reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Farmaceuta nie jest lekarzem, nie jemu oceniać jak leczyć szczególnie, że osoba kupująca jest pełnoletnia. Cóż, apap można kupić w sklepie.
 
reklama
A mi się chce spać i to okropnie.
Brzuch mnie pobolewa ...
Mam już stresa przed jutrzejsza wizytą ...
 
No niby mogę, ale apap to dla mnie placebo :D już jest lepiej a skoro lekarka nie przepisała mi nic na gorączkę to chyba nie zagraża aż tak bardzo, zwłaszcza że najgorsze i tak już mam za sobą.
Dziwne, ja jak pojechałam na dyżur na początku to lekarka z leków dała mi tylko paracetamol ;p co lekarz to inna teoria, a wysoko gorączkujesz? ja też niby też nie reagowałam w ogóle na leki z paracetamolem przed ciążą ale wtedy mi pomógł.
 
Dziwne, ja jak pojechałam na dyżur na początku to lekarka z leków dała mi tylko paracetamol ;p co lekarz to inna teoria, a wysoko gorączkujesz? ja też niby też nie reagowałam w ogóle na leki z paracetamolem przed ciążą ale wtedy mi pomógł.

Niewysoko, max 38,2, no ale od piątku, przez całą sobotę i niedzielę się to utrzymywało. Dzisiaj już lepiej. W ogóle nie jestem fanką leków i biorę je w ostateczności, ale w tej sytuacji nie wiadomo co lepsze.
 
Już po wizycie.
Nadal są 3 pęcherzyki ale tylko w jednym jest zarodek z bijącym serduszkiem. 2 puste.
Więc bliźniaków nie będzie.
Trochę się cieszę (jakby to nie brzmiało) bo nie wiem jak bym dała radę z taką ilością dzieci....
 
Już po wizycie.
Nadal są 3 pęcherzyki ale tylko w jednym jest zarodek z bijącym serduszkiem. 2 puste.
Więc bliźniaków nie będzie.
Trochę się cieszę (jakby to nie brzmiało) bo nie wiem jak bym dała radę z taką ilością dzieci....
To już trzy pęcherzyki były? raju, to żeście mieli. Ważne, że wszystko w porządku.
 
Niewysoko, max 38,2, no ale od piątku, przez całą sobotę i niedzielę się to utrzymywało. Dzisiaj już lepiej. W ogóle nie jestem fanką leków i biorę je w ostateczności, ale w tej sytuacji nie wiadomo co lepsze.

no to ja miałam 39, ale wyobraź sobie moje zdziwienie jak dostałam gorączki, a nie miałam jej od chyba 7 lat, chorowałam ale nigdy nie gorączkowałam xd
 
reklama
Już po wizycie.
Nadal są 3 pęcherzyki ale tylko w jednym jest zarodek z bijącym serduszkiem. 2 puste.
Więc bliźniaków nie będzie.
Trochę się cieszę (jakby to nie brzmiało) bo nie wiem jak bym dała radę z taką ilością dzieci....
O kurcze :) to mogly jeszcze trojaczki byc ;) super ze dzidzi serduszko puka :D
To już trzy pęcherzyki były? raju, to żeście mieli. Ważne, że wszystko w porządku.


Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry