reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Dokladnie. Temat szczepien to jest jak rzeka. Ja szczepie. Choc z dusza na ramieniu za kazdym razem. Drugie tez bede szczepic.

Dzisiaj na obchodzie ordynator zlecil usg na jutro. Umre ze stresu do tego czasu. Jeszcze mam pojedyncze skrzepy od czasu do czasu. Mam nadzieje ze dzidzius zyje. Dziewczyny czy po poronieniu zawsze boli mocno brzuch? Czy mozliwe ze jak w poniedzialek bylo wszystko dobrze to ze teraz juz serduszko nie bije pomimo ze krwawienie ustalo?

Zastanawia mnie to ustanie mdlosci ;(
Kochana nie zawracaj sobie głowy poronieniem!!! U Ciebie jest i będzie wszystko dobrze! Krwawienie i te strzępy jeszcze naprawdę nic nie znaczą.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Będzie dylemat z tymi szczepieniami no ale póki co mam większe zmartwienie. Oby krwiak sie wchłonął :( Już zasypiam z ręką na podbrzuszu.. Musi być wszystko dobrze bo bardzo chcę tego dzidziusia.
 
Dokladnie. Temat szczepien to jest jak rzeka. Ja szczepie. Choc z dusza na ramieniu za kazdym razem. Drugie tez bede szczepic.

Dzisiaj na obchodzie ordynator zlecil usg na jutro. Umre ze stresu do tego czasu. Jeszcze mam pojedyncze skrzepy od czasu do czasu. Mam nadzieje ze dzidzius zyje. Dziewczyny czy po poronieniu zawsze boli mocno brzuch? Czy mozliwe ze jak w poniedzialek bylo wszystko dobrze to ze teraz juz serduszko nie bije pomimo ze krwawienie ustalo?

Zastanawia mnie to ustanie mdlosci ;(
Nie masz się co martwić mdlosciami. Ja mam na przemian dni kiedy mam wszystkie objawy ciążowe a potem takie kiedy czuje sie jak by nigdy nic:)
 
Wiecie co tak sobie czytam o tych krwawieniach w ciazy. I pisza ze jedna z przyczyn krwawienia jest miesiaczka ktora w tym czasie by byla gdyby nie ciaza. No i sobie wyliczylam ze normalnie dostala bym @ w niedziele bo ja mam vardzo regularne co 26 dni cykle. No a krwawienie bylo w poniedzialek. Moze to to? Ale z drugiej strony miesiac temu nie krwawilam jak miala byc pierwsza miesiaczka. Sama nie wiem...
 
Będzie dylemat z tymi szczepieniami no ale póki co mam większe zmartwienie. Oby krwiak sie wchłonął :( Już zasypiam z ręką na podbrzuszu.. Musi być wszystko dobrze bo bardzo chcę tego dzidziusia.
Kochana ja mam torbiel na jajniku. Czekam żeby się w pod koniec 1 trymestru wchłonąl. [emoji4] nie jesteś jedyna, nie myśl o tym bo zwariujesz. Wszystko będzie dobrze![emoji4] [emoji173]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiecie co tak sobie czytam o tych krwawieniach w ciazy. I pisza ze jedna z przyczyn krwawienia jest miesiaczka ktora w tym czasie by byla gdyby nie ciaza. No i sobie wyliczylam ze normalnie dostala bym @ w niedziele bo ja mam vardzo regularne co 26 dni cykle. No a krwawienie bylo w poniedzialek. Moze to to? Ale z drugiej strony miesiac temu nie krwawilam jak miala byc pierwsza miesiaczka. Sama nie wiem...
Trudno ocenić, mam nadzieje ze usg wszystko pokaże [emoji4]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dokladnie. Temat szczepien to jest jak rzeka. Ja szczepie. Choc z dusza na ramieniu za kazdym razem. Drugie tez bede szczepic.

Dzisiaj na obchodzie ordynator zlecil usg na jutro. Umre ze stresu do tego czasu. Jeszcze mam pojedyncze skrzepy od czasu do czasu. Mam nadzieje ze dzidzius zyje. Dziewczyny czy po poronieniu zawsze boli mocno brzuch? Czy mozliwe ze jak w poniedzialek bylo wszystko dobrze to ze teraz juz serduszko nie bije pomimo ze krwawienie ustalo?

Zastanawia mnie to ustanie mdlosci ;(
Kochana mnie mega bolał brzuch i krew leciała. Dostałam luteinę i było dobrze. Serce biło, ale w drugiej dobie w nocy zaczęłam krwawić skrzepami i chlusnęło ze mnie. Wiedziałam, że to już koniec. Nie życzę ci tego i wierzę, że z tobą będzie inaczej
 
reklama
Do góry