reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Ja niestety /stety poznaje smaki mojego fasolka małego ... Już wiem że racuchy z jabłkami odpadają i pomidory również ;(. (Pomidory chyba po tatusiu hehe)

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja niestety /stety poznaje smaki mojego fasolka małego ... Już wiem że racuchy z jabłkami odpadają i pomidory również ;(. (Pomidory chyba po tatusiu hehe)

Ja ostatnio nawet apetytu nie mam , czuję głód ale otwieram lodówkę i na nic nie mam ochoty. Wędlina mi nie śmierdzi ale dziwnie smakuje i chyba z niej zrezygnuję .

Co do piersi to też mi się powiększyły (akurat to pozytywne bo ja z tych małobiuściastych) no i mężusiowi się wzięło teraz na amory, miętoliłby je ciągle no ale na tym by się nie skończyło. Ale na razie ma czerwone światło z sexem. W poprzednich ciążach doktorowa mi mówiła, że ja od momentu dwóch kresek od razu wchodzę w "ciąża zagrożona" i w 1 trymestrze zero sexu.
 
Bierzecie jakiś witaminy a jeżeli tak to jakie ??

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Femibion Natal 1 i dodatkowo B12 swansona ze względu na mutację i kwas foliowy swansowa,
Na temat witamin słyszałam różne opinie. Jedni lekarze dają od testu witaminy inni w 2gim trymestrze, najlepiej zapytać lekarza:)
 
reklama
Do góry