reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Kochane a dha to od początku czy od drugiego trymestu bierzecie? Zapomniałam wczoraj zapytać. Ja resztę biorę oddzielnie jodid 200 WitD3 2000j folik i magneb6 doraźnie +acard od wczoraj
Mi lekarz DHa zalecił od samego początku w sumie nawet jeszcze w trakcie starań. Raz, że wspomaga endometrium a dwa wspomaga rozwój płodu od samego początku nie tylko w czasie rozwoju mózgu. No i zapobiega poronieniom.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Skąd wy tyle tych leków witamin macie. Mój lekarz chyba jest jakiś inny , bo jak na razie tylko kwas foliowy.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Euthyrox i jodid od endo na wysokie tsh.
Później gin już w trakcie starań kazał cały czas brać folik i Wit d3
Teraz w razie bóli no spa (ale nie brałam) magne b6max 2*2 i acard od wczoraj bo miałam przed ciąża nadciśnienie itp.
No i nad tym dha się zastanawiam ale chyba poczekam.
 
Dziewczyny co do cen to jak dla mnie pieniadze na kruszynke.wydane nie sa wazne. [emoji4] i nie ma sie co spierac.
Ja zanim sie udalo wydalam ponad 5 tys w kilka miesiecy zeby miec jakies szanse na bycie mama wiec juz zadna kwota mnie chyba nie przeraża. [emoji3]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dopiero 10 będę miała wizytę potwierdzającą serduszko.Bo jestem z ostatniego marca.W czwartek może chociaż pęcherzyk zobaczę.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja w sb na usg tez mam nadzieje zobaczyc pecherzyk ;) tez z konca marca mam termin. I pewnie po tygodniu powinno byc serducho

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Skąd wy tyle tych leków witamin macie. Mój lekarz chyba jest jakiś inny , bo jak na razie tylko kwas foliowy.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Moj tez na poczatku tylko kwas kazal brac i euthyrox bo miałam na poczatku tarczyce ciazowa i pozniej juz do konca sie bierze ciazy
Pozniej od 24 tyg jak szyjka mi sie skracala to musialam brac magnez luteine i duphaston ale tak to nic

Wiesz moze jak ktos miał poronienie to na wszelki wypadek albo jak plamienia czy coś:)
Ok ide bo sie wkrecilam w wasz watek:D
Wszytskiego dobrego wam zycze!!
Zdrowych ślicznych bobasow!!!:)
 
Ceny badań są przeróżne a ginekolodzy promują,, swoje laboratoria,, poprzednio zapłaciłam chyba 260 teraz mam już grupę krwi ale za to trzeba tsh ft3 i ft4 więc pewnie na jedno wyjdzie
 
reklama
Trzymam kciuki za wizytujace mamy :)

Też się dzisiaj wybieram. Dopiero o 18:15 mam wizytę. Będzie to moja trzecia wizyta i mam nadzieję, że już u tego lekarza zostanę. Pierwsza wizyta była szybka, na potwierdzenie, więc szłam gdzie było wolne. Druga awaryjna u przypadkowego lekarza również. Tego wybrałam. Byłam u niego raz. Przyjmuje prywatnie dlatego nie chodziłam do niego w pierwszej ciąży. Teraz jednak firma, w której pracuję opłaca mi ubezpieczenie, które obejmuje wizyty ginekologiczne w klinice, w której przyjmuje ten lekarz.
Dziewczyny macie już kartę ciąży? Bo ja nie i zastanawiam się kiedy mi lekarz ją wystawi... Wyniki wszystkich badan (toxo, różyczka, HIV itd) będę mieć dopiero w piątek... Może dopiero po tych wynikach...
Ja już mam karte ciąży, lekarz założył na ostatniej wizycie jak bylo serduszko. Badania mialam robić prywatnie ale poczekalan do wizyty na nfz i zrobie ns fundusz w przyszlym tygodniu :) zawsze to jakas oszczędnośc. Lekarka do której chodzę przyjmuje na nfz i prywatnie, pierwszą wizytę bylam prywatnie bo nie bylo wolnych terminów ale jak sie okazalo ze ciąża to kazala juz w rejestracji umawiac każdą kolejna wizyte na nfz :) i mimo ze ma fundusz to wizyty co 2 tyg i za każdym razem usg, a pod koniec na kazdej wizycie ktg :)
 
Do góry