reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Noo, ale gdzie tam poród, ja dopiero 33+3. Mam nadzieję, że to nic poważnego, dobrze, że mam wizytę w poniedziałek. Bólu głowy nie mam, opuchlizny nóg też nie mam. Zobaczymy czy dziś też będzie mnie gonić.
Wiesz co mi się czasem też tak zdarza ze iles dni zaparcia, ale nie jakieś bolesne a tu nagle pyk i kilka razy w ciągu dnia i to bez żadnej zmiany diety, zatrucia itp.
Co prawda nigdy białka w moczu nie miałam, ale jak to taka mala ilość to myślę że na spokojnie niech lekarz to zobaczy😉
 
reklama
No właśnie niczym się nie zatrułam, bo bym biegała między posiłkami a ja latam strikte jak coś zjem. Możliwe, że po prostu takie dni, że żołądek bardziej wrażliwy, bo ciągle uciskany. W pondz dowiem się co i jak i najwyżej powtórzę mocz 🙂
Mi kiedyś wyszło białko, ale lekarz kazał powtórzyć badanie. W drugim badaniu go nie było. Podobno czasem śluz z pochwy przechodzi do próbki z moczem. Trzeba dokładnie się umyć pod prysznicem, osuszyć ręcznikiem papierowym i uważać, żeby podczas pobierania moczu nie dotykać miejsc intymnych. Może nie martw się na zapas i spróbuj powtórzyć wyniki. A co do rozwolnienia to lekarz mówił mi, żebym ograniczyła magnez. Ale może już się organizm oczyszcza ☺️
 
Mi kiedyś wyszło białko, ale lekarz kazał powtórzyć badanie. W drugim badaniu go nie było. Podobno czasem śluz z pochwy przechodzi do próbki z moczem. Trzeba dokładnie się umyć pod prysznicem, osuszyć ręcznikiem papierowym i uważać, żeby podczas pobierania moczu nie dotykać miejsc intymnych. Może nie martw się na zapas i spróbuj powtórzyć wyniki. A co do rozwolnienia to lekarz mówił mi, żebym ograniczyła magnez. Ale może już się organizm oczyszcza ☺️
No ja zawsze myje się przed pobraniem moczu, bo wiem właśnie, że śluz się może dostać i wtedy jest badanie bez sensu. Więc pewna jestem, że śluz się nie dostał.
Ja magnezu nie przyjmuje, ja tylko suplementy kobiety w ciąży czyli Feminovit + DHA. Jasne, nie martwię się na zapas, czekam na wizytę 😉
 
No właśnie byśmy musieli to zrobić bo w nocy mam przez nią pobudki bo kawalera by chciała. Albo ją w końcu poddać sterlizacji.
Moja, też niewystrelizowana, ale w niemczech psy prawie same kastraty więc 😁😁😁😁spoko.
Ja nie chce jest brzucha rozcinac bo tak to wyglada🙈moja ma niecałe dwa latka jeszcze się zastanawiam z tą sterylizacja głównie z powodów chorób rakowych, które podobno grożą jak niewysterlizowana.
 
Moja, też niewystrelizowana, ale w niemczech psy prawie same kastraty więc 😁😁😁😁spoko.
Ja nie chce jest brzucha rozcinac bo tak to wyglada🙈moja ma niecałe dwa latka jeszcze się zastanawiam z tą sterylizacja głównie z powodów chorób rakowych, które podobno grożą jak niewysterlizowana.
Dlatego my robimy dwa razy w roku zastrzyk i nie trzeba sterylizowac a razie co po odstawieniu może zostać mamą😊
 
Moja, też niewystrelizowana, ale w niemczech psy prawie same kastraty więc 😁😁😁😁spoko.
Ja nie chce jest brzucha rozcinac bo tak to wyglada🙈moja ma niecałe dwa latka jeszcze się zastanawiam z tą sterylizacja głównie z powodów chorób rakowych, które podobno grożą jak niewysterlizowana.

Niestety znam ten ból. Mój owczarek niemiecki zmarł z powodu raka właśnie, najpierw ropomacicze i nowotwór zaatakował sutki. Ale ona była dopuszczana i winą było to ze miala mlode.
 
reklama
Niestety znam ten ból. Mój owczarek niemiecki zmarł z powodu raka właśnie, najpierw ropomacicze i nowotwór zaatakował sutki. Ale ona była dopuszczana i winą było to ze miala mlode.
Właśnie weterynarz mówiła że małe rasy tak nie chorują dużo na raka ja duże.
Ja o małych nie myślę dla niej, nie wiem co robic w sumie żeby było najlepiej.
Kocham ja jak glupia🙈to psie dziecko 💗
Mąż, córka, rodzice moi wszyscy psiarze jesteśmy. Pies dla nas to 💗💗💗💗
 
Do góry