reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Jesteśmy po wizycie u doktora radiologi z tą bułą na szyi i okazało się, że to jednak nie kręcz szyjny tylko coś gorszego. Guz... I wygląda bardzo źle, jest mocno unaczyniony. W poniedziałek będziemy przyjmowane do szpitala aby zdiagnozować co to za guz, czy groźny czy nie... W wtorek mała będzie miała rezonans robiony. Jesteśmy załamani 😭😭😭 To już ***** kręcz byłby lepsza opcją 😢

PS. Byliśmy prywatnie u bardzo dobrego doktora radiologa ( kolega z pracy mojej mamy, mama też radiolog). Powiedział, że każdy dzień się liczy, że trzeba to jak najszybciej zdiagnozować...

Pati, trzymam kciuki, żeby okazało się, że to jakaś łagodna zmiana. Współczuję stresu, który teraz przechodzicie 😔 ale dobrze, że trafiliście do tego radiologa, szybka diagnoza ułatwi sprawę!
A kruszynka prześliczna! 🤗😍
 
reklama
My po wizycie u fizjoterapeuty i czeka nas sporo pracy niestety, wyszło branie leków w ciąży. Malutka ma obniżone napięcie mięśniowe skoncentrowane na brzuszku ( o dziwo na brzuchu jak się ją położy to mocno trzyma główkę w górze, i musimy dużo pracować nóżkami). Plus jeszcze dziś jedziemy do neurologopedy ponieważ zaczyna się rozjeżdżać jej ssanie temu mamy problemy z karmieniami. Czeka nas długa praca.
 
jaka śliczna 🥰😍. jak Ty zakładasz takie ubranka? Ja to jadę tylko na pajacach, ewentualnie body i pół pajac. mój to by wrzeszczał jak nic jak przez głowę 😂 teraz ostatnio na gazę na czapkę i jest ryk!
Hahah, no u nas musi być humorek dobry by nie było płaczu, ale generalnie nie mamy problemu z ubieraniem body, wiadomo, najłatwiej i najlepiej kaftaniki, pajace, śpiochy 😁 Ale jakoś się składa, że najczęściej ubieram jej body i spodenki bo najwięcej mam bodziaków 😅 No i grzeczna w sumie jest, ale nie raz też jest płacz 😁
 
Ostatnia edycja:
My po wizycie u fizjoterapeuty i czeka nas sporo pracy niestety, wyszło branie leków w ciąży. Malutka ma obniżone napięcie mięśniowe skoncentrowane na brzuszku ( o dziwo na brzuchu jak się ją położy to mocno trzyma główkę w górze, i musimy dużo pracować nóżkami). Plus jeszcze dziś jedziemy do neurologopedy ponieważ zaczyna się rozjeżdżać jej ssanie temu mamy problemy z karmieniami. Czeka nas długa praca.
Trzymam kciuki kochana, popracujecie i będzie wszystko dobrze 😘
Ale z tym ssaniem pierwsze słyszę, że jest coś takiego jak rozjeżdżanie..
 
My po wizycie u fizjoterapeuty i czeka nas sporo pracy niestety, wyszło branie leków w ciąży. Malutka ma obniżone napięcie mięśniowe skoncentrowane na brzuszku ( o dziwo na brzuchu jak się ją położy to mocno trzyma główkę w górze, i musimy dużo pracować nóżkami). Plus jeszcze dziś jedziemy do neurologopedy ponieważ zaczyna się rozjeżdżać jej ssanie temu mamy problemy z karmieniami. Czeka nas długa praca.

Kochana, nie martw się tym. Moja starsza miała to samo tylko później zdiagnozowane (brzuszek w 5 miesiącu, neurologopeda w 8 miesiącu). Rehabilitacja dużo pomogła przy brzuszku, tak że raczkowanie już było w normie i potem rozwój był w normie. Od neurologopedy dostaliśmy ćwiczenia na buzkę plus zalecenie podcięcia górnego i dolnego wędzidełka, przez pandemie to zrobiliśmy w wieku 14 miesięcy. A jak miała 18 miesięcy to gadała tak, że ludzie mnie zaczepiali i pytali czemu córka jest taka mała, bo nikt nie chciał uwierzyć, że półtoraroczne dziecko mówi całymi zdaniami używając łączników typu 'bo' lub 'ponieważ' 😉
U was jest bardzo wcześnie, więc i rehabilitacja da szybciej efekty i ćwiczenia od neurologopedy 😊😊😊
 
My po wizycie u fizjoterapeuty i czeka nas sporo pracy niestety, wyszło branie leków w ciąży. Malutka ma obniżone napięcie mięśniowe skoncentrowane na brzuszku ( o dziwo na brzuchu jak się ją położy to mocno trzyma główkę w górze, i musimy dużo pracować nóżkami). Plus jeszcze dziś jedziemy do neurologopedy ponieważ zaczyna się rozjeżdżać jej ssanie temu mamy problemy z karmieniami. Czeka nas długa praca.
Trzymam kciuki , żeby rehabilitacja jak najszybciej dala efekty.
 
reklama
Kochana, nie martw się tym. Moja starsza miała to samo tylko później zdiagnozowane (brzuszek w 5 miesiącu, neurologopeda w 8 miesiącu). Rehabilitacja dużo pomogła przy brzuszku, tak że raczkowanie już było w normie i potem rozwój był w normie. Od neurologopedy dostaliśmy ćwiczenia na buzkę plus zalecenie podcięcia górnego i dolnego wędzidełka, przez pandemie to zrobiliśmy w wieku 14 miesięcy. A jak miała 18 miesięcy to gadała tak, że ludzie mnie zaczepiali i pytali czemu córka jest taka mała, bo nikt nie chciał uwierzyć, że półtoraroczne dziecko mówi całymi zdaniami używając łączników typu 'bo' lub 'ponieważ' 😉
U was jest bardzo wcześnie, więc i rehabilitacja da szybciej efekty i ćwiczenia od neurologopedy 😊😊😊

My też ćwiczenia właśnie otrzymaliśmy od neurologopedy i ta sama sytuacja gorne i Dolne do podcięcia z tym że dolnego mamy nie ruszać. Słaby ma odruch ssania i odciągam do butelki pokarm by się nie musiała aż tak męczyć z cyca. Ale dostawiać ją mam. Nie wiem czy CDL w tej sytuacji wziąć do domu.Będziemy walczyć 💪
 
Do góry