reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Witam nowe mamy jeżeli chodzi o objawy to mnie dzisiaj mdliło jak przygotowywałam mięso do marynaty i to jedzenie ciagle coś trzeba podjadać bo ssie
 
reklama
Witam dziewczyny :-) dziś zobaczyłam wymarzone dwie kreseczki :-)
1498939175-aaaaaa.jpeg
 
Ostatnią @ miałam 3 czerwca także bardzo wczesna ciążą :-) staraliśmy się juz 1,5 roku. W końcu się udało. Mieszkam i pracuje w Szczecinie. Dzisiaj miałam ostatnie 3 egzaminy na uczelni. Były to testy. I stwierdziłam że skoro dobrze mi poszło w nich to i ten pozytywnie wyjdzie :-)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi już po głowie też chodzą imiona :D Ciężko będzie ale póki co to obstawiam na dziewczynkę i raczej Maja. Ale może jeszcze coś innego wymyślę... Pola i Blanka też mi się podobają :-D
 
reklama
Ja nie mam żadnych objawów, czasem mnie tylko zakłuje brzuch. Czuje lekkie ssanie, ale na pewno nie tak jak tutaj piszecie. Trochę się zaczęłam martwić.

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry