reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

witam, po weekendzie bez internetu ;D ale fajnie było na tym grillu, szkoda tylko, że nie mogłam jeszcze się pochwalić ;< co do przeczuć, mi się zdaje, że będzie chłopiec chociaż chyba chciała bym małą Księżniczkę ;D mój rocznik to `92, wydaje mi się, że była jedna dziewczyna też w moim wieku
@andzelika87 ja też poproszę o dodanie do zamkniętej grupy, napisałam wiadomość ale nie wiem czy dobrze to zrobiłam więc tu też napiszę ;)
Trele morele ja rocznik '91 to moje trzecie będzie [emoji3] [emoji14]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To u mnie to samo:) ale chyba niestety musze się ograniczyć z jedzeniem bo będę słoń a za miesiąc mam wesele i nie chciałabym wyglądać źle[emoji4] no właśnie jaką ja sukienkę założę by rodzina nie zobaczyła [emoji33] @angelika87 dodaj mnie do grupy zamkniętej. Ja jestem na działce -słaby zasięg dlatego rzadko piszę.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Ja chodzbym chciała się ograniczyć to nie da rady a słoń i tak i tak już jestem:oo:
 
@trele-morele dzięki wielkie! Odpoczywam kiedy tylko się da... przyznam się, że czasami jak jestem sama z synkiem daje mu tablet... i odpływam... wiem, że to tragiczne... ale jestem nieżywa... mam nadzieję, że zostanę rozgrzeszona :-) :)
A objawy...
W pierwszej ciąży miałam mdłości rano... w ciągu dnia było ok. Jedynie odrzuciło mnie od herbaty i papryki. Było spoko, lżej niż teraz, bo teraz... na nic nie mogę patrzeć i to bez przerwy... a przecież jeść trzeba. Moja koleżanka podczas pierwszej ciąży w ogóle nie miała żadnych dolegliwości. Także @trele-morele nic tylko się cieszyć, że u Ciebie spokojnie...
 
Cześć wszystkim
Pewnie większość mnie nie kojarzy bo baaardzo dawno temu nic nie pisałam...
Nie mam siły na nic, czuję się fatalnie. Czytam Was regularnie i chcę być również w tej zamkniętej grupie. Możesz mnie też dodać @andzelika87

Dziewczyny miałam krwawienia... takie delikatne. Czasami krew była taka "żywa"... częściej w śluzie, już brązowa... trwało to kilka dni. Byliśmy na wakacjach. Po powrocie poszłam do ginekologa. A wiecie jakie miałam myśli... że to koniec... Całe szczęście serduszko bije. Dzieciątko 19 lipca miało 1,5 cm długości. A ze mną wszystko w porządku... te lekkie krwawienia mogły być wynikiem nawet stresu... dźwigania, chociaż jestem we wszystkim wyręczana, ale czasami zdarzyło mi się podnieść synka... poza tym dużo chodziliśmy... wysiłek też mógł mieć znaczenie. W każdym razie krwawienia ustały. A ja dostałam Duphaston. No i biorę 3 razy dziennie.

Piszecie tyle o jedzeniu... a ja zmuszam się do niego... kompletnie nie wiem co jeść... na nic nie mam ochoty, wszystko mnie obrzydza, stale mi niedobrze... jak sobie z tym radzicie...? Jakiś imbir, cytryna...? co może pomóc?
No bardzo dawno Cię nie było:) mnie mdlilo po tabletkach falvit, teraz biorę femibion i jest ok żadnych mdłości. Dobrze, że ci przeszedl ten stan i najwazniejsze ze z kruszonką wszystko w porządku:D
jak tak patrze na Wasze objawy to znowu się nakręcam, że może coś nie tak bo mam jakieś słabe te moje, ale może po prostu jest jakaś grupa, która lepiej to przechodzi, a może mi potem dowali ;p
Leonia89 cieszę się, że już wszystko dobrze, teraz sobie odpoczywaj ;)
Spokojnie mozesz mi wierzyc mozesz i nie. Z synem nie mialam absolutnie nic, oprocz zgagi w 3 trymestrze i konkretnego brzucha. Więc sie nie nakrecaj:D
 
A ja 2 kromki chleba z mielonka ,złożona kromka chleba z parówką (ostatnio mam na nią fazę ) ,obiad ziemniaki,gołąbek i kabaczek smażony w jajku i bułce tartej i teraz na kolacje 3 kromki chleba z sałatą,serem ,pomidorem i szczypiorkiem (ale było dobreeee) :rolleyes2:No i pomiędzy nektarynka i kaszka manna z truskawkowym sokiem (kupna)
Mniam!!! Panierowany kabaczek <3 az slinotoku dostalam... [emoji14]

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co do przeczuc coś mi się wydaje ze będzie trzeci chłopak. Oby zdrowe było to najważniejsze [emoji4]A czemu tak myślę? Bo na te same rzeczy mam ochotę co w poprzednich ciazach i dolegliwości te same... [emoji4]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kurcze dziewczyny Wy już po wizytach w większości i kolejne planujecie a ja dopiero przed 1szą i nie wiem czy iść już w tym tyg (będzie 6tc) czy dopiero w kolejnym...
W sumie mam tylko 2 dni wolne teraz, z czego w 1 przyjeżdżają koleżanki z dziećmi na babska kawę do południa, więc zostaje tylko czwartek.

Co do objawów to u mnie ich brak, a poprzednio już piersi miałam dużo większe, nabrzmiałe i mega humory... A teraz tyle co zjadłabym "konia z kopytami"..
Aa no i jeszcze latam siku co chwila, a poprzednio nie miałam z tym większych problemów, nawet w nocy nie wstawałam x razy jak niektóre koleżanki.. A teraz jak tydzień przed terminem @ latałam co chwila siku z powodu zapalenia pęcherza, to biegam do teraz a pęcherz zdrowy..
Czyli jednak objawy jakieś mam;)

Napisane na Tiger w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry