reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Ogólnie czekam na decyzję KRUS-u, odnośnie ubezpieczenia.:rolleyes2:
A to już inne buty. To bym musiała się popytać mojej Cioci jak Ona to załatwiała bo mają gospodarstwo i sady. Ale pewnie też muszą Ciebie ubezpieczyć ze względu na ciążę. Bo w ZUS możesz być na ubezpieczeniu męża a w KRUS nie ma takiej możliwości??

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gratuluję udanych wizyt. Ja się zastanawiam kiedy powiedzieć w pracy. Wizytę prywatnie u lekarza mam na 18.07. A dziś kiepskie samopoczucie serce czuję jak by miało wyskoczyć przez koszulkę zmęczona jestem ale taka jakby pobudzona ciężko to wytłumaczyć.

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Podczytuję Was od jakiegoś czasu i w koncu nieśmiało postanowiłam się przywitać i ja Ja rownież miałam byc mama październikowa 2017, wytrwałam tylko do 12 marca i tak oto wszystkie znaki wskazują, ze znow jestem w ciąży Ostatnia miesiączka 30.05, czekam na wizytę 13 lipca, bedzie 6 tydzien z kawałkiem. Ostatnio poszłam od razu po teście, wiec teraz wiem ze nie ma sensu sie tak spieszyc
Jedziemy praktycznie na tym samym wózku. Jak u cb nastawienie psychiczne? Bo ja jeszcze boje się cieszyć. ..
 
Gratuluje mamusiom, ktore widzialy serduszka :) tez mi sie wydaje ze wiele nas bedzie na pogtaniczu lutego i marca :)
@andzelika87 kobiecie w ciazy przysluguje darmowa sluzba zdrowia chybs do 6 tygodnia po porodzie :)
Witam nowe marcoweczki :) Życzę nudnych 9 miesięcy :)
Widzę ze duzo jest mam juz po poronieniu, wierzę ze wam i mi tym razem sie uda. Ja mialam termin na 1 listopada (w ogole co za data na poród) ale niestety skonczylo sie poronieniem chybionym i lyzeczkowaniem w 11tc. Ale teraz jestem dobrej mysli :)
Mnie dzis bardzo boli podbrzusze od samego rana wiec postanowilam sie umówić jutro na wizytę :)
 
Jedziemy praktycznie na tym samym wózku. Jak u cb nastawienie psychiczne? Bo ja jeszcze boje się cieszyć. ..
Kochana to całkiem zrozumiałe. Ja miałam być Grudniową Mamusią 2017. Niestety Moje maleństwo przestało się rozwijać na usg w trakcie 8t nie było serduszka a maleństwo o wiele wiele za małe. Lekarz miał jeszcze nadzieję, że może jest młodsze i kazał przyjść za tydzień. Niestety dwa dni później w Wielką Sobotę los zdecydował sam. To były Moje najgorsze święta!!! I zobacz teraz jestem w ciąży po pierwszej @ nam się udało[emoji1][emoji1][emoji1][emoji1]choć też się boję, obawiam o wszystko. Ale dzisiaj zobaczyłam serduszko!!! I to Mnie podbudowało. U Was też będzie wszystko dobrze!!!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana to całkiem zrozumiałe. Ja miałam być Grudniową Mamusią 2017. Niestety Moje maleństwo przestało się rozwijać na usg w trakcie 8t nie było serduszka a maleństwo o wiele wiele za małe. Lekarz miał jeszcze nadzieję, że może jest młodsze i kazał przyjść za tydzień. Niestety dwa dni później w Wielką Sobotę los zdecydował sam. To były Moje najgorsze święta!!! I zobacz teraz jestem w ciąży po pierwszej @ nam się udało
emoji1.png
emoji1.png
emoji1.png
emoji1.png
choć też się boję, obawiam o wszystko. Ale dzisiaj zobaczyłam serduszko!!! I to Mnie podbudowało. U Was też będzie wszystko dobrze!!!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Kurcze jak ja wytrzymam ten tydzień do wizyty.. trzymam za nas wszystkie kciuki... musi się udać
 
