reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

Myślę że to wszystko będzie zależało od temperatury na dworze. Może być tak że będziemy mieć zimny marzec albo wręcz odwrotnie. Jak zimno to zawsze można jakiś grubszy kocyk dać i odwrotnie. Ja się raczej nastawiam na poród koniec lutego i bardziej ciepłej ubiorę mała. W paczkę dla męża do odbioru zawsze można włożyć trochę więcej rzeczy a nie założyć bo ja wolę być przezorna i zabezpieczona niż się martwić. [emoji4]
 
reklama
Chciałam Was zapytać czy macie jakiś sprawdzony proszek lub płyn do prania ubranek niemowlęcych?
Ja przy synu (9 lat temu) prałam w loveli, może macie coś lepszego?
 
Ja kupiłam kapsułki loveli, płyn do płukania loveli i odplamiacz loveli.
Póki co nie ma co odplamiać, a reszta się sprawdza, wszystko jest miłe i ma ładny delikatny zapach.
 
Hej dziewczynki ja dziś miałam wizytę, 27plus 5 i mała waży już 1280gr.w normie podobno.
Ginekolog dla diabetologa wypełnia siatkę centykowa.
A ile Wasze dzieciaczki ważą?
Szyjkę mam 5cm🤗😁także nie. Muszę póki co martwić się twardnieniami macicy, mam ich trochę.
Ale to zależy od dnia.
 
A powiedzcie mi, czy któraś z Was liczy ruchy malucha? Jutro zaczynam 30 tydzień, ale jeszcze nie miałam potrzeby liczyć, bo maluch ruszał się tak intensywnie, że hej. Teraz jest spokojniejszy i chciałabym zacząć to kontrolować. Wiem, że są dwie metody - liczenie grupy ruchów w ciągu dnia, aż do uzyskania 10 grup, a druga metoda to liczenie raz dziennie przez godzinę, czy będzie pojedynczych ruchów i obrotów 10 razy i jeżeli nie, to w kolejną godzinę nadal liczymy. Dobrze rozumiem?
 
Hej dziewczynki ja dziś miałam wizytę, 27plus 5 i mała waży już 1280gr.w normie podobno.
Ginekolog dla diabetologa wypełnia siatkę centykowa.
A ile Wasze dzieciaczki ważą?
Szyjkę mam 5cm🤗😁także nie. Muszę póki co martwić się twardnieniami macicy, mam ich trochę.
Ale to zależy od dnia.
Moja dziś 27+3 i 1080 :)
 
A powiedzcie mi, czy któraś z Was liczy ruchy malucha? Jutro zaczynam 30 tydzień, ale jeszcze nie miałam potrzeby liczyć, bo maluch ruszał się tak intensywnie, że hej. Teraz jest spokojniejszy i chciałabym zacząć to kontrolować. Wiem, że są dwie metody - liczenie grupy ruchów w ciągu dnia, aż do uzyskania 10 grup, a druga metoda to liczenie raz dziennie przez godzinę, czy będzie pojedynczych ruchów i obrotów 10 razy i jeżeli nie, to w kolejną godzinę nadal liczymy. Dobrze rozumiem?
Ja zacznę liczyć po 32 TC, po każdym podstawowym posiłku przez godzinę czy jest 10 ruchów.
 
reklama
Do góry