reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Hej dziewczyny melduje się 🙂w piatek wylądowałam w szpitalu dostałam balonik wypadł zrobiło się rozwarcie , w soboty mieli dużo porodów wiec czekałam a w niedziele o 11 podłączyli mi oksytocynę i o 19 przyszła na świat moja księżniczka Julia🙂3250 gram szczęścia 10/10😍😍😍 nie pisałam bo tu nie ma zasięgu. Dzisiaj wyszłam na korytarz i znalazłam kilka kresek zasięgu 🙂 Jutro wychodzimy jak mała nie schudnie bo wodami płodowymi się opiła i pierwszego dnia nic nie jadła i cycki mi się przystosowały dzisiaj nauczyli mnie przystawiać ja do piersi i o dziwo trochę poje i śpi to może coś tam mam🙂 krocze mi pękło i zszywali mnie w kilku miejscach to tak boli a w szpitalu nawet ciężko zadbać o krocze jak jestem sama z małą w pokoju. Do tego taki obrzęk mi się siny zrobił jakbym siniaka z krwią miała taki napęczniały pani twierdzi ze przejdzie ale boli jak siadam 😔no ale warto było🙂
Super, gratuluję z całego serducha!
Czyli mamy Dzieciaczki z jednego dnia 😁
Miłego poznawania, odpoczynku 😘
 
reklama
Pytanie z innej półki macie poskładane łóżeczka i uszykowne już pościele i wózki złożone już, pytam dziewczyn które jeszcze w dwupaku?
Ja mam wszystko jak zamówiłam w pudłach jeszcze. Nie wiem czy na tydzień przed cc już wyciągać i składać.
Moje zdanie, lepiej poskładaj.
Pościeli nie ubierałam ale wszystko było naszykowane w dużym worku w łóżeczku. Wózek nakryty poszewką itd.. I dobrze zrobiliśmy bo naprawdę po powrocie nie chciałoby mi się wszystkiego szykować i nagadać się do mojego Love 😉
 
Patii jak w sobotę w południe robili mi usg to Mały waga 3700 a urodził się 3450.
Wczoraj wróciliśmy do domu.
Jakiś taki dziwny i trudny wieczór.
Ja chyba za bardzo sfrustrowana, mój Love chce się wszystkiego nauczyć a ja go ciągle obsztorcowuję😔 Taki zajęty Małym, że w końcu go w nocy tak "bawił" że nie spaliśmy wszyscy 😳 eh.. Okropna jestem.
Córa brata przyjęła super, zachwycona torebką, którą jej sprezentował (Mamiś, skąd On tyle wie o mnie? 😁)
I mówi mi, nie jest taki zły jak myślałam 😂 nawet ubranka do snu mu wybrała👌 oby tak dalej.
 
Jakbym mogła to klapa bym Ci sprzedała😠 proszę mi tu głupot nie gadać o instynktach.
Jesteś dla swojego Skarba najlepszą Mamą pod słońcem!!
Rozumiem rozczarowanie, hormony i zmianę planów ale szczęście, dobre samopoczucie Was obojga i dobry rozwój są ważniejsze niż mleko z piersi czy z butli.
Jesteś Mamą w dechę😘
No już mi przeszło zastanawiam się dzisiaj ile kobiety zostaje bez żadnego wsparcia i dobrego słowa 😓. Nie myślałam że tak będzie bo dopiero w ciąży i po łapią mnie jakieś smuty kiedyś to wogole bym się nie przejęła takim gadaniem - ja nie wiem co się dzieje ale raczej u mnie hormony nie odpuściły 🤨 raz lepie raz gorzej.
Kurde a zawsze byłam zdania że kobiety to raczej sobie dowalić potrafią😖 no przynajmniej w pracy😡. Ach nie będzie mi się chciało wracać. A przed ciąża myślałam że wroce po 3 ms. Teraz już wiem co najmniej rok😂❤️

Dzięki Ty też jesteś super mama 😘 wszystkie jesteśmy super babki 👍 ekipa marcowa wdeche 😎.
Ps no niektórzy wyladawali w lutym (jak ja) albo wylądują w kwietniu. Ale zostajemy na marcu🤣
 
Oj w szpitalu lepiej nie odpoczywać, uwierz 😊
Ja od poniedziałku tu jestem i już mam dość, można jako znieść. Rozwarcie na dwa cm i nic dalej. Lekarz skwitował to najlepiej: żebym już urodziła to i ciśnienie się unormuje, a jak wspomniałam o wadze to powiedział, że to tylko orientacyjna waga, a tak naprawdę dowiemy się ile waży jak się urodzi🤔
Ale może po tym badaniu coś się ruszy, bo nie był delikatny🙉🙈
Ja wiem jak to w szpitalu, teraz się nastawilam, że kilka dni poleżę, mam czytaka z milionem książek, które chciałam poczytać, tu ktoś ma dla mnie inne plany 🤷‍♀️

