reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Też mam problem ze spaniem, właściwie to wstaję koło 2 na siku i po spaniu. A tu o 7 szykowanie do przedszkola a ja bym wtedy spać poszła.
Dzisiaj dla odmiany co jakiś czas podbrzusze mnie delikatnie pobolewalo🙄 wystraszyłam się, nie powiem. Chyba spakuję już tę torbę.
Jutro badania a gin za tydzień
 
reklama
Laski kupujecie może laktator ?
Tak mam, po poprzedniej ciąży. Wtedy miałam też kupiony nim urodzilam. Okazał się potrzebny już, w szpitalu,aby rozkręcić laktacje. Na oddziale był dostępny jeden "działający" , ale na oczy go nie widziałam 🙊. Mąż podrzucił mi z domu. Myślę, że dobra opcją jest wybrac sobie jaki się chce egzemplarz, i najwyżej na szybko zakupić jak będzie potrzebny. Niestety w dzisiejszych czasach z zakupami jest jak jest,a w dodatku wiadomo trzeba Go jeszcze wysterylizować.
 
Laski kupujecie może laktator ?
Ja kupiłam Medeli na Olx. Nowy jest bardzo drogi, a na olx jest ich bardzo dużo. Czekałam na ogłoszenie z mało używanym i trafił mi się taki, który kobieta miała przez 1,5 miesiąca. Mam nawet paragon i gwarancję. Na wszelki wypadek chyba lepiej zaopatrzyć się w taki sprzęt ☺️
 
Też mam problem ze spaniem, właściwie to wstaję koło 2 na siku i po spaniu. A tu o 7 szykowanie do przedszkola a ja bym wtedy spać poszła.
Dzisiaj dla odmiany co jakiś czas podbrzusze mnie delikatnie pobolewalo🙄 wystraszyłam się, nie powiem. Chyba spakuję już tę torbę.
Jutro badania a gin za tydzień
Mi ostatnio ginekolog mówił ze na tym etapie bólami brzucha się nie przejmować 😉ale wiadomo za dużo czasu to już nam nie zostało 😉
 
Ostatnia edycja:
O taki:
Ale kupiłam w innym sklepie. Nie chciałam dużego na kilka butelek, bo stwierdziłam, że jeżeli uda się karmić piersią, to i tak nie będę potrzebowała wyparzać zbyt wielu butelek dziennie. Poza tym jestem wrodzoną minimalistką 😅
Ja w tego typu rzeczy planuje się zaopatrzyć jak juz będą potrzebne, jedną butelkę w razie co mam a co będzie dalej potrzebne to wyjdzie w praniu😅 ale ten zaznaczam do listy w razie co😉bo też jestem minimalistką😉
 
Laski kupujecie może laktator ?
Ja kupiłam sobie ręczny z polecenia, ponoć sami sobie możemy dopasować możliwość odciągania,gdzie przy elektrycznym już dużo osób mi mówiło ze przestawało używać bo za mocno ciągło. Zobaczę jak ten ręczny zda egzamin. Najwyzej pozniej zamowie sobie elektryczny.
 
reklama
Koleżanka poleciła mi kupić z canpolu elektryczny easy start i taki właśnie kupiłam. Ale nowy, bo wzdrygałam się na myśl o używanym, że jakaś obca kobieta mogłaby go używać na swoich piersiach i swoim mleku i nie wiadomo jak go czyściła i w ogóle 🙈
Są części zamienne do laktatorów. Wszystko można wymienić na nowe 👍
 
Do góry