@Aneta1990 ja np. Bardzo sie cieszę ta ciążą ale jeszcze bardziej sie boje ;( wiem ze jeśli historia sie powtórzy to bedzie mi bardzo ciężko się pozbierać. Ale mąż mnie w spiera i to mi dodaje otuchy. Ja juz mam córkę wiec licze na to ze poronienie bylo tylko przypadkiem. Sądzę że po takich przeżyciach cale 9 miesięcy bedzie pelne obaw.
@AnetaManiak ja o tym ze serce przestalo bic dowiedziałam sie w wielki czwartek więc przeżyłam tak samo okropnie święta jak Ty. Ale w marcu wszystkie bedziemy tulic nasze dzieci!
 
@Aneta1990 ja np. Bardzo sie cieszę ta ciążą ale jeszcze bardziej sie boje ;( wiem ze jeśli historia sie powtórzy to bedzie mi bardzo ciężko się pozbierać. Ale mąż mnie w spiera i to mi dodaje otuchy. Ja juz mam córkę wiec licze na to ze poronienie bylo tylko przypadkiem. Sądzę że po takich przeżyciach cale 9 miesięcy bedzie pelne obaw.
@AnetaManiak ja o tym ze serce przestalo bic dowiedziałam sie w wielki czwartek więc przeżyłam tak samo okropnie święta jak Ty. Ale w marcu wszystkie bedziemy tulic nasze dzieci!
Bananowiec dokładnie tak jak mówisz. . Strasznie to wszystko niesprawiedliwe ale co zrobić. .. przedtem dowiedziałam się bardzo szybko ok 3tc5d i wszyscy zaraz wiedzieli. Ti był błąd. . Teraz wiedzą tylko nieliczni.. oby do wizyty
 
O tym samym pomyslałam, jak zobaczyłam Twoj post i trochę skłoniło mnie to do dołączenia tu. Zawsze to raźniej:) cieszyc się też nie cieszę jeszcze, nawet nie powiedxialalm narzeczonemu jeszcze, nie wiem jakoś wolę poczekać do wizyty i wtedy mu przekazę- mam nadzieje- dobre wieści:) ale ogólnie jestem spokojna, bety nie badam, nigdy jej nie badałam. Zrobiłam tylko 3 testy;) Co ma być, to będzie. W ogole to ta ciąża, z reszta jak i poprzednia to dość spore zaskoczenie.. Ze tak powiem efekt jednego strzału:D zawsze myslalam ze o ciąże to w tych czasach trzeba sie raczej dluuugo starać.
W ogole dziękuje za miłe przyjęcie:)
 
reklama
@Aneta1990 ja np. Bardzo sie cieszę ta ciążą ale jeszcze bardziej sie boje ;( wiem ze jeśli historia sie powtórzy to bedzie mi bardzo ciężko się pozbierać. Ale mąż mnie w spiera i to mi dodaje otuchy. Ja juz mam córkę wiec licze na to ze poronienie bylo tylko przypadkiem. Sądzę że po takich przeżyciach cale 9 miesięcy bedzie pelne obaw.
@AnetaManiak ja o tym ze serce przestalo bic dowiedziałam sie w wielki czwartek więc przeżyłam tak samo okropnie święta jak Ty. Ale w marcu wszystkie bedziemy tulic nasze dzieci!
Właśnie Ja też w wielki czwartek się dowiedziałam, że coś jest nie tak. A w Wielką Sobotę zaczęło się u Mnie poronienie samoistne. Ale Kochana w przyszłym roku będziemy obchodzić Święta z naszymi maluchami i w sercu będziemy mieć też maleństwa które są teraz Aniołkami i pilnują żeby z rodzeństwem było wszystko dobrze[emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry