reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Ja też już nie mogę się doczekać podglądania. Tym bardziej, że ostatnia wizyta była 10 sierpnia....
Na pewno zdam relację. Ale myślę, że do tego czasu wpuszczą nas na wątek zamknięty a tam pewnie już większość będzie po tym badaniu więc będzie co czytać[emoji1]
No z pewnoscia a czy kolwiek jakby przeczytac od 1wszej str to tez tego jest sporo .
 
reklama
Jak policzyłam 14 wrześnie skończysz dokładnie 14 tydzień . Nie jestem lekarzem więc nie wiem czy 2 dni coś znaczą , ale ogólnie mówi się , że do końca 13-go tygodnia , chociaż jeśli np wg USG dzidzia jest młodsza niż wynikałoby to z miesiączki to akurat 14 września data idealna

Witam dziewczynki . Zapraszamy do zamkniętej grupy , tylko napiszcie na priv do trele-morele
Wedlug ostatniego usg mam terim na 15.03 a OM na 8 marva. Tez wydaje mi sie ze wizyta moglaby byc z dwa dni szybciej ale niestety do mojego lekarza ciezko jest sie dostac a do tego jeszcze poszedl na urlop wiec stad moze byc to opoznienie. Paniw recepcji liczyla i powiedziala ze to ostateczny termin mam nadzieje ze sie nie mylila. Ogolnie wizyte mialam 21 sierpnia mialam za dwa tyg zapisac sie na kolejna no , ale urlopu lekarza nie przeskocze.
 
Wedlug ostatniego usg mam terim na 15.03 a OM na 8 marva. Tez wydaje mi sie ze wizyta moglaby byc z dwa dni szybciej ale niestety do mojego lekarza ciezko jest sie dostac a do tego jeszcze poszedl na urlop wiec stad moze byc to opoznienie. Paniw recepcji liczyla i powiedziala ze to ostateczny termin mam nadzieje ze sie nie mylila. Ogolnie wizyte mialam 21 sierpnia mialam za dwa tyg zapisac sie na kolejna no , ale urlopu lekarza nie przeskocze.
Generalnie z tym terminem badania to chodzi o to że dziecko musi mieć między 5a8cm żeby zbadać przezierność karkową-określa ryzyko zespołu Downa. Jeżeli dziecko będzie większe to lekarz zbada wszystko poza tym jednym. Czyli sprawdzi wszystkie narządy wewnętrzne i ogólny rozwój.
 
Generalnie z tym terminem badania to chodzi o to że dziecko musi mieć między 5a8cm żeby zbadać przezierność karkową-określa ryzyko zespołu Downa. Jeżeli dziecko będzie większe to lekarz zbada wszystko poza tym jednym. Czyli sprawdzi wszystkie narządy wewnętrzne i ogólny rozwój.
Dziekuje za informacje szkoda ze nie zrobil tego na poprzedniej wizycie. Dzidzia juz miala 6.5 cm no trudno musze byc cierpliwa. :)
 
reklama
Do góry