reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

No mam nadzieje. Dzisiaj bede z lekarzem rozmawiać na temat migreny, bo nigdy nie bolała mnie tak głowa jak wczoraj.
Wczoraj była fatalna pogoda przynajmniej u nas, może to dla tego. Jak byłam u Pani endokrynolog to mówiła ze przez cały dzień miała tylko jednego pacjenta z ciśnieniem 125 a tak każdy bardzo niskie.
 
reklama
Ja mam migreny od kilku lat i bardzo źle je przechodzę, ale w ciąży z córką zniknęły u pojawiły się, gdy przestałam karmić piersią. Ludzie, że teraz też tak będzie
 
Dziewczyny dzidzia ma sie dobrze, serduszko bije pięknie :) jestem spokojniejsza i taka szczęśliwa :) z @ 8 tydzień i termin porodu na 27.02 ale z usg wychodzi 7 tydzień wiec mysle ze zostanę marcowka :)
następna wizyta 4.08, a 23.08 już mam umówione badania genetyczne :) dostalam skierowanie na badania hiv, toxo itp wiec nie bede musiala placic :)
molly_88 ciesZę sie ze u Ciebie wszystko dobrze :)
@andzelika87 apap można brać bez przeszkód :) bo pytałam dzis o to.

Ja kupilam borówki i jutro będą pierogi :D
 
@Dziewczyna82 to zes mnie zestresowala. Wczoraj jak glowa zaczela mnie bolec o 11 tak skonczyla o 22. Bo wzięłam paracetamol o 20, nie bylam w stanie juz bolu znieść. Dobrze, ze mam dzisiaj wizyte u gina i mam nadzieje ze niezaszkodzilam.
Nie zaszkodzilas. Ja przed tamta ciąża miałam migreny takie silne aż do wymiotów. Zglosilam ginekologowi kazała mi brać dwie sztuki na raz bo lepiej raz mocniej zadziałać niż brać jedna a za kilka godz druga. I to też był pierwszy trymestr. Spokojnie.
 
Witam się i ja . W niedzielę na teście zobaczyłam dwie kreski, beta 81 wczoraj beta 291.2 więc postanowiłam nieśmiało się przyłączyć. Przewidywany termin porodu to 25.03.2018.
Miło mi będzie móc dzielić się doświadczeniami tutaj z Wami :)
 
Witam się i ja . W niedzielę na teście zobaczyłam dwie kreski, beta 81 wczoraj beta 291.2 więc postanowiłam nieśmiało się przyłączyć. Przewidywany termin porodu to 25.03.2018.
Miło
Witaj[emoji2] widzę że my podobne terminy przewidywane. Jak samopoczucie?

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się i ja . W niedzielę na teście zobaczyłam dwie kreski, beta 81 wczoraj beta 291.2 więc postanowiłam nieśmiało się przyłączyć. Przewidywany termin porodu to 25.03.2018.
Miło mi będzie móc dzielić się doświadczeniami tutaj z Wami :)
Super. Witamy. Kiedy pierwsza wizyta?
 
reklama
Witam się i ja . W niedzielę na teście zobaczyłam dwie kreski, beta 81 wczoraj beta 291.2 więc postanowiłam nieśmiało się przyłączyć. Przewidywany termin porodu to 25.03.2018.
Miło mi będzie móc dzielić się doświadczeniami tutaj z Wami :)
 
Do góry