reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Wam też rosną włosy szybciej? Ja nie nadążam z goleniem. Szok . Doszły mnie słuchy, że mama ma pomidorową zaraz się tam zbieram :). Paracetamol można, podbrzusze ciągnie to normalne. Także nie smucić się tam ;). Poza jedną koleżanką nikogo nie ma z okolic Katowic? Na 40 ?

Ja jestem z Okolic Katowic ... Ruda Slaska dokładnie :) Pozdrowienia :)
 
reklama
Kochane !
Ja tez się zgłaszam do grupy zamkniętej, jestem tu całkiem nowa ale "marcowa" :) dajcie znac co trzeba Wam podać by zostać wciągnięta :).
Buźka.
 
Jejku ale się rozpisałyscie od rana. Ciężko nadrobić.
U mnie mdłości ciąg dalszy, poprawy nie ma i nic nie pomaga. Siedzę z córka na placu zabaw i jak przeczytałam wszystkie posty o jedzeniu to aż mnie skręca :p Czas więc do domu wracać i coś zjeść... znowu :D
 
reklama
No
Hmm.... no odmówili w zasadzie, że bez konsultacji z lekarzem, bez recepty (i to jeszcze najlepiej z adnotacją "po konsultacji z lekarzem" co w sumie jest głupie bo recepta jest chyba wynikiem konsultacji??) mi nie da. Jak już pisałam, jestem typem wybitnie nie chorującym, a jeżeli już to aspiryna i do łóżka i przechodzi. Właśnie tego też się obawiam, że się nie orientuję i nie będę umiała zawalczyć o swoje bo po prostu z pewnymi kwestiami się nie zetknęłam :( i nawet nie zdenerwowało mnie to że nie sprzedała mi paracetamolu bo sama nie jestem przekonana do leków w ciąży, tylko już sama nie wiem co gorsze, gorączka i kaszel czy tabletka leku...

Postraszyć skargą. Ma sprzedać i koniec.
 
Do góry