reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

@Lilip Witaj Gratulacje!!! Życzę nudnych 9 miesięcy [emoji8][emoji8][emoji8]rozgość się[emoji6][emoji6][emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam nowe mamusie :blink:myśle,ze każda z nas się stresuje żeby wszystko było dobrze.Ja tak samo się stresuje i do środy to będzie mi się dluzyloooooo;)Ja mdłości póki co nie mam ale rano budzę się z takim ssaniem żołądka jakbym z 2 dni nie jadła:blink: AnetaManiak a jakie Ty witaminy kupujesz bo drogie witaminy tutaj maja
 
Ja przez kilka dni miałam mdłości a teraz rano jak wstaję to mam takiego "kapcia" w buzi że nie idzie wytrzymać [emoji33]. Co do jedzenia miałam zawsze kiepski apetyt a teraz ciągle bym coś jadła

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nowe mamusie :blink:myśle,ze każda z nas się stresuje żeby wszystko było dobrze.Ja tak samo się stresuje i do środy to będzie mi się dluzyloooooo;)Ja mdłości póki co nie mam ale rano budzę się z takim ssaniem żołądka jakbym z 2 dni nie jadła:blink: AnetaManiak a jakie Ty witaminy kupujesz bo drogie witaminy tutaj maja
1498979428-aaaaaa.jpeg


Kupuje je w DM po 3.95euro dwa opakowania ma miesiąc wychodzą

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
O super musze sie zaopatrzyć:blink:mowilyscie już komuś o ciąży czy jeszcze nikomu??
Ja powiedziałam rodzicom, teściowej i garstka znajomych wie tych co tak bardzo za nas kciuki trzymali po stracie. W rossmanie te tabletki są droższe. Widział je gin i powiedział, że mają dobry skład[emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też ostatnią @ miałam 03.06 regularne masz cykle, kiedy się wybierasz do lekarza?

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Cykle mam regularne. W poniedziałek zadzwonię do przychodni i porozmawiam z położna. Moja ginekolog jest cały lipiec na urlopie. Więc pewnie pójdę w połowie lipca do innego tylko na usg, żeby potwierdzić czy wszystko ok. A na wizytę już pójdę do mojej ginekolog w sierpniu. A Ty kiedy się wybierasz?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z witamin biorę femibion 1 a z dobrymi nowinami czekamy do serduszka.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry