reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Cykle mam regularne. W poniedziałek zadzwonię do przychodni i porozmawiam z położna. Moja ginekolog jest cały lipiec na urlopie. Więc pewnie pójdę w połowie lipca do innego tylko na usg, żeby potwierdzić czy wszystko ok. A na wizytę już pójdę do mojej ginekolog w sierpniu. A Ty kiedy się wybierasz?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wiem właśnie kiedy iść ja mieszkam w UK idę w poniedziałek do położnej ale usg nie wcześniej tu robią niż w 12 tyg. I nie wiem czy iść prywatnie czy poczekać aż będę w Polsce na początku sierpnia.

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam się z wamo nieśmiało :)
W poniedziałek test pokazal dwie kreski, w srode beta 270 a w piątek juz 1098 :)
Ostatnia miesiaczka 23.05.
To moja trzeciela ciaza, w domu mam dwuletnią córkę i jestem mama aniołka. Poronilam w kwietniu br w 11tc. Boje sie bo nie wiem czy nie za szybko zaszlam w ciążę po poronieniu. I obawiam sie ze historia może się powtórzyć :( choc staram sie być dobrej myśli.
Z objawów na razie duzy ból brzucha, zmęczenie i rozdrażnienie. Wizytę mam umowionana 20.07 ale nie wiem czy nie pójdę wcześniej.
Życzę sobie i wam nudnych 9 miesięcy i żebyśmy wszystkie mogły przytulić nasze dzieci :)
 
@Bananowiec Witaj Kochana i Gratulacje!!! Chyba kojarzę Ciebie z innego wątku na którym kiedyś się udzielałam"Ciąża po poronieniu". Cieszę się bardzo, że tak szybko wam się udało i Kochana nie denerwuj się będzie wszystko dobrze. Nawet badania mówią, że 99% kobiet które tak szybko po stracie zachodzą mają zdrowe dzieci i rodzą w terminie[emoji6][emoji6][emoji6][emoji6]Ja zaszłam po pierwszej @. Także głowa do góry!!!!!!!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
@AnetaManiak tak udzielalam sie tez w wątku "ciąża po poronieniu".
Zabieg mialam w kwietniu, w maju pierwsza miesiączka i teraz ciąża :) wiec w sumie tez od razu po @. Wychodze z założenia ze co ma byc to bedzie i zapewne gdybym w ciaze zaszla np. Dopiero za rok tobi tak bym sie bała. Teraz tylko nie wiem kiedy iść do gina, czy czekac ma serduszko czy moze wcześniej :)
 
Cześć dziewczyny, czy mogę dołączyć? Termin na początek marca wg kalkulatora;)
OM 23 maja :)

Jestem mamą po przejsciach, mam nadzieję, że dotrwam z Wami do końca :)
Wizytę mam 5 lipca, będę wtedy 6+1.
Kochana ogromne kciuki za fasolinke ! [emoji110][emoji110] oby tym razem było dobrze [emoji4]
Gratulacje ! [emoji8]

Spokojnych reszty miesięcy Wam życzę wszystkim [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 26t5d [emoji594]
 
Ja też się nieśmiało przywitam. To moja trzecia ciąża, mam juz krasnali 10 i 8 lat. OM byla 23.05 wtedy tez zobaczyłam 2 kreski na teście, a objawy co dziwne miałam już kilka dni wcześniej dość wyraźne. Ciąża nieplanowana ale miła niespodzianka :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry. Piszę bardzo nieśmiało, bo w poniedziałek zrobiłam test i były dwie kreski Według wyliczeń z internetu to termin porodu jest na 3 marca. Od ostatniego okresu to jest 5 tydzień a od zapłodnienia 3 tydzień. Do lekarza idę w czwartek. Mam problem z cukrem, biorę Siofor. Czy są tutaj mamusie też z problemem z cukrem?
 
reklama
Witam nowe przyszłe(obecne )mamusie[emoji1][emoji1][emoji1] Gratuluję i życzę Nudnych 9 miesięcy!!!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry