reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Kangurowałam ją i tylko tak zasypiała. Ale w momencie gdy odłożyłam do łóżeczka oczy jak 5zl.
podczas kangurowania skóra -skóra śpi się z dzieckiem inaczej nie ma to sensu. generalnie można kangurowac 24h. jak będzie większe już tej przyjemności nie będzie 😜
jak nie możesz sobie pozwolić a wierzę że to trudne to chustoszenie możesz robić wtedy co chcesz 😉
 
Ostatnia edycja:
reklama
niezła waga najważniejsze aby rosła zdrowo mój to 2,05 kg przytył od początku a zaczął już 10 tc 😐 cały czas goni wagowo. nenatolog niby mówi że jest mega super i wagowo i w rozwoju 👍 ale jak pomyślę że on dopiero 4 kg waży😞 niektóre takie się rodzą. ona twierdzi że najważniejsze aby się rozwijał dobrze przytyć zdąży aczkolwiek może się okazać że będzie szczupaczek.
6 h 🤪mega dużo, czyli jedno karmienie w nocy Ci wypada 🥰👍
nam pozwolili zwiększyć z 3 do 4h ale i tak czasem pobudka po 2-2.5h- szkoda mi go ale musimy!
Ja też jak musiałam budzić małą w szpitalu na przystawianie cycka co 1,5 h a ona tak smacznie spała to było mi jej starsznie szkoda 😩 w domu jak wróciłyśmy też co 3 h trzeba było ja budzić. A teraz śpi ile chce 😁
 
podczas kangurowania skóra -skóra śpi się z dzieckiem inaczej nie ma to sensu. generalnie można kangurowac 24h. jak będzie większe już tej przyjemności nie będzie 😜
jak nie możesz sobie pozwolić a wierzę że to trudne to chustoszenie możesz robić wtedy co chcesz 😉

Juz wczoraj chuste zamówiłam ponieważ zaraz w domu nigdzie się nie ruszę
 
zazdroszczę. Moja cały czas nie spi..
Co kilka dni i my mamy takie dni. Czasami jest tak ze płacze 2-3 godziny pod wieczór a czasami nie śpi cały dzień. Wczoraj wyspała się od 19 do 24 a potem już spac nie chciała ciężko jej było zasnąć nosiliśmy do 1:30 potem wstała o 3 pospala do 5 i koniec spania. Zdarzyły się tez noce ze spała od 21 do 3 i potem znowu spała do 7. Ciężkie są dni jak nie śpi ale to normalne i z czasem się unormuje😜a jej uśmiech wszystko wynagradza🙂
 
Co kilka dni i my mamy takie dni. Czasami jest tak ze płacze 2-3 godziny pod wieczór a czasami nie śpi cały dzień. Wczoraj wyspała się od 19 do 24 a potem już spac nie chciała ciężko jej było zasnąć nosiliśmy do 1:30 potem wstała o 3 pospala do 5 i koniec spania. Zdarzyły się tez noce ze spała od 21 do 3 i potem znowu spała do 7. Ciężkie są dni jak nie śpi ale to normalne i z czasem się unormuje😜a jej uśmiech wszystko wynagradza🙂

U nas młoda też do 1.30 nie spala z przerwa od 4 do 5 i od 7 nie spala tylko leżała grzecznie. I się okazało że tak grzecznie leżała bo wreszcie zrobiła solidną kupę. Oby dziś miała dobry dzień przez to
 
podczas kangurowania skóra -skóra śpi się z dzieckiem inaczej nie ma to sensu. generalnie można kangurowac 24h. jak będzie większe już tej przyjemności nie będzie 😜
jak nie możesz sobie pozwolić a wierzę że to trudne to chustoszenie możesz robić wtedy co chcesz 😉
Masz rację, trzeba korzystać z tego, bo ten czas na kangurowania minie 😞 Ja tylko jak mogę i mała potrzebuje to na pół leżąco siadam z nią na kanapie i tak sobie śpi na mnie brzuszek do brzuszka, ale normalnie przez ubranie i potrafi tak spać 2h a ja sobie serial oglądam 😀 Ona ogólnie bardzo lubi się przytulać tak brzuszkiem do mnie, bo zawsze gdy ja odbijam to ona mi zasypia 😅 A jak ja odłożę to pobudka. Wgl jest taka, że niestety sama w łóżku nie zaśnie, trzeba nosić 😅 Przy cycku nie raz zasypia, np. dzisiaj w nocy, pobudka 1:30, dałam jej cycka, ja oczywiście zawsze lekko przysypiam i ona zasnęła 😅 A zawsze jest tak, że po karmieniu wstajemy na odbijanie, potem zmiana pieluchy i usypianie, a tu mi odpuściła pierwsza pobudkę 😂
 
Masz rację, trzeba korzystać z tego, bo ten czas na kangurowania minie 😞 Ja tylko jak mogę i mała potrzebuje to na pół leżąco siadam z nią na kanapie i tak sobie śpi na mnie brzuszek do brzuszka, ale normalnie przez ubranie i potrafi tak spać 2h a ja sobie serial oglądam 😀 Ona ogólnie bardzo lubi się przytulać tak brzuszkiem do mnie, bo zawsze gdy ja odbijam to ona mi zasypia 😅 A jak ja odłożę to pobudka. Wgl jest taka, że niestety sama w łóżku nie zaśnie, trzeba nosić 😅 Przy cycku nie raz zasypia, np. dzisiaj w nocy, pobudka 1:30, dałam jej cycka, ja oczywiście zawsze lekko przysypiam i ona zasnęła 😅 A zawsze jest tak, że po karmieniu wstajemy na odbijanie, potem zmiana pieluchy i usypianie, a tu mi odpuściła pierwsza pobudkę 😂
🥰 przez ubranie też spoko bo bliskość czuje dla takiego maluszka nic lepszego niż mama 🥰
my zaczęliśmy o 3 kimka razem na wyrku a M z boku taki skulony 😂 się boji że zagniecie jakby mi się zsunął😂 teraz znowu na fotelu leżymy i już śpi. teraz kolki, bóle brzuszka itp odpuściły póki co więc to chyba działa a ja głupia w którymś momencie już odpuściłam na rzecz jakiejś farmaceutyki żal 😬
 
🥰 przez ubranie też spoko bo bliskość czuje dla takiego maluszka nic lepszego niż mama 🥰
my zaczęliśmy o 3 kimka razem na wyrku a M z boku taki skulony 😂 się boji że zagniecie jakby mi się zsunął😂 teraz znowu na fotelu leżymy i już śpi. teraz kolki, bóle brzuszka itp odpuściły póki co więc to chyba działa a ja głupia w którymś momencie już odpuściłam na rzecz jakiejś farmaceutyki żal 😬

Mi się wydaje że moja espumisanu nie toleruje i że po nim jest jeszcze gorzej.
 
reklama
Do góry