reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Przyjeżdżaj 🤣😉 ja jeszcze chleb zagniotłam a teraz wyrasta, rano będę piekła (na zakwasoe, zarabiam wieczorem i rano piekę).


Zapraszam, a takie z klipsem jeszcze bywają bezprzewodowe, i takiej szukam, ale nie zrobionej z gównoplastu, tylko czegoś solidnego...
O kurde, miesiączki współczuję. Ja jeszcze w ciągu dnia muszę wkładkę nosić ale na szczęście w nocy nie, jak myślę o miesiączce to mi słabo. Ciekawe kiedy menda przyjdzie, niby karmię, ale poprzednio dostałam po 3 miesiącach...

Chlebuś swojski najlepszy. W zeszłym roku piekłam ciągle na maślance.

Jeżeli chodzi o miesiączki mam mega bolesne i się ich boje jak wrócą..
 
I od rana znowu płacz takie pojękiwanie szloch, nosimy na rekach uspokoi się i dalej jęczy. Już nie mam siły 😔
Mój wczoraj tak obsesyjnie płakał dałam palca do ssania małego i położyłam na brzuszek termofor przykryłam pieluszka i zaraz 10 min spokój i wielka zielona kupa 😱 potrzebował wsparcia.
Twój maluszek też chce coś tylko musisz odgadnąć co? Próbuj wszystkiego! 😘 dasz radę
 
Mój wczoraj tak obsesyjnie płakał dałam palca do ssania małego i położyłam na brzuszek termofor przykryłam pieluszka i zaraz 10 min spokój i wielka zielona kupa 😱 potrzebował wsparcia.
Twój maluszek też chce coś tylko musisz odgadnąć co? Próbuj wszystkiego! 😘 dasz radę

Matko a u nas termofor na okrągło i tu kupy nie widać na horyzoncie niestety
 
Poranna rozmowa z moim średnim dzieckiem: Dobrusiu, dlaczego podłoda jest w kupie? Bo mi spadła 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Jak nocki u Was? Mi obie dziewxzyny tak dały w kość, że zasnęłam dopiero o 5, więc jestem nieprzytomna...
 
Mój wczoraj tak obsesyjnie płakał dałam palca do ssania małego i położyłam na brzuszek termofor przykryłam pieluszka i zaraz 10 min spokój i wielka zielona kupa 😱 potrzebował wsparcia.
Twój maluszek też chce coś tylko musisz odgadnąć co? Próbuj wszystkiego! 😘 dasz radę
Tylko ze my już szukamy i szukamy i nic nie wychodzi. Zje i prawie śpi odłożę już oczy jak piec złotych
 
reklama
Do góry