reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Wizytę mam jutro ale coś czuję że dziś mnie złapie bo czop mi odchodzi od rana i skurcze niereguralne czekam cierpliwie aż się reguralne zaczną 😊 zdążyłam pranie suche schować i obiad ugotować niańki załatwiłam do dzieci torbę dopakowałam i czekamy 😁
O rany a my ten sam termin😅to ja może zaczekam aż Ty urodzisz a ja po niedzieli 😅😉 trzymam kciuki 👊
 
reklama
To szpital mamy zaplanowany na ten sam dzień 😉
Ja to się chichram, bo moja ginekolożka powiedziała, że jak już przejdę przez SOR, to mam powiedzieć, że mam skurcze i ona (akurat ma dyżur) podepnie mi tylko oksytocynę i od razu na porodówkę mnie wrzuci, bo przy tym rozwarciu, które teraz mam to ja od razu pójdę rodzić 🤣🤣🤣
Także chciałam w szpitalu odpocząć, a wychodzi na to, że dupa 😉
 
Ja to się chichram, bo moja ginekolożka powiedziała, że jak już przejdę przez SOR, to mam powiedzieć, że mam skurcze i ona (akurat ma dyżur) podepnie mi tylko oksytocynę i od razu na porodówkę mnie wrzuci, bo przy tym rozwarciu, które teraz mam to ja od razu pójdę rodzić 🤣🤣🤣
Także chciałam w szpitalu odpocząć, a wychodzi na to, że dupa 😉
U Ciebie pewnie pójdzie szybciej 😉ja przynajmniej dwa dni temu jeszcze nie miałam rozwarcia, a w ten poniedziałek to mam się zgłosić po południu bo mój lekarz będzie we wtorek i wtedy się za nas weźmie od samego rana😅
 
U Ciebie pewnie pójdzie szybciej 😉ja przynajmniej dwa dni temu jeszcze nie miałam rozwarcia, a w ten poniedziałek to mam się zgłosić po południu bo mój lekarz będzie we wtorek i wtedy się za nas weźmie od samego rana😅
Taa, usłyszałam dzisiaj, że pierdnę i młoda wyjdzie. Uwielbiam moją doktorkę 🤣🤣
 
Ja to się chichram, bo moja ginekolożka powiedziała, że jak już przejdę przez SOR, to mam powiedzieć, że mam skurcze i ona (akurat ma dyżur) podepnie mi tylko oksytocynę i od razu na porodówkę mnie wrzuci, bo przy tym rozwarciu, które teraz mam to ja od razu pójdę rodzić 🤣🤣🤣
Także chciałam w szpitalu odpocząć, a wychodzi na to, że dupa 😉
Oj w szpitalu lepiej nie odpoczywać, uwierz 😊
Ja od poniedziałku tu jestem i już mam dość, można jako znieść. Rozwarcie na dwa cm i nic dalej. Lekarz skwitował to najlepiej: żebym już urodziła to i ciśnienie się unormuje, a jak wspomniałam o wadze to powiedział, że to tylko orientacyjna waga, a tak naprawdę dowiemy się ile waży jak się urodzi🤔
Ale może po tym badaniu coś się ruszy, bo nie był delikatny🙉🙈
 
reklama
Tłuszczak jak był tak jest nic się z nim nie dzieje...uff
Niestety lekarz był w szoku że odciągam pokarm bo powiedział że pusto jak w bębnach rolingstonsów ok! Ok!
Mówię Odciągałam o 8 i było 30 ml a on do mnie proszę Pani po ms to tutaj powinny przewody być pozapychane..
Opowiedzialam że wcześniaka mam, że przystawiam już ssie itd a on i dobrze bo dużo nie skorzysta zaczyna zanikać. Pani piersi wogole nie są laktacyjne proszę nie głodzić dziecka.
Mówię że mm podaje a on i dobrze bo z pustego Salomon nie naleje.
A mi poprostu przykro chciałam karmić piersią a tutaj brak wogole. Przewody nie powiększone. Dodał jeszcze widocznie za niski poziom oksytocyny i prolaktyny. Piersi nie produkują mleka to wszystko jest w głowie. I proszę w nocy co 3 h się nie męczyć bo to niski sensu nie ma. Lepiej dziecko przystawiać w ciągu dnia co 1h żeby pobudzać zamiar w nocy budzić i laktator uruchamiać.
Jak do ms się nie rozkręci to Pani sobie daruje. Dziękuję bye.
Jak teraz czytam o tym to wychodzi na to że nie mam instynkt macierzyńskiego dlatego nie mam pokarmu 😒😞😔😟😕🙁☹️😣😖😫😩😢🥺 chce mi się Ryczeć i jestem zła bo tyle na mój skarb czekałam a teraz słyszę coś takiego wszystko na opak u mnie 😓
Jakbym mogła to klapa bym Ci sprzedała😠 proszę mi tu głupot nie gadać o instynktach.
Jesteś dla swojego Skarba najlepszą Mamą pod słońcem!!
Rozumiem rozczarowanie, hormony i zmianę planów ale szczęście, dobre samopoczucie Was obojga i dobry rozwój są ważniejsze niż mleko z piersi czy z butli.
Jesteś Mamą w dechę😘
 
Do góry