reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Ogolnie mam umowę na rok z okresem próbnym 6 miesięcy.Slyszalam ,ze zwolnić mnie nie może w ciąży ale może mnie nie wziasc po okresie próbnym .Wazne żebym te pół roku miała to będę miała rok przepracowany i mogę o zasiłek do urzędu pracy.Jakos trzeba to teraz ogarnac :rolleyes2:
Mi to powiedziała niemka o tych przepisać. Od jakiegoś czasu się zmieniły. Po 6tyg zwolnienia lekarskiego np i tak będzie Tobie płacić kasa chorych. Nie masz się czego obawiać

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@mimi8334 od paru dni jestem dziwnie chora (ale to poczytaj sobie Moje posty wcześniej) i przed chorobą miałam mdłości i bóle piersi, brzucha tylko ściągnięcie po bokach. Dzisiaj co do choroby czuję się świetnie wszystko praktycznie minęło, a objawy ciąży powróciły dzisiaj.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@mimi8334 od paru dni jestem dziwnie chora (ale to poczytaj sobie Moje posty wcześniej) i przed chorobą miałam mdłości i bóle piersi, brzucha tylko ściągnięcie po bokach. Dzisiaj co do choroby czuję się świetnie wszystko praktycznie minęło, a objawy ciąży powróciły dzisiaj.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Czytam posty od początku wiec napewno doczytam.U mnie w sumie z objawów to było zmęczenie.Po pracy musiałam się kapać spać i bolące bardzo piersi.Teraz jeszcze doszło pobolewanie podbrzusza jak na okres .Do tego czuje ciagle ssanie w żołądku.Jakbym nic nie jadła
 
Oj tak to ssanie w żołądku. Co godzinę najlepiej coś przekąsić[emoji1][emoji1][emoji1]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nowe przyszłe Mamusie :)

Ja mam teraz fazę na owoce... Banany, nektarynki, śliwki... bardzo mnie mdli jak nie zjem.

Ostatnio byłam u dentysty... z tym złamanym zębem. Muszę mieć leczonego kanałowo. W ogóle po tym jak powiedziałam, że jestem w ciąży, dentyści znajdujący się w gabinecie jednogłośnie stwierdzili, że bardzo dobrze i to w niczym nie przeszkadza. Najlepiej jednak leczyć zęby w II trymestrze. Leczenie kanałowe kobiety w ciąży mają refundowane. Dotyczy to wszystkich zębów (normalnie refundowane jest leczenie kanałowe jedynie wszystkich przednich trójek - 12 zębów).
No i postanowiłam, że zrobię to leczenie a do tego jakieś ubytki sobie też powypełniam. Mam motywację. I nie było strasznie. Nie miałam znieczulenia i było ok. Nie wiem po co tak panikowałam.

Także polecam... Jeśli macie jakieś zęby do leczenia, zróbcie je teraz, żeby nie doszło do stanów zapalnych czy innych dziadostw... :happy:


A tak z innej beczki :-D
Robiłam test jakie imię powinnam wybrać dla dziecka...
I matkooo jedynaaaa :-D
Wyszło mi:

UWAGA!!!

DOBROSŁAWA lub BOŻYDAR
:errr:
 
@Leonia89 ja też chodzę regularnie do dentysty. Mam jeszcze dwa ząbki do zrobienia. Ale takie tam drobnostki. Termin mam na 17lipca[emoji1]a mam naprawdę świetna dentystke[emoji6]

No imiona[emoji52]powiem tak niektórym się podobają stare imiona i ponoć są teraz modne. Mi nie koniecznie. U nas jeżeli będzie córcia to Łucja. Bardzo Mi się podoba to imie. Ale jakby był synek to narazie jest problem bo jakoś nie mogę znaleźć żadnego imienia.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam nowe przyszłe Mamusie :)

Ja mam teraz fazę na owoce... Banany, nektarynki, śliwki... bardzo mnie mdli jak nie zjem.

Ostatnio byłam u dentysty... z tym złamanym zębem. Muszę mieć leczonego kanałowo. W ogóle po tym jak powiedziałam, że jestem w ciąży, dentyści znajdujący się w gabinecie jednogłośnie stwierdzili, że bardzo dobrze i to w niczym nie przeszkadza. Najlepiej jednak leczyć zęby w II trymestrze. Leczenie kanałowe kobiety w ciąży mają refundowane. Dotyczy to wszystkich zębów (normalnie refundowane jest leczenie kanałowe jedynie wszystkich przednich trójek - 12 zębów).
No i postanowiłam, że zrobię to leczenie a do tego jakieś ubytki sobie też powypełniam. Mam motywację. I nie było strasznie. Nie miałam znieczulenia i było ok. Nie wiem po co tak panikowałam.

Także polecam... Jeśli macie jakieś zęby do leczenia, zróbcie je teraz, żeby nie doszło do stanów zapalnych czy innych dziadostw... :happy:


A tak z innej beczki :-D
Robiłam test jakie imię powinnam wybrać dla dziecka...
I matkooo jedynaaaa :-D
Wyszło mi:

UWAGA!!!

DOBROSŁAWA lub BOŻYDAR
:errr:
Hehe bardzo interesujące imiona .Ja już mam Damiana Daniela,Emilke i Maja-Milena i napewno będę miała ciężki wybór.Jeszcze jakoś nie myśle nad tym :blink:mnie jeszcze póki co nie mdli i konkretnie jakiejś fazy na jedzenie nie mam :wink:
 
Do góry