reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

@AnetaManiak przepraszam zle doczytalam :)
@Lido o witaj na forum. Dostalas wspaniały prezent od swojego aniolka :) na forum jest wiele mam po stracie, ja poronilam w kwietniu. Strach będzie nam towarzyszył caly czas ale w marcu wszysr będziemy tulic nasze dzieci :)
@Ewcikkizia witaj na forum. ból brzucha to bardzo dobry znak, nie ma sie czym martwic :) macica sie rozciąga i dlatego boli :)
 
reklama
niestety nie da sie uchronic... wiele czynników jest niezależnych od nas... u mnie po prostu przestalo bic serce.... lekarze twierdza ze dzidzius musial miec jakas wade a organizm kobiety wie takie rzeczy i czasem podejmuje decyzje o poronieniu dla dobra wszystkich....

w drugiej ciazy po poronieniu juz w ogole sie nie balam... natomiast teraz.... jezu, jakies schizy mam, ale to moze dlatego ze nie uukrywam ze nie do konca planowana ciaza jest i mega zaskoczenie :D

Jutro mam wreszcie wizyte o gin :) juz sie nie moge doczekac :)
To smutne... mam nadzieje ze teraz też się uda. Trzymam wielkie kciuki[emoji4] [emoji173]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio widzę że coraz więcej par się decyduje na trzecie. Ja kiedyś myślałam że na dwóch pozostanę ale z czasem zamarzyło mi się trzecie. Różnica wieku będzie duża bo 6 i 8 lat, ale teraz przynajmniej mamy już większe mieszkanie to się pomieścimy, a wcześniej tylko dwa nieduże pokoje.
 
Dziewczyny - ratujcie. Już umieram. Po tygodniu chorownia jest coraz gorzej.... jestem typowo przeziębiona, nic więcej, ale leci mi ciurkiem z nosa woda, oczy mam załzawione... kicham jak obląkana... kaszle... do tego mam chrype ale bez większego bólu gardła (od kaszlu pewnie), a kaszel od kataru....
pije heranty z cytryną, pomarańszą, miodem, imirem, cybamonem.... kupiłam oscilocoicinium, taki syrop dla cięzarnych z naturalnych składnijków i nic nie pomaga.... jutro pojde do lekarza, ale może znacie jakis cudowny sposob jeszcze????

maliny, maliny, jeszcze raz maliny :) są takie specyfiki na przeziębienie dla ciężarnych *spam*
 
reklama
Ja też jestem chora...na tą chwilę na tapecie herbata z miodem i cytryną oraz dużo czosnku. Śmierdzi w całym domu :)
 
Do góry