reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Ja zawsze pytam, jakie objawy mnie mają niepokoić na danym etapie ciąży. No i jakieś bieżące, np jak sobie radzić z zaparciami lub skurczami łydek.

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny dzidzia ma sie dobrze, serduszko bije pięknie :) jestem spokojniejsza i taka szczęśliwa :) z @ 8 tydzień i termin porodu na 27.02 ale z usg wychodzi 7 tydzień wiec mysle ze zostanę marcowka :)
następna wizyta 4.08, a 23.08 już mam umówione badania genetyczne :) dostalam skierowanie na badania hiv, toxo itp wiec nie bede musiala placic :)
molly_88 ciesZę sie ze u Ciebie wszystko dobrze :)
@andzelika87 apap można brać bez przeszkód :) bo pytałam dzis o to.

Ja kupilam borówki i jutro będą pierogi :D
Super wiadomosc :) :*
 
golden- u mnie dziś bardzo sennie i czuję się strasznie ciężko.Mdłości tylko poranne.

Dziewczyny , a jak to u Was jest z kawą ?
 
Jade na wizyte trzymajcie kciuki

Trzymamy kciuki! Daj koniecznie znać jak bedziesz po wizycie.

U mnie nie ma mowy o l4 prowadzimy z mężem pensjonat. Do tej pory głównie ja sprzątałam, ale teraz staram się oszczedzać. Kupiłam bio płyn do mycia wc i tylko korzystam z wody z octem i olejkiem zapachowym. Ginekolog odradził preparatów z chlorem. Staram się znaleźć na stałe Panią do pomocy, ale tu w Zakopane cholernie o to ciężko.

A pytania do ginekologa hmm szczerze nie wiem. Choć pierwsze o co pewnie zapytam 11 sierpnia będąc na usg to co z tym krwiakiem :(
 
reklama
W pierwszej ciąży nie piłam kawy bo nie miałam specjalnie smaka wiec łatwo było zrezygnować (przed piłam b dużo), zaczęłam dopiero Ok 6 czy 7 miesiąca a teraz nie mam wyjścia nawet tak mnie mdli na kawę, także ten, problem rozwiązał się sam [emoji13]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry