reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Cześć dziewczyny, gratuluje nowym mamuśkom i witam serdecznie. U mnie piersi tez obrzmiałe i większe ale w proporcjach brzuch wydaje się dzięki temu mniejszy. Dzisiaj tak dobrze się czułam, że aż się zastanawiałam czy napewno jestem w ciąży taki miałam przypływ sił
 
reklama
Z tą sennością też się zmagam... a tu przecież trzeba się zająć trzylatkiem mym :unsure: oczywiście pod nieobecność męża... a on ostatnio ciągle w pracy... Wolne ma dopiero we wtorek, ale wtedy ja znowu po pracy idę do dentysty. Tak marzę o tym, żeby się położyć i spać tak w ciągu dnia...

Moje piersi są dosyć małe i póki co nie mam z nimi problemu. Czasem czuję, że są takie jakby nabrzmiałe, ale rzadko i nie jakoś bardzo. Bardzo szybko się męczę. A jeśli chodzi o jedzenie... Ostatnio królują owoce i dżem z czarnych porzeczek... Jeszcze okropnie bolą mnie plecy. Biodra... jakaś taka obolała jestem.
 
Boże jedyny dluuuugo mnie tu nie bylo:-( :(ppowiadomienia mi nie przychodzily:-( :(a was tutaj tak duzo przybyło:eek: ale super:-) :) witam wszystkie nowe Marcóweczki:D super, ze grono się powiększa:) bede trzymała za Was wszystkie kciuki, zeby fasolki rosły w siłę:D

Jak Wam minął weekend?:rolleyes2:
Sobota jak zawsze ogarnięcie mieszkania bo po pracy to tak po łepkach sprzątam a niedziela czyste lenistwo.Niestety ostatnio ile bym nie spała to i tak zmeczona jestem :sorry2:
 
Sobota jak zawsze ogarnięcie mieszkania bo po pracy to tak po łepkach sprzątam a niedziela czyste lenistwo.Niestety ostatnio ile bym nie spała to i tak zmeczona jestem :sorry2:
To podobnie jak ja:) w sobite z rana z mlodym gonitwa na zakupy, pranie sprzatanie. Dzisiaj troche tez sie pobyczylam ale nie za wiele bo z mlodym trzrba bylo sie pobawic:D czuje sie jakbym miala trójkę dzieci, no ale jedno jest jak troje:)
 
Kochane a jak na ciążę zareagowali wasi mężowie/ partnerzy? Mój bardzo się ucieszył.




nzjdskjo651y9sls.png


l22ngu1rxs8wygms.png
 
Kochane a jak na ciążę zareagowali wasi mężowie/ partnerzy? Mój bardzo się ucieszył.




nzjdskjo651y9sls.png


l22ngu1rxs8wygms.png
Mój mąż cieszyl się, ale bez jakiejś rewelacji. Ze względu na to, ze dnia nastepnego mieliśmy pogrzeb bardzo bliskiej osoby, wiec zrozumiałe. Choć cały czas teraz o kruszynce chce rozmawiać:)
 
Kochane a jak na ciążę zareagowali wasi mężowie/ partnerzy? Mój bardzo się ucieszył.




nzjdskjo651y9sls.png


l22ngu1rxs8wygms.png
Ja jeszcze nie powiedziałam trochę się boje jego reakcji.Zawsze powtarza ,ze mamy już 4 (3 moje i 1 jego) lub aż się odbijemy,dorobimy.Jutro chce mu powiedzieć moje podejrzenia.Nie jestem przekonana,ze będzie dla niego to cudowna wiadomość :no2:
 
Ja jeszcze nie powiedziałam trochę się boje jego reakcji.Zawsze powtarza ,ze mamy już 4 (3 moje i 1 jego) lub aż się odbijemy,dorobimy.Jutro chce mu powiedzieć moje podejrzenia.Nie jestem przekonana,ze będzie dla niego to cudowna wiadomość :no2:

Będzie dobrze. Powiedz mu to z uśmiechem. Na pewno będzie się denerwować, ale w końcu się ucieszy. trzymam kciuki :tak:
 
reklama
Kochana ogromne kciuki za fasolinke ! [emoji110][emoji110] oby tym razem było dobrze [emoji4]
Gratulacje ! [emoji8]

Spokojnych reszty miesięcy Wam życzę wszystkim [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 26t5d [emoji594]
Nie dziekuje ☺ w srode mam wizyte kciuki sie przydadza ☺
Witam wszystkie nowe marcoweczki. Przybywa nas to super ☺
U mnie mdlosci. Najgorzej jak zjem cos slodkiegi. Wiec unikam. Ssanie w zoladku, jelita fiksuja a do tego sennosc. O 19 moglabym juz isc spac a corka o 22 dopiero czuje zmeczenie
 
Do góry