reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Ceny badań są przeróżne a ginekolodzy promują,, swoje laboratoria,, poprzednio zapłaciłam chyba 260 teraz mam już grupę krwi ale za to trzeba tsh ft3 i ft4 więc pewnie na jedno wyjdzie
Moj nie promowal bo ciaze prowadziłam w klinice gdzie indziej niz robilam badania:)
A pozniej jeszcze na koncu za gbs tez trochę sie placi ..:p
Ciaza kosztuje ale nie zaluje i wydalabym dwa razy tyle gdyby trzeba bylo:)
 
reklama
I taki apel do wszystkich które idą na pierwsze badania lab. A gin. Nie zlecił badania tsh (jest wskazane ale nie obowiązkowe) zróbcie je sobie... Ja nie miałam a po poronieniu się okazało że 4,9 i to prawdopodobna przyczyna straty. Bardzo zalowalam że nie zrobiłam tego sama.
 
Ja myśle ze to bardziej informacyjnie te ceny tu piszemy żeby mieć porównanie.
Odnośnie witamin to są podzielone zawsze na takie do 12 tyg i dalsze i tym się kieruje. Ktoś to tak dobrał nie bez przyczyny.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
I taki apel do wszystkich które idą na pierwsze badania lab. A gin. Nie zlecił badania tsh (jest wskazane ale nie obowiązkowe) zróbcie je sobie... Ja nie miałam a po poronieniu się okazało że 4,9 i to prawdopodobna przyczyna straty. Bardzo zalowalam że nie zrobiłam tego sama.
Powiem Ci ciekawostkę ja mialam 3.8 na poczatku ciazy bralam eythyrox 75 i ladnie spadło do 1.1 i juz tak mam ale do lekarza ktory prowadził mnie do konca trafiłam w 11 tyg i on mi dal euthyrox bo ten u którego raz bylam nie zauważył...i pytalam czy dzidzi nic nie bedzie ze tak późno uspokoil mnie ze w Polsce lekarze dmuchaja na zimne bo w USA jak byl to lekarze nic nie robią do tsh 10 w szoku bylam ..co kraj to obczaj ale wysokie tsh może byc skutkiem poronienia
Okk buziaki!!!!!
 
Moj nie promowal bo ciaze prowadziłam w klinice gdzie indziej niz robilam badania:)
A pozniej jeszcze na koncu za gbs tez trochę sie placi ..:p
Ciaza kosztuje ale nie zaluje i wydalabym dwa razy tyle gdyby trzeba bylo:)[/QUO
Moj nie promowal bo ciaze prowadziłam w klinice gdzie indziej niz robilam badania:)
A pozniej jeszcze na koncu za gbs tez trochę sie placi ..:p
Ciaza kosztuje ale nie zaluje i wydalabym dwa razy tyle gdyby trzeba bylo:)
Oczywiście. ja od lutego też już kilka tys. Wydalam i nie żałuję nic. Chociaż zazdroszczę dziewczynom które mają dobra opiekę w ramach nfz
 
Ja tez powtarzam ze są rzeczy wazne i ważniejsze a ciąża jest najważniejsza. Tez nie żałuje tej kasy. Oczywiście jakbym miała gdzieś pakiet albo dobra opiekę z lekarzem przy porodzie to bym nie kombinowała.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Oczywiście. ja od lutego też już kilka tys. Wydalam i nie żałuję nic. Chociaż zazdroszczę dziewczynom które mają dobra opiekę w ramach nfz
Ja ma nfz nigdy
Chodzilam prywatnie do kliniki placilam ale takiej opieki jak tam nigdy nie mialam niedosc ze odwalona sprzęt mega to jeszcze mialam cudownego lekarza no masakra chyba najlepszy we Wrocławiu do konca zycia bede go chwalić
I młody
A jak poszlam na nfz to kolejka po same wyjście sciany obdrapane sprzęt ze dziecka widac nie było
Kolezanka chodzila to sie przeniosła prywatnie bo kazde wazniejsze badanie odsylali prywatnie
Wiadomo prywatnie tez moze sie trafic dziad ale trafilam jak nie wiem co i babeczki mi mowily ze moj lekarz byl taki sam jak pracował na nfz jak prywatnie:)
Wiadomo niektóre placówki na nfz tez maja dobry sprzęt itp ale nie nfz nie dla mnie :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry