reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

No to jest duży plus karmienia piersią, jak mała nagle głodna wystarczy, że wyciągnę cycka i ma jedzenie od razu, a nie raz jest tak, że nie doje sobie dobrze i muszę dokarmiać ją to wtedy tyko koszulka do góry i siup 😅
Hahaha, przekonasz się po szczepieniu 😁 Ja aż się bije pierwszego szczepienia, jaki to będzie płacz 😭 A już przeżyłam jej taki płacz 2 razy jak pobierali jej krewc i 2 razy jak robili jej usg 😞 Trzeba mieć mocne nerwy, bo ja to zawsze mam łzy w oczach.
Tak u nas z butlą to dłużej trwa, ale i tak to wolę niż karmienie mieszane, wtedy to było jeszcze gorzej nie dojedzony budził się taki rozdrażniony, mam wrażenie, że jadł rzadziej i przez to tak mało przybrał, a karmilismy się na okrągło😤
Och Twoja malutka to sporo już przeszła oby dobrze to zniosla .
Mój u lekarza czy położnej to ideał dziecka ostatnio na usg to zadowolony ani razu nie zagrymasił a tak się bałam, najważniejsze żeby był najedzony, a przed wizytą położnej cały czas marudził a jak przyjechała to spał u niej na wadze 😂 także pół godziny przed wyjazdem na szczepienie jedzenie i zobaczymy jak to będzie 🙈
 
reklama
Moj tez potrafi pospać 5 h i go nie budzę, zresztą nie zauważyłam żeby przez to spał więcej albo był jakiś zamulony wręcz przeciwnie jak się obudzi to jedzenie ma być natychmiast wiec najlepiej jak by była od razu butla bez żadnego przebierania bo jak za długo to jest taka awantura że hej😅wiec jak juz widzę że się zaczyna wybudzac to biorę go na zmianę pampersa żeby uniknąć tej awantury😅
A u nas to różnie bywa , są dni że śpi po 3-4 godziny a w nocy nawet 6 jej się zdarzyło. A są dni że jest aż za aktywna. Przybiera ładnie zachowuje się dobrze to tez jej nie budzę🙂widocznie czasami potrzebuje się wyspac. Jutro mama szczepienie to czuje że przez kilka kolejnych dni nie pospimy😜
 
Cześć dziewczyny dawno nie pisałam bo mój mały to tylko przy piersi by był, nie można było nic zrobić. Teraz się trochę unormowało, ale za to jest trzeci dzień jak nie zrobił kupy i znowu zaczyna się prężenie, kwękanie. Zaśnie na chwilę odwożę go do wózka zaraz pobudka. Myślę sobie że chyba podam mu dzisiaj czopek. Dzisiaj byliśmy na USG bioderek wszystko dobrze, w czwartek mamy szczepienie, też ciekawa jestem jak to zniesie.
 
Cześć dziewczyny dawno nie pisałam bo mój mały to tylko przy piersi by był, nie można było nic zrobić. Teraz się trochę unormowało, ale za to jest trzeci dzień jak nie zrobił kupy i znowu zaczyna się prężenie, kwękanie. Zaśnie na chwilę odwożę go do wózka zaraz pobudka. Myślę sobie że chyba podam mu dzisiaj czopek. Dzisiaj byliśmy na USG bioderek wszystko dobrze, w czwartek mamy szczepienie, też ciekawa jestem jak to zniesie.
Chyba każda z nas rozumie jak nie mamy czasu tu zajrzeć ani nic w domu zrobic🙂 taki los mamy 🙂my jutro mamy szczepienie i tez jestem ciekawa jak to zniesie. U nas mała tez lubi tylko na rękach spać a po odłożeniu moment się budzi. Ale na to mamy już sposob nagrzewamy łóżko termoforem u wtedy jest szansa ze pospi nawet 2 godzinki🙂
 
Chyba każda z nas rozumie jak nie mamy czasu tu zajrzeć ani nic w domu zrobic🙂 taki los mamy 🙂my jutro mamy szczepienie i tez jestem ciekawa jak to zniesie. U nas mała tez lubi tylko na rękach spać a po odłożeniu moment się budzi. Ale na to mamy już sposob nagrzewamy łóżko termoforem u wtedy jest szansa ze pospi nawet 2 godzinki🙂
Dobry pomysł z tym termoforem dzisiaj i ja wypróbuję 👍🙂
 
Chyba każda z nas rozumie jak nie mamy czasu tu zajrzeć ani nic w domu zrobic🙂 taki los mamy 🙂my jutro mamy szczepienie i tez jestem ciekawa jak to zniesie. U nas mała tez lubi tylko na rękach spać a po odłożeniu moment się budzi. Ale na to mamy już sposob nagrzewamy łóżko termoforem u wtedy jest szansa ze pospi nawet 2 godzinki🙂
Ale fajny patent na to nagrzewanie łózka😃tak u nas tez czesto czkawka 😅
 
reklama
Do góry