reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

P
Jestem po wizycie. Jest kruszynka z serduszkiem[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]z tego wszystkiego aż zapomniałam poprosić o zdjęcie!!! Takie malutkie serduszko!!!! Według OM 6t0d a według usg 6t3d. Już mam założoną książeczkę. Termin 26.02
Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Super! gratuluje:) ja też mam dzisiaj wizytę, dopiero o 20. Strasznie się denerwuje, z tym ze u mnie to 5t2d i chyba na serduszko nie mam co liczyc:/
 
reklama
P


Super! gratuluje:) ja też mam dzisiaj wizytę, dopiero o 20. Strasznie się denerwuje, z tym ze u mnie to 5t2d i chyba na serduszko nie mam co liczyc:/
No chyba jeszcze serduszka nie zobaczysz .Ja byłam w poniedziałek i miałam 5t2d i jeszcze serduszka nie było.Ale napewno sie Juz Teiche uspokoisz :) u mnie tak było ;)
 
Jestem po wizycie. Jest kruszynka z serduszkiem[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]z tego wszystkiego aż zapomniałam poprosić o zdjęcie!!! Takie malutkie serduszko!!!! Według OM 6t0d a według usg 6t3d. Już mam założoną książeczkę. Termin 26.02

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluje ☺☺☺ pierwsze serduchoo jupi ☺
Ja czekam pod gabinetem, jeszcze 3 panie przede mna i potem ja ☺
 
Gratuluje [emoji5][emoji5][emoji5] pierwsze serduchoo jupi [emoji5]
Ja czekam pod gabinetem, jesze 3 panie przede mna i potem ja [emoji5]
No to czekam z niecierpliwością!!! Będzie kolejne serducho dzisiaj[emoji6][emoji6][emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny toć Ja głupieja nawet książeczki ciąży zapomniałam wziąść o lekarza[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]. Dobrze, że ten Mój lekarz tak blisko jest to podejdę dzisiaj.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ooo widze, ze u Marcowek same dobre wiadomosci [emoji7] super dziewczyny :) oby tak dalej.

@andzelika87 o watek zamknieety tez mozecie poprosic aniaslu. Ona nie zamyka Wam tego watku tylko tworzy nowy ale zamkniety i dostep do niego maja osoby tylko wybrane osoby i tam mozna sobie juz gadac na bardziej prywatne tematy :)

A ja chcialam Wam sie pochwalic, ze wczoraj na USG okazalo sie, ze czekamy na 2 maluchy [emoji173]️[emoji173]️[emoji33]
Zebyscie widzialy moja reakcje [emoji23] dwa tygodnie temu na USG widac bylo jedno serduszko a wczoraj pikaly dwa [emoji33][emoji28]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ooo widze, ze u Marcowek same dobre wiadomosci [emoji7] super dziewczyny :) oby tak dalej.

@andzelika87 o watek zamknieety tez mozecie poprosic aniaslu. Ona nie zamyka Wam tego watku tylko tworzy nowy ale zamkniety i dostep do niego maja osoby tylko wybrane osoby i tam mozna sobie juz gadac na bardziej prywatne tematy :)

A ja chcialam Wam sie pochwalic, ze wczoraj na USG okazalo sie, ze czekamy na 2 maluchy [emoji173]️[emoji173]️[emoji33]
Zebyscie widzialy moja reakcje [emoji23] dwa tygodnie temu na USG widac bylo jedno serduszko a wczoraj pikaly dwa [emoji33][emoji28]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Gratulacje! Podwójne szczescie:)
 
reklama
Do góry