reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Witam przyszłe mamusie. Może na początek troszkę o mnie. Powinnam być w gronie październikowych mam 2017 ale niestety moja dzidzia jest juz aniołkiem (17 marca ciąża obumarla 8tc, lyzeczkowanie). Było bardzo ciężko ale ciągle miałam w głowie jedna mysl: ze nic nie mogłam zrobić i ze musze być silna dla kolejnej dzidzi. Aktualnie 6tc, ostatnia @ 27.05, owu nie kontrolowałam. Byłam na pierwszym usg 26.06 i było widać piękny pęcherzyk. Następna wizyta za tydz i czekam na nią z wielką niecierpliwością.
Witamy serdecznie nową marcową mamę:)
 
reklama
A ja ma dzisiaj dziwne upławy:(
A może przypada Ci akurat termin miesiączki. Ja w poprzedniej ciąży miałam dziwny brązowy śluz pomieszany z odrobiną krwi i poleciałam do lekarza. Okazało się, że jest wszystko ok ale dla pewności dostałam luteinę na tydzień czy dwa już nie pamiętam. Ale dla świętego spokoju idź sprawdź czy jest wszystko ok!
 
Podczytuję Was od jakiegoś czasu i w koncu nieśmiało postanowiłam się przywitać i ja Ja rownież miałam byc mama październikowa 2017, wytrwałam tylko do 12 marca i tak oto wszystkie znaki wskazują, ze znow jestem w ciąży Ostatnia miesiączka 30.05, czekam na wizytę 13 lipca, bedzie 6 tydzien z kawałkiem. Ostatnio poszłam od razu po teście, wiec teraz wiem ze nie ma sensu sie tak spieszyc
 
Podczytuję Was od jakiegoś czasu i w koncu nieśmiało postanowiłam się przywitać i ja Ja rownież miałam byc mama październikowa 2017, wytrwałam tylko do 12 marca i tak oto wszystkie znaki wskazują, ze znow jestem w ciąży Ostatnia miesiączka 30.05, czekam na wizytę 13 lipca, bedzie 6 tydzien z kawałkiem. Ostatnio poszłam od razu po teście, wiec teraz wiem ze nie ma sensu sie tak spieszyc
Witam:) Trzymam mocni kciuki!!!
 
Witam przyszłe mamusie. Może na początek troszkę o mnie. Powinnam być w gronie październikowych mam 2017 ale niestety moja dzidzia jest juz aniołkiem (17 marca ciąża obumarla 8tc, lyzeczkowanie). Było bardzo ciężko ale ciągle miałam w głowie jedna mysl: ze nic nie mogłam zrobić i ze musze być silna dla kolejnej dzidzi. Aktualnie 6tc, ostatnia @ 27.05, owu nie kontrolowałam. Byłam na pierwszym usg 26.06 i było widać piękny pęcherzyk. Następna wizyta za tydz i czekam na nią z wielką niecierpliwością.
Witam :) Żczę spokojnych 9 miesiący :D
 
reklama
Kiedy mówicie w pracy dla szefostwa?

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja chciałam powiedzieć po genetycznym, ale obawiam się że prędzej będę musiała powiedzieć, bo może być już coś widać... Podobno w drugiej ciąży już szybciej pojawia się brzuszek. A ja w tamtej ciąży dopiero w 20 tyg zaczęłam nosić spodnie ciążowe, a teraz już wszystko za ciasne

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry