reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Może któraś z was mi poradzi🙂karmie mm i na opakowaniu jest 6x 120 co daje 720 ml moja córa je 8 razy dziennie po 90 co tez daje te 720 ale zaczynam zauważać ze zaczyna chcieć więcej 😳i nie wiem co to za rozpiska na tym mleku😜czy można dawac więcej nie chce jej przekarmic ale jak chce 🤔
 
reklama
Może któraś z was mi poradzi🙂karmie mm i na opakowaniu jest 6x 120 co daje 720 ml moja córa je 8 razy dziennie po 90 co tez daje te 720 ale zaczynam zauważać ze zaczyna chcieć więcej 😳i nie wiem co to za rozpiska na tym mleku😜czy można dawac więcej nie chce jej przekarmic ale jak chce 🤔

Wiesz może wypije te 120 i właśnie starczy jej na dłużej? I temu jest 6×120
 
Ja to panikuje bo w piątek jadę do ginekologa na kontrole a porem po zakupy i to sama bez małej 😳nie wiem jak sobie mąż poradzi z reguły na godzinę wychodziłam, a teraz to ze 3 będzie jak nic

Da radę. Mnie ostatnio tez nie było gdzieś z ok 3h, zostawiłam mleko odciągnięte i pojechałam do gina (w jedną stronę mam ok 40km), I nagle przyjechała teściowa 😂😂😂
 
reklama
Może któraś z was mi poradzi🙂karmie mm i na opakowaniu jest 6x 120 co daje 720 ml moja córa je 8 razy dziennie po 90 co tez daje te 720 ale zaczynam zauważać ze zaczyna chcieć więcej 😳i nie wiem co to za rozpiska na tym mleku😜czy można dawac więcej nie chce jej przekarmic ale jak chce 🤔
zawsze można to jest zawsze min każde dziecko jest inne jedno potrzebuje mniej drugie więcej
ja mam tak że się 8/100 ml ale rano i po spacerze 120 a nawet 140 ml no głodny to co 🤷🏻‍♀️
 
Do góry