reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ja też dzisiaj miałam taki masaż i widzę że zaczął czop odchodzić, ale taki gęsty bezbarwny, a tobie odchodzi czysty czy zabarwiony krwią?
Takie brązowawe strzępki, więc raczej podbarwiony krwią, ale jest go tak niewiele, że naprawdę ciężko mi powiedzieć do końca.
Mam przeczucie, że do rana się uspokoi. I niech się uspokoi, bo na 11 mam pediatrę z moją 3,5 latką, myślę, że ma zapalenie oskrzeli, więc wolałabym, żeby włączyła steryd do leczenia. Kaszel ma taki, że mi się serce kraje.

A poza tym jadę do 8 gwiazdek, żeby mi prawidłowo bazę do fotelika zamontowali.
 
reklama
Ja też dzisiaj miałam taki masaż i widzę że zaczął czop odchodzić, ale taki gęsty bezbarwny, a tobie odchodzi czysty czy zabarwiony krwią?
Kurcze, to jednak u Ciebie szybciej się podziało 😀 No ale ja kurcze żadnego masażu szyjki nie miałam 😅 Jutro ginekolog, to zobaczymy co tam się dzieje 😁 też bym już chciała by się zaczęło 😊
 
Takie brązowawe strzępki, więc raczej podbarwiony krwią, ale jest go tak niewiele, że naprawdę ciężko mi powiedzieć do końca.
Mam przeczucie, że do rana się uspokoi. I niech się uspokoi, bo na 11 mam pediatrę z moją 3,5 latką, myślę, że ma zapalenie oskrzeli, więc wolałabym, żeby włączyła steryd do leczenia. Kaszel ma taki, że mi się serce kraje.

A poza tym jadę do 8 gwiazdek, żeby mi prawidłowo bazę do fotelika zamontowali.
Trzymam kciuki żeby było tak jak chcesz✊🙂
 
Kurcze, to jednak u Ciebie szybciej się podziało 😀 No ale ja kurcze żadnego masażu szyjki nie miałam 😅 Jutro ginekolog, to zobaczymy co tam się dzieje 😁 też bym już chciała by się zaczęło 😊
Trzymam kciuki 😉
A ja na jakiś seks dzisiaj liczyłam, ale nic z tego, nie byłabym w stanie 🤣🤣
Trzymam kciuki żeby było tak jak chcesz✊🙂
Dzięki 🤣🤣

Spoko, jak coś mąż będzie ogarniał. A ja urodzę gdzie bądź, skoro mała chce już wyjść.

Na razie nic się nie cofa, więc myślę, że za kilka godzin będziemy jechać.
 
A pytanie do dziewczyn, które już urodziły, w którym momencie porodu Wasi panowie mogli do Was wejść?
U mnie kazali od samego początku aby się zbierał bo zrobiło się 4cm z batonika rozwarcia a mamy do szpitala 35km tak więc leciał z pracy bardzo szybko 😃 bo po 9 zaczęli działać a on zdążył dojechać po 11 a po 12 juz było po
 
reklama
Do góry