reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Dziewczyny ja już po wizycie. Jest pecherzyk 4,5 mm i ciałko żółte ale jeszcze bez zarodka. Lekarz powiedział ze wszystko jest dobrze i żeby się nie martwić. Następna wizyta dopiero 2sierpnia. Chyba umrę ze stresu do tego czasu.
 
reklama
Dziewczyny ja już po wizycie. Jest pecherzyk 4,5 mm i ciałko żółte ale jeszcze bez zarodka. Lekarz powiedział ze wszystko jest dobrze i żeby się nie martwić. Następna wizyta dopiero 2sierpnia. Chyba umrę ze stresu do tego czasu.
Wspolczuje czekania:( tez tsk mysle, wazne ze jest ok. Umow sie moze do innego gina.
 
Nie wiem czy tak nie zrobię bo to już będzie 10tc1d a może już w 8 tc byłoby coś widać i byłabym spokojna
Spróbuj do innego gin. Za 2tyg na pewno będzie już widać zarodek z serduszkiem patrząc na wielkość pęcherzyka . A który teraz tyd i dzień jesteś??

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Spróbuj do innego gin. Za 2tyg na pewno będzie już widać zarodek z serduszkiem patrząc na wielkość pęcherzyka . A który teraz tyd i dzień jesteś??

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
5t2d, właśnie też się boje ze pecherzyk jest za mały, ale lekarz mówi, że wszystko jest dobrze niby...chyba tak zrobię, poszukam lekarza i zapiszę się za 2 tyg.
 
5t2d, właśnie też się boje ze pecherzyk jest za mały, ale lekarz mówi, że wszystko jest dobrze niby...chyba tak zrobię, poszukam lekarza i zapiszę się za 2 tyg.
Poszukaj kochana i idź do innego lekarza, chyba byś sfiksowała jakbyś miała czekać miesiąc, w ogóle co to za lekarz że za miesiąc zapisuje.?
 
Ja też mam za sobą jedna stratę, poronienie samoistnie w 7 tyg, ciąża planowana. ale dzięki mojej 8 miesięcznej kluszeczce dałam radę jakoś się z tym uporać, pol roku później wpadka, strach niesamowity ale cała ciąża przebiegła książkowo, nawet w terminie urodziłam[emoji4] teraz byle do piątku i mam nadzieję ujrzeć upragnione 2 kreseczki. No a dzisiaj zachwycałam się zapachem zanety na ryby, mój stwierdził że to dobry znak, ja aż taka optymistyczna nie jestem [emoji15]
 
Poszukaj kochana i idź do innego lekarza, chyba byś sfiksowała jakbyś miała czekać miesiąc, w ogóle co to za lekarz że za miesiąc zapisuje.?
Powiem szczerze, że lekarz bardzo fajny, dokładnie wszystko tłumaczył. Prowadził mojej siostrze ciaze po poronienia i była bardzo zadowolona. Dodatkowo pracuje w szpitalu gdzie siostra jest położna a ja będę chciała rodzić i podobno jest najlepszy. Ech tylko ten czas oczekiwania. No nic pójdę do innego albo zadzwonię do niego jutro i poproszę o wcześniejszą wizytę. A jak myślicie z tym pecherzykiem? Nie za mały?
 
Powiem szczerze, że lekarz bardzo fajny, dokładnie wszystko tłumaczył. Prowadził mojej siostrze ciaze po poronienia i była bardzo zadowolona. Dodatkowo pracuje w szpitalu gdzie siostra jest położna a ja będę chciała rodzić i podobno jest najlepszy. Ech tylko ten czas oczekiwania. No nic pójdę do innego albo zadzwonię do niego jutro i poproszę o wcześniejszą wizytę. A jak myślicie z tym pecherzykiem? Nie za mały?
Dam ci znać jutro, jaki ja będę miała pęcherzyk, bo absolutnie w tym się nie wyznaje :)
 
reklama
5t2d, właśnie też się boje ze pecherzyk jest za mały, ale lekarz mówi, że wszystko jest dobrze niby...chyba tak zrobię, poszukam lekarza i zapiszę się za 2 tyg.
Odpowiednia wielkość Kochana. No a druga sprawa nie możesz być pewna kiedy była owulacja. Ale naprawdę wielkość pęcherzyka mieści się w normie. Zobacz Ja byłam też 5t2d wielkość 5mm ale nie było widać nawet ciałka żółtego. A dzisiaj 6t i bach jest już maleństwo i serduszko a to tylko 5dni różnicy między jednym a drugim usg. Także u Ciebie pewnie za 6-7dni też będzie wszystko ładnie widać[emoji6][emoji6][emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry