reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Hej, podczytuję Was cały czas i widzę że smutki przeplatają się z radościami...

Co do FB to było by mi miło gdybyśmy zostały tutaj:) jakoś bardziej tu anonimowo, a po ostatnim wydarzeniu w pracy przekonuję się że FB to nie najlepsze miejsce...

Jestem po becie: 3299 (4.07) i 5220 (6.07). Wg wszechwiedzących internetów to słaby przyrost... więc postanowiłam nie czytać internetów i poczekać na jutrzejszą wizytę :D ciekawe czy będzie już coś widać :cool2:

Hi hi, a co do seksu... mój mąż jakby zapomniał że coś takiego istnieje [emoji14] mówi że nie bo mu głupio tak :D

Kochana przyrost bardzo dobry!!! Musi być minimum 60% po 48godz no i jest nawet wyższy[emoji6][emoji6][emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aaaa hehehehe ja poerdziele :-D:-D

Dziewczyny a jak u Was wyglada z sexem??Ja mam trochę stracha i mój chop tez ma hehe
Ja odkąd jestem w ciazy mam libido na poziomie inusowym a w dodatku boje się gwaltowniej ruszyć a co mówić o sekasie. mój mąż chyba też się na razie boi bo nawet boi się mnie mocniej przytulic:)
 
Ja odkąd jestem w ciazy mam libido na poziomie inusowym a w dodatku boje się gwaltowniej ruszyć a co mówić o sekasie. mój mąż chyba też się na razie boi bo nawet boi się mnie mocniej przytulic:)
A moj maz juz wyjal cebuszke z pierwszej ciąży zebym w nocy mogla sie przytulic do niej:)
 
Ja odkąd jestem w ciazy mam libido na poziomie inusowym a w dodatku boje się gwaltowniej ruszyć a co mówić o sekasie. mój mąż chyba też się na razie boi bo nawet boi się mnie mocniej przytulic:)
Hahaha to jakbym o Moim czytała[emoji12][emoji12][emoji12]. Też tak ma a jak Mu mówię, że się nie zbiję, że jajkiem nie jestem to On, że woli być delikatny. Ale chociaż teraz mogę Mu przyłożyć bo wiem, że Mi nie odda[emoji12][emoji12][emoji12]a tak zawsze jak się wygłupialiśmy to Ja najgorzej na tym wychodziłam[emoji53][emoji53][emoji53]a teraz mam taką malutką kartę przetargową[emoji12][emoji12][emoji12]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry