reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Czesc dziewczyny w koncu sie zalogowalam. Czytalam wasze posty od jakiegos czasu az w koncu zdecydowalam sie do Was dolaczyc. Mam termin na 15 marca dzisiaj jest moj 12t1d czuje sie bardzo dobrze od poczatku ciąży nie mialam w sumie żadnych dolegliwości prócz ciaglego spania pobilam rekord i spalam 30g z przerwami na amciu i siusiu :) na cale szczescie przeszlo. 14 wrzesnia mam badania prenatalne i pytanie do was na czym te badanie polega ? Bo z tego co czytam z naszego forum jest do dlugie badanie i pytanie czy badanie jest dopochwowo czy juz nie ? :p
 
Mam jeszcze jedno pytanko w ktorym tygodniu mialyscie badania prenatalne? Jestem w 12 tygodniu a 14 wrzesnia mam dopiero badanie ? Nie za pozno?
 
Mam jeszcze jedno pytanko w ktorym tygodniu mialyscie badania prenatalne? Jestem w 12 tygodniu a 14 wrzesnia mam dopiero badanie ? Nie za pozno?
Hej dołączam i ja.
Nie znam się bo to moja 1 ciąża. Ja mam prenatalne 12 września będzie to 12+0 czyli sam początek 13 tygodnia. Wydaje mi się, że 1 prenatalne robi się między 11 a 14 tygodniem.... lepiej niech się wypowiedzą doświadczone mamy.

@trele-morele wysłałam rano priva z prośbą o dołączenie mnie do zamkniętego wątku[emoji2]
 
Mam jeszcze jedno pytanko w ktorym tygodniu mialyscie badania prenatalne? Jestem w 12 tygodniu a 14 wrzesnia mam dopiero badanie ? Nie za pozno?

Ja miałam dokładnie w 12t1d :)
Było robione głównie dopochwowo (znacznie lepiej było widać), pod koniec przez brzuszek, bo dzidzia się za bardzo denerwowała :D

Witajcie nowe mamusie!
 
Z tego co wyczytalam na wujku google to faktycznie miedzy 11 a 14 tyg. :p nie potrzebna panika ;) ale chcialabym juz zobaczyc malenstwo i stad ta nie cierpliwosc :D
Auslanderka daj znac jak przebiegalo badanie i czy dlugo bo niektore mamusie to ponad godzinke. To rowniez moja pierwsza ciaza . troche szybko ale i tak ciesze sie nie do opisania
 
Z tego co wyczytalam na wujku google to faktycznie miedzy 11 a 14 tyg. [emoji14] nie potrzebna panika ;) ale chcialabym juz zobaczyc malenstwo i stad ta nie cierpliwosc :D
Auslanderka daj znac jak przebiegalo badanie i czy dlugo bo niektore mamusie to ponad godzinke. To rowniez moja pierwsza ciaza . troche szybko ale i tak ciesze sie nie do opisania
Ja też już nie mogę się doczekać podglądania. Tym bardziej, że ostatnia wizyta była 10 sierpnia....
Na pewno zdam relację. Ale myślę, że do tego czasu wpuszczą nas na wątek zamknięty a tam pewnie już większość będzie po tym badaniu więc będzie co czytać[emoji1]
 
reklama
Czesc dziewczyny w koncu sie zalogowalam. Czytalam wasze posty od jakiegos czasu az w koncu zdecydowalam sie do Was dolaczyc. Mam termin na 15 marca dzisiaj jest moj 12t1d czuje sie bardzo dobrze od poczatku ciąży nie mialam w sumie żadnych dolegliwości prócz ciaglego spania pobilam rekord i spalam 30g z przerwami na amciu i siusiu :) na cale szczescie przeszlo. 14 wrzesnia mam badania prenatalne i pytanie do was na czym te badanie polega ? Bo z tego co czytam z naszego forum jest do dlugie badanie i pytanie czy badanie jest dopochwowo czy juz nie ? :p
Jak policzyłam 14 wrześnie skończysz dokładnie 14 tydzień . Nie jestem lekarzem więc nie wiem czy 2 dni coś znaczą , ale ogólnie mówi się , że do końca 13-go tygodnia , chociaż jeśli np wg USG dzidzia jest młodsza niż wynikałoby to z miesiączki to akurat 14 września data idealna

Witam dziewczynki . Zapraszamy do zamkniętej grupy , tylko napiszcie na priv do trele-morele
 
Do góry