No już mi przeszło zastanawiam się dzisiaj ile kobiety zostaje bez żadnego wsparcia i dobrego słowa 😓. Nie myślałam że tak będzie bo dopiero w ciąży i po łapią mnie jakieś smuty kiedyś to wogole bym się nie przejęła takim gadaniem - ja nie wiem co się dzieje ale raczej u mnie hormony nie odpuściły 🤨 raz lepie raz gorzej.
Kurde a zawsze byłam zdania że kobiety to raczej sobie dowalić potrafią😖 no przynajmniej w pracy😡. Ach nie będzie mi się chciało wracać. A przed ciąża myślałam że wroce po 3 ms. Teraz już wiem co najmniej rok😂❤️

Dzięki Ty też jesteś super mama 😘 wszystkie jesteśmy super babki 👍 ekipa marcowa wdeche 😎.
Ps no niektórzy wyladawali w lutym (jak ja) albo wylądują w kwietniu. Ale zostajemy na marcu🤣
Bo w większości baby są podłe! Nie wiem, z czego to wynika, naprawdę, chyba z wewnętrznych kompleksów i ciężkiej zazdrości...
 
Laski, ja juz po, moja młoda waży około 3400, w poniedziałek do szpitala mam przyjechać, chyba, że samo się ruszy, bo mam 3 cm rozwarcia i praktycznie zgładzoną szyjkę, więc mogę zacząć w każdej chwili 🤣🤣🤣
O kurde, jak napisałaś, że już po to myślałam, że urodziłaś 😂
To życzę aby się samo rozkręciło 😉 Ja jutro wizyta u gin 39+0 i zobaczymy co mi powie na tą szyjkę, czy już jakieś rozwarcie jest 😁 Bo moja mała to się wgl nie spieszy, cały czas siedzi i tylko się wierci. W dzień kobiet nawet z narzeczonym podziałaliśmy by coś ruszyło, wczoraj kręcenie biodrami, drażnienie brodawek i nic, nie zamierza wyjść, a za tydzień w czwartek termin 😜
 
Patii jak w sobotę w południe robili mi usg to Mały waga 3700 a urodził się 3450.
Wczoraj wróciliśmy do domu.
Jakiś taki dziwny i trudny wieczór.
Ja chyba za bardzo sfrustrowana, mój Love chce się wszystkiego nauczyć a ja go ciągle obsztorcowuję😔 Taki zajęty Małym, że w końcu go w nocy tak "bawił" że nie spaliśmy wszyscy 😳 eh.. Okropna jestem.
Córa brata przyjęła super, zachwycona torebką, którą jej sprezentował (Mamiś, skąd On tyle wie o mnie? 😁)
I mówi mi, nie jest taki zły jak myślałam 😂 nawet ubranka do snu mu wybrała👌 oby tak dalej.
Ooo, to faktycznie różnica, aż o 250 gram. No ale w usg to tylko pomiary, a dzieci mogą się rodzic mniejsze lub większe, także już się nie przejmuje tak tą wagą 🙂

Ooo, jaka kochana 🥰
 
O kurde, jak napisałaś, że już po to myślałam, że urodziłaś 😂
To życzę aby się samo rozkręciło 😉 Ja jutro wizyta u gin 39+0 i zobaczymy co mi powie na tą szyjkę, czy już jakieś rozwarcie jest 😁 Bo moja mała to się wgl nie spieszy, cały czas siedzi i tylko się wierci. W dzień kobiet nawet z narzeczonym podziałaliśmy by coś ruszyło, wczoraj kręcenie biodrami, drażnienie brodawek i nic, nie zamierza wyjść, a za tydzień w czwartek termin 😜
Mój ginekolog zaleca seks codziennie żeby coś podziałało😂 także jak wczoraj nic nie było to dzisiaj X 2 musisz 😂😂😂
 
reklama
Mój ginekolog zaleca seks codziennie żeby coś podziałało😂 także jak wczoraj nic nie było to dzisiaj X 2 musisz 😂😂😂
Niestety nie jestem w stanie uprawiać seksu codziennie, bo w środku jestem tak ciasna i opuchnieta w trakcie ciąży ( w 3 trymestrze) , że sprawia mi to ból, więc po jednym razie mam całe wejście obolale i muszę smarować maścią, a nie chce w trakcie porodu mieć krocza szczypiącego, bo będzie kosmos boleć 😋
 
Do góry