reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Aż miałam tam łzy w oczach!!! Jejku jakie to piękne zobaczyć jak takie malutkie serduszko bije i wiedzieć, że Ono bije pod Twoim sercem!!! Miałam też już badania na toxoplazmoze i na coś jeszcze ale z tego wszystkiego nazwy zapomniałam[emoji12][emoji12][emoji12]siedzę i głupia płacze ze szczęścia. Czekam na dalsze wieści od reszty dziewczyn które dzisiaj wizytują i trzymam za nie mocno mocno kciuki!!!!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jestem po wizycie. Jest kruszynka z serduszkiem[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]z tego wszystkiego aż zapomniałam poprosić o zdjęcie!!! Takie malutkie serduszko!!!! Według OM 6t0d a według usg 6t3d. Już mam założoną książeczkę. Termin 26.02


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluję:D !!!!!!!!!!
 
Aż miałam tam łzy w oczach!!! Jejku jakie to piękne zobaczyć jak takie malutkie serduszko bije i wiedzieć, że Ono bije pod Twoim sercem!!! Miałam też już badania na toxoplazmoze i na coś jeszcze ale z tego wszystkiego nazwy zapomniałam[emoji12][emoji12][emoji12]siedzę i głupia płacze ze szczęścia. Czekam na dalsze wieści od reszty dziewczyn które dzisiaj wizytują i trzymam za nie mocno mocno kciuki!!!!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja się pewnie tez poryczce jak serduszko zobaczę .Ze szczęścia i ulgi ,ze wszystko dobrze.
 
reklama
Szybko zleci!!! Mi bardzo szybko minął czas. Też zobaczysz już serduszko. A jak tam Twoje skurcze??? Następny termin 19lipca.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Juz nic u mnie się nie dzieje:) pewnie wg usg bede miala starsza ciążę bo mialam owu 12dc:)
ja tak samo :rolleyes2:to będą długie 6 dni ;)
Ja mam na poniedzialek ale licze 6 dni bo na godzine 20.40 az dopiero:( trzeba czekać.
 
Do góry