reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Witam nowe dziewczyny :D
@ powinnam dostać 27.06. więc już jest dawno po terminie. Tym bardziej, że trzy ni przed spodziewaną test wyszedł mi pozytywnie. Na 10.07 mam wizytę, ale dzisiaj zadzwoniłam do innego lekarza który prowadził moją ciąże i jutro idę na wizytę ok 14. więc wszystko się wyjaśni.
 
reklama
Witam nowe dziewczyny :D
@ powinnam dostać 27.06. więc już jest dawno po terminie. Tym bardziej, że trzy ni przed spodziewaną test wyszedł mi pozytywnie. Na 10.07 mam wizytę, ale dzisiaj zadzwoniłam do innego lekarza który prowadził moją ciąże i jutro idę na wizytę ok 14. więc wszystko się wyjaśni.
Daj koniecznie jutro znać co Ci powiedział lekarz :)

Wiecie co, ja mam wrażenie że po pierwszych wizytach spora część z nas będzie miała termin na końcówkę lutego :-) :)

Dziewczyny ZGRZESZYŁAM :baffled: Dzisiaj w sklepie jak zobaczyłam puszkę caca-coli to mi ślinianki zaczęły szybciej pracować :shocked2: Jak się dossałam do puszki to duszkiem wypiłam prawie całą.... a obiecałam sobie, że w ciąży tego świństwa do ust nie wezmę-ale to było silniejsze ode mnie. WSTYD :sad: :sad: :sad:
 
Daj koniecznie jutro znać co Ci powiedział lekarz :)

Wiecie co, ja mam wrażenie że po pierwszych wizytach spora część z nas będzie miała termin na końcówkę lutego :-) :)

Dziewczyny ZGRZESZYŁAM :baffled: Dzisiaj w sklepie jak zobaczyłam puszkę caca-coli to mi ślinianki zaczęły szybciej pracować :shocked2: Jak się dossałam do puszki to duszkiem wypiłam prawie całą.... a obiecałam sobie, że w ciąży tego świństwa do ust nie wezmę-ale to było silniejsze ode mnie. WSTYD :sad: :sad: :sad:
uuu to ja w pierwszej ciąży też tak zgrzeszyłam, tylko u mnie to litrami dziennie szło :szok:
 
Kiedy mówicie w pracy dla szefostwa?

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja powiedziałam w pracy na początku maja, że się z mężem zaczynamy starać o dziecko więc u mnie wiedzieli, że w każdej chwili mogę oświadczyć, że będę mniej wydajnym pracownikiem ;) Od razu po teście powiedziałam, że prawdopodobnie jestem w ciąży. Później robiłam betę i od razu przyniosłam zaświadczenie do kadr.
 
Witam nowe mamusie, ładnie nas przybywa[emoji5]
Kurcze mnie coraz bardziej korci żeby umówić się na wcześniejszą wizytę,chociaż rozsądek wie że lepiej poczekać, będzie robaczek juz duży z pięknym serduszkiem. Ale coś ostatnio się słabo z tym rozsądkiem dogadujemy[emoji12]


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nowe mamuśki[emoji6][emoji6][emoji6]
@Aneta1990 @bela88 Kochane teraz będzie wszystko dobrze!!! Życzę Wam nudnych 9miesięcy!!![emoji8][emoji8][emoji8]

@ni_kusia rozumiem Ciebie dobrze, że boisz się jeszcze cieszyć, ale i też dobrze wiem jak w duszy już gra muzyka ze szczęścia[emoji6][emoji6][emoji6]napewno to było malutkie serduszko ładnie bijące, a za tydzień już będzie większe!!!

@andzelika87 dobrze, że idziesz jutro. Wiesz takie rzeczy lepiej sprawdzać. I Ty będziesz też spokojniejsza. I fakt faktem, że lekarz może Tobie przepisać luteine na takie plamienia.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nowe mamuśki[emoji6][emoji6][emoji6]
@Aneta1990 @bela88 Kochane teraz będzie wszystko dobrze!!! Życzę Wam nudnych 9miesięcy!!![emoji8][emoji8][emoji8]

@ni_kusia rozumiem Ciebie dobrze, że boisz się jeszcze cieszyć, ale i też dobrze wiem jak w duszy już gra muzyka ze szczęścia[emoji6][emoji6][emoji6]napewno to było malutkie serduszko ładnie bijące, a za tydzień już będzie większe!!!

@andzelika87 dobrze, że idziesz jutro. Wiesz takie rzeczy lepiej sprawdzać. I Ty będziesz też spokojniejsza. I fakt faktem, że lekarz może Tobie przepisać luteine na takie plamienia.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Teraz ustało, może po prostu taka moja natura. Ale mam nadzieję, że doktorek nie nastawi się że u niego będę prowadzić ciąże. Najlepsze jest to, że pojechałam na szpital, zrobić usg i badania odpłatnie, to chcieli 340 zł:szok:
 
Teraz ustało, może po prostu taka moja natura. Ale mam nadzieję, że doktorek nie nastawi się że u niego będę prowadzić ciąże. Najlepsze jest to, że pojechałam na szpital, zrobić usg i badania odpłatnie, to chcieli 340 zł:szok:
Właśnie pisałaś, że nie jesteś ubezpieczona. Z tego co Mi wiadomi to każda ciężarna jest automatycznie ubezpieczana tylko trzeba to gdzieś zgłosić. Tak bynajmniej było kiedyś.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Właśnie pisałaś, że nie jesteś ubezpieczona. Z tego co Mi wiadomi to każda ciężarna jest automatycznie ubezpieczana tylko trzeba to gdzieś zgłosić. Tak bynajmniej było kiedyś.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ogólnie czekam na decyzję KRUS-u, odnośnie ubezpieczenia.:rolleyes2:
 
Do góry