reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Dziewczyny wcześniej pisałam że mam podwyższone tsh. Dzisiaj byłam po receptę na jakiś lek obnizajacy. Ale babka powiedziała ze trzeba zrobić jeszcze jedno szczegółowe pobranie w poniedziałek. I wtedy się włączy lek... to nie jest za późno?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, trochę się martwię, bo biorę kwas foliowy dopiero od momentu, jak się dowiedziałam że jestem w ciąży, czyli dwa dni przez spodziewaną miesiączką. Jak to u was jest/było? Ja teraz pluje sobie w brodę.

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja też zaczełam brac jak się dowiedziałam. W pierwszej ciaży też tak choc była planowana. Zarówno w pierwszej ciązy i teraz drugiej moja gin mi przepisała jod. Ponoć nie każdy lekarz zapisuje a ma zbawienny wpływ na płód.
 
andżeilka87 widziałam na innym wątku, jak odpowiadałaś na pytanie odnośnie zgrzytania zębami. Moja córka tez odkąd wyszły jej na górze to strasznie zgrzyta. Ja boję się, że jej tak zostanie. Twój synek też tak robił?
 
andżeilka87 widziałam na innym wątku, jak odpowiadałaś na pytanie odnośnie zgrzytania zębami. Moja córka tez odkąd wyszły jej na górze to strasznie zgrzyta. Ja boję się, że jej tak zostanie. Twój synek też tak robił?
Nie. Juz dawno nie robi. Pediatra mowila, ze zadzialo sie cos nowego w buzi i to jest forma zabawy, poznania czegos nowego:)
 
To musimy jeść czereśnie kilogramami bo tam jest podobno dużo jodu [emoji2]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
To musimy jeść czereśnie kilogramami bo tam jest podobno dużo jodu [emoji2]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Eeee to ja juz dzisiaj jak bede z mlodym u dentysty to po wizycie polece po czeresnie. :D w pierwszej ciazy jezdzilam co drugi dzien po 2 kg czeresni:D
 
Cześć Mamuśki,
Mam 31 lat, 7 lat po ślubie i cały czas nic... Od dwóch lat regularne wizyty u ginekologa, badania...Wyniki wszystkie Ok, nasienie idealne i nadal nic :(

3 lipca test pozytywny - szok i ogromna radość zrobione kolejne 3 testy i na wszystkich 2 kreski, na następny dzień wizyta u ginekologa - USG dopiero na poniedziałek 17.07. umówione i już nie mogę się doczekać - może wtedy uwierzę tak na 100%
Ostatnia miesiączka 27 maja - według kalkulatora termin 09.03. - w poniedziałek będzie wszystko wiadomo

Hsg zrobione - 04.07. wynik 1011
06.07. wynik 1789

Uff odważyłam się napisać :)
 
Aneczka 1985 my też sporo się staraliśmy i kiedy tarczyca mi się unormowala udało się :) Przede mną 2gie USG ale przed pierwszym USG tez stresa miałam ze to może być nie prawda ale na szczęście pecherzyk w macicy był to już sukces. 24 mam drugie USG i mam nadzieje ze będzie juz serducho :)
A co do kwasu foliowego ja biore PREGNA PLUS i to dopiero po pierwszej wizycie u ginekologa. Wiec tez wcześniej nie brałam nic :)
 
reklama
Cześć Mamuśki,
Mam 31 lat, 7 lat po ślubie i cały czas nic... Od dwóch lat regularne wizyty u ginekologa, badania...Wyniki wszystkie Ok, nasienie idealne i nadal nic :(

3 lipca test pozytywny - szok i ogromna radość zrobione kolejne 3 testy i na wszystkich 2 kreski, na następny dzień wizyta u ginekologa - USG dopiero na poniedziałek 17.07. umówione i już nie mogę się doczekać - może wtedy uwierzę tak na 100%
Ostatnia miesiączka 27 maja - według kalkulatora termin 09.03. - w poniedziałek będzie wszystko wiadomo

Hsg zrobione - 04.07. wynik 1011
06.07. wynik 1789

Uff odważyłam się napisać :)
Witaj :)

Napisane na myPhone_CUBE_LTE w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry