprawdza bo ona dużo wolniej przyrasta

A to przy większych wartościach? A nie po 8 tc czy 10 tc?
 
Ostatnia edycja:
Hej, jestem tutaj nowa. Staramy sie o dziecko jednak za często testów nie robię bo już chyba straciłam nadzieje. Dziś zrobilam test, ale nie wiem czy jest felerny czy mam zwidy i wmowilam sobie, ze jest tam jakiś cień.. Jestem 5 dni przed @. Będę wdzięczna za odpowiedz :)
Nie masz zwid, wczesna ciaza, witamy wśród marcowej ;)
 
reklama
U mnie podobnie. :wink:
9 lipiec - 38970, 11 lipiec - 56735
Przyrost 46,8%

Oczywiście też się zamartwiam, aż mnie ząłądek rozbolał. :ninja2: A chciałam się uspokoić po pustym pęcherzyku... I podbarwionym śluzie na brązowo. Stara i głupia. Teraz mam ból głowy. :wink:
Najwyżej wbije we wtorek do lekarza jak plamienia wrócą, planowana wizyta za 10 dni.




A to przy większych wartościach? A nie po 8 tc czy 10 tc?



Fakt w pierwszej ciąży żyłam w błogiej nieświadomości wielu spraw. 😇 17 lat temu.
Nawet for za bardzo wtedy nie było.
Mam tak samo, w 2 pierwszych ciążach nawet do głowy mi nie przyszło że mogłabym stracić. 3 ciąża nieplanowana i w kiepskim czasie bo kryzys małżeński i pewnie przez ten stres poroniłam. Teraz mam nadzieję że będzie dobrze. Biorę duphaston i narazie będę brała. Wolę brać niż stracić.
 
Do góry