reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Hej dziewczynki!
Ja dzis rano dostalam krwawienia i od razu pojechalam na IP. Juz myslalam ze to koniec. Ale dzieki Bogu serduszko bije. Jestem teraz w szpitalu na podtrzymaniu. I juz do konca bede musiala lezec :( mam nadzieje ze uda mi sie donosic moje Malenstwo ;(
Najgorsze ze moja mama tez w szpitalu bo na jutro planowany zabieg wyciecia woreczka zolciowego i moj maz zostal z moja Coreczka. Boze mam nadzieje ze sobie poradzi ;(
Trzymaj sie i nie zalamuj:) wszystko będzie w porządku. Ja w pierwszej ciazy tez dostalam plamien. Bylam ba luteinie 8 tygodni musialam lezec 3 tygodnie a pozniej sie oszczedzac. Trzymam mocno kciuki za ciebie i za męża.
Ps. Jak sytyacja czlowieka do czegoś zmusza, trzeba zawsze dac sobie radę:)
 
Hej dziewczynki!
Ja dzis rano dostalam krwawienia i od razu pojechalam na IP. Juz myslalam ze to koniec. Ale dzieki Bogu serduszko bije. Jestem teraz w szpitalu na podtrzymaniu. I juz do konca bede musiala lezec :( mam nadzieje ze uda mi sie donosic moje Malenstwo ;(
Najgorsze ze moja mama tez w szpitalu bo na jutro planowany zabieg wyciecia woreczka zolciowego i moj maz zostal z moja Coreczka. Boze mam nadzieje ze sobie poradzi ;(

Oj kochana, to musiałas się wystraszyć. Córcia z ojcem ma dobrze, nie martw sie. Jak ja poszłam rodzić drugą córę to moja pierwsza była tak zachwycona "wakacjami" z tatą , że wcale się nie uciesyzła na mój powrót....
Wiadomo od czego krwawien
Wróciłam od lekarza. Wszystko ok, jest serduszko bijące prześlicznie :) wielkość ludzia;) idealnie pod wiek ciąży.


Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
Czyli jaki masz tydzien i wiek dokladnie?
 
Ale mi zrobilyscie ochotę na zapiekanke. Chyba wyślę męża do sklepu :D
Gratuluję wszystkim udanych wizyt :)
@Molly_88 trzymaj sie kochana :* wszystko będzie dobrze, a dla zdrowia dziecka mozna nawet całą ciąże leżeć :) a tatuś sobie da radę, dla córki to będą wakacje :)
 
Trzymam kciuki za kobitkę która leży w szpitalu- będzie dobrze, słuchaj lekarzy.

Do Mamy bliźniaków- dasz radę, kto jak nie ty?

Resztę pozdrawiam i gratuluję kolejnych bijących serduszek

Uciekam spać. Walczę z cukrem i mam duże skoki. Nie wiem co jeść. Raz cukier w górę, raz w dół. W tym tygodniu idę na badania i m nadzieję, że się nie spòźnie za bardzo do pracy.

Dobranoc
 
Oj kochana, to musiałas się wystraszyć. Córcia z ojcem ma dobrze, nie martw sie. Jak ja poszłam rodzić drugą córę to moja pierwsza była tak zachwycona "wakacjami" z tatą , że wcale się nie uciesyzła na mój powrót....
Wiadomo od czego krwawien

Czyli jaki masz tydzien i wiek dokladnie?
6t6d

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry