reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Termin mam na 30.03. A wizyta w środę. Liczę, że już nie umówi następnej, tylko wypisze skierowanie na jakiś konkretny termin. Tydzień po terminie wypada akurat zaraz po świętach.
[/QUOTE]

To prawie jak ja, termin na 29.03 a wizyta na 30.03 i zobaczymy co dalej, bo jak się dzisiaj gin zaczął zastanawiać, że może w piątek do szpitala bym przyszła to się zorientował, że to Wielki Piątek i święta itd. Mam nadzieję że mała wyjdzie do tej pory bo nie chcę mieć wywoływanego porodu :/
 
A ja już nie wiem co robić . Czy możliwe że córka po ulewaniu jest bardziej głodna. Dostała cyca, potem mm. I nadal marudzi ze jest głodna. Nie wiem co robić spac nie chce. I ciagle szuka cyca mimo, że jadła niedawno. Boję się, że ją przekarmie.
 
To prawie jak ja, termin na 29.03 a wizyta na 30.03 i zobaczymy co dalej, bo jak się dzisiaj gin zaczął zastanawiać, że może w piątek do szpitala bym przyszła to się zorientował, że to Wielki Piątek i święta itd. Mam nadzieję że mała wyjdzie do tej pory bo nie chcę mieć wywoływanego porodu :/



Aaa, jeszcze Ty nie rozpakowana 😁 No ja się już przygotowałam na to, że będę mieć w czwartek wywoływany 😋
 
A ja już nie wiem co robić . Czy możliwe że córka po ulewaniu jest bardziej głodna. Dostała cyca, potem mm. I nadal marudzi ze jest głodna. Nie wiem co robić spac nie chce. I ciagle szuka cyca mimo, że jadła niedawno. Boję się, że ją przekarmie.
Dawaj cyca, tym nie można przekarmić. Może musi zaspokoić potrzebę bliskości lub/i ssania. Albo chce jej się pić. Butelką bym się może martwiła przekarmić choć generalnie teraz też się mówi, że butla na żądanie, ale cyca możesz dawać na luzie, bardzo lekkostrawne to mleczko jest.
 
A ja już nie wiem co robić . Czy możliwe że córka po ulewaniu jest bardziej głodna. Dostała cyca, potem mm. I nadal marudzi ze jest głodna. Nie wiem co robić spac nie chce. I ciagle szuka cyca mimo, że jadła niedawno. Boję się, że ją przekarmie.
A da się przekarmić kp podobno piersi się dostosowuja? Ja napewno bym była głodna jakbym zwróciła poprzedni😜 pogadaj może z pediatra bo jak wisi na piersi typ też nie dobrze.
My napewno mieliśmy na początku problem z ulewaniem i cofaniem. Mąż z jednej strony pod łóżeczko książki podłożył żeby było wyżej i tak sobie stoi😂
A w dostawce w sypialni da się wyregulować jeden koniec wyżej więc tak zrobił.
Niby działa ale czasem jak za mocno go odbijamy a za dużo zje to też mi się uleje ale jest to rzadkość obecnie.
 
Ty to jeszcze masz w sumie czas bo termin na 29.03, no nie? 😁 Kiedy masz jakąś wizytę? 🙂

Noo, delektuj się, delektuj, bo dzieci tak szybko rosną 😭 Ja też się będę małą delektować i patrzeć jak słodko śpi ❤️ Pierwsze dziecko i to wymarzona córcia więc będzie wypieszczona 🥰😅
No czop odchodził w sobotę i niedzielę, a dzisiaj już kompletnie nic nie mam, pusto w środku, nawet wydzieliny ani nic 😅 W sumie za dużo tego czopu nie odeszło więc nie wiem 😋 Ale już się tym nie zastanawiam, bo w czwartek idę do szpitala, więc mała tak czy siak będzie ze mną w czw albo piątek 😊 Mój narzeczony ma już załatwiony urlop na te dwa dni, więc tyle dobrze, korzystam z ostatnich dni wolności, ciszy i swobody 😆

A Ty masz na kiedy termin, na 25.03? 😉 To jeszcze masz chwilkę czasu, ale ja też tak mówiłam a tu po terminie już 4 dni 😅 Więc skoro nic się nie dzieje to może przyjdzie przed świętami 😁 w sumie przed świętami już będziesz miała tydzień po terminie więc już byś musiała urodzić 😁

Ja na 29.03, więc jeszcze trochę poczekam 😉

A ja już nie wiem co robić . Czy możliwe że córka po ulewaniu jest bardziej głodna. Dostała cyca, potem mm. I nadal marudzi ze jest głodna. Nie wiem co robić spac nie chce. I ciagle szuka cyca mimo, że jadła niedawno. Boję się, że ją przekarmie.

Cycem nie przekarmisz, więc się nie martw. Jak chce wisieć to albo chce być przytulona albo sobie pije.
 
Dawaj cyca, tym nie można przekarmić. Może musi zaspokoić potrzebę bliskości lub/i ssania. Albo chce jej się pić. Butelką bym się może martwiła przekarmić choć generalnie teraz też się mówi, że butla na żądanie, ale cyca możesz dawać na luzie, bardzo lekkostrawne to mleczko jest.


Uważam tak samo, dawaj cyca. Pewnie chodzi małej o bliskość ❤️ myślę, że takie maluszki mają pełne prawo wisieć na cycu 😇
 
reklama
Do góry