reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

jakaś masakra... a czemu nie chciałaś w normalnym labo zrobić?



a gdzież tam się spieramy, tylko wymieniamy informacjami na temat cen w różnych rejonach ;p
Woesz bo jakos wtedy sie przeprowadzilam do Wrocławia tam mialam pakiet i szybko wyniki i tak jakoś na początku nie wiedziałam gdzie tam labo sa na nfz a potem u mamy jak trochę bylam to robiłam kilka badań i widziałam ze beta 30 zl
 
reklama
Wizytujące dzisiaj dajcie znać, jak tam Wasze kruszynki ;)
Też się dzisiaj wybieram. Dopiero o 18:15 mam wizytę. Będzie to moja trzecia wizyta i mam nadzieję, że już u tego lekarza zostanę. Pierwsza wizyta była szybka, na potwierdzenie, więc szłam gdzie było wolne. Druga awaryjna u przypadkowego lekarza również. Tego wybrałam. Byłam u niego raz. Przyjmuje prywatnie dlatego nie chodziłam do niego w pierwszej ciąży. Teraz jednak firma, w której pracuję opłaca mi ubezpieczenie, które obejmuje wizyty ginekologiczne w klinice, w której przyjmuje ten lekarz.
Dziewczyny macie już kartę ciąży? Bo ja nie i zastanawiam się kiedy mi lekarz ją wystawi... Wyniki wszystkich badan (toxo, różyczka, HIV itd) będę mieć dopiero w piątek... Może dopiero po tych wynikach...
 
Cześć dziewczyny, ja tez chciałabym dołączyć do Waszego grona.mam na imię Justyna i jestem w 6 tygodniu, narazie widziałam sam pęcherzyk, za tydzień mam wizytę i mam nadzieje ze będzie i serduszko. Mam juz dwa brzdące 4 i 2,5 roku Z objawów to właściwie tylko jedno: mogłabym spac i spac i spac...
Czy któraś z Was tez jeszcze czeka na usg z potwierdzeniem serduszka czy juz raczej wszystkie jestescie spokojniejsze? (Nie przeczytałam wszystkich stron, za dużo ich )
Ja dopiero 10 będę miała wizytę potwierdzającą serduszko.Bo jestem z ostatniego marca.W czwartek może chociaż pęcherzyk zobaczę.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chyba nie doczekam tej wizyty dzisiejszej. Siedzę jak na szpilkach.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wczoraj nie miałam jak jechać bo w domu męża nie było. Byłam rano . Wiem tylko tyle, że mam czekać bo jest mało szans, że się ciąża utrzyma.
A jakieś leki dostałaś???
Woesz bo jakos wtedy sie przeprowadzilam do Wrocławia tam mialam pakiet i szybko wyniki i tak jakoś na początku nie wiedziałam gdzie tam labo sa na nfz a potem u mamy jak trochę bylam to robiłam kilka badań i widziałam ze beta 30 zl


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też się dzisiaj wybieram. Dopiero o 18:15 mam wizytę. Będzie to moja trzecia wizyta i mam nadzieję, że już u tego lekarza zostanę. Pierwsza wizyta była szybka, na potwierdzenie, więc szłam gdzie było wolne. Druga awaryjna u przypadkowego lekarza również. Tego wybrałam. Byłam u niego raz. Przyjmuje prywatnie dlatego nie chodziłam do niego w pierwszej ciąży. Teraz jednak firma, w której pracuję opłaca mi ubezpieczenie, które obejmuje wizyty ginekologiczne w klinice, w której przyjmuje ten lekarz.
Dziewczyny macie już kartę ciąży? Bo ja nie i zastanawiam się kiedy mi lekarz ją wystawi... Wyniki wszystkich badan (toxo, różyczka, HIV itd) będę mieć dopiero w piątek... Może dopiero po tych wynikach...

ja będę mieć zakładaną na wizycie 10.08 ;)
 
Ledwo udało mi się was dziś doczytać. U mnie dzień się kiepsko zaczął, starszy syn wstał z gorączką, a mieliśmy na dziś wycieczkę zaplanowaną.

Cześć dziewczyny, ja tez chciałabym dołączyć do Waszego grona.mam na imię Justyna i jestem w 6 tygodniu, narazie widziałam sam pęcherzyk, za tydzień mam wizytę i mam nadzieje ze będzie i serduszko. Mam juz dwa brzdące 4 i 2,5 roku Z objawów to właściwie tylko jedno: mogłabym spac i spac i spac...
Czy któraś z Was tez jeszcze czeka na usg z potwierdzeniem serduszka czy juz raczej wszystkie jestescie spokojniejsze? (Nie przeczytałam wszystkich stron, za dużo ich )
ja na razie widziałam tylko pęcherzyk. Za tydzień mam wizytę i się przekonam czy wszystko jest ok.
 
Kochane a dha to od początku czy od drugiego trymestu bierzecie? Zapomniałam wczoraj zapytać. Ja resztę biorę oddzielnie jodid 200 WitD3 2000j folik i magneb6 doraźnie +acard od wczoraj
 
reklama
Kochane a dha to od początku czy od drugiego trymestu bierzecie? Zapomniałam wczoraj zapytać. Ja resztę biorę oddzielnie jodid 200 WitD3 2000j folik i magneb6 doraźnie +acard od wczoraj
Ja bralam od 2 bo wtedy w 2 i 3 najintensywniej mozg sie rozwija wcześniej slyszalalam zeby nie brac ale co osoba to inna opinia
 
Do